Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

76. Covgari Hotels & Resorts - podróże łodzią podwodną nie tylko dla milionerów, moje wrażenia z pobytu w resorcie.


Bayer

Rekomendowane odpowiedzi

phWqZvB.png

Written by Allyriane Vaillancour - Daily Globe 11/07/2023


b0K6eSp.png

Covgari Hotels & Resorts - podróże łodzią podwodną nie tylko dla milionerów, moje wrażenia z pobytu w resorcie.
Kurort na Pacific Bluffs liczy sobie dosłownie kilka miesięcy, czy warto go odwiedzić? Wiele osób z pewnością dość sceptycznie spojrzy na to pytanie, ponieważ co może nam oferować ośrodek wypoczynkowy z ramienia włoskiego domu mody, jakim jest Covgari? Czy wybranie turystyki to dla nich skok na głęboką wodę? Czy warto wybrać się na wczasowy pobyt w hotelu?
 

Postanowiłam znaleźć odpowiedzi na te pytania i wybrać się do kurortu korzystając z oferty jaką jest 7-dniowe członkostwo Covgari Hotels & Resorts, owa przyjemność kosztuje $30.000 - sporo? W ową kwotę wliczone mamy dostęp do apartamentu klasy Luxury, dostęp do wszystkich atrakcji, dostęp do skuterów wodnych, jachtu oraz łodzi podwodnej… tak, oczy Was nie mylą - kurort naprawdę dysponuje łodzią podwodną! Troszeczkę się rozpędziłam, przejdźmy do początku przebiegu całego turnusu wypoczynkowego.

Resort mieści się na Pacific Bluffs, tuż obok ruchliwej autostrady oraz Oceanu Spokojnego, posiada on dość spory oraz monitorowany parking. Wchodząc do lobby, wita nas całkiem miłe wnętrze pełne ozdób, złota oraz jasnych kolorów - tuż po naszej lewej znajduje się spora recepcja, na której powita nas pracownik resortu i ewentualnie rozwieje wszystkie nasze wątpliwości. W przypadku rezerwacji nie ma najmniejszego problemu z zameldowaniem się, podpisujemy odpowiednie dokumenty po czym dostajemy złotą opaskę, by założyć ją na nasz nadgarstek, z jej pomocy otworzymy swój apartament czy skorzystamy ze skutera wodnego, całkiem sprytne urządzonko.

Część hotelowa dzieli się na dwie klasy - klasę standard oraz klasę eksluzywną, ze względu na swoje doświadczenie będę mogła jednak napisać tylko o tej drugiej. Choć osobiście zgaduje że klasa standardowa jest nieco mniejsza oraz posiada mniej udogodnień w porównaniu z klasą wyżej. Apartamenty luxury posiadają wysokie sufity oraz sporą przestrzeń, wszystkie z nich są wykonane i udekorowane w jasne tony jeszcze bardziej pokazując nam wszechstronność pomieszczeń. W środku mamy dostęp do sypialni połączonej z salonem, sporej garderoby oraz łazienki wraz z tarasem wyposażonym w jacuzzi. Brzmi przekonująco, prawda?

MklS48x.png

Z tyłu kurortu znajduje się oddzielony kawałek plaży oraz spory basen ze sceną i barem, warto wspomnieć że mamy również okazję skorzystania z basenu krytego znajdującego się w środku budynku. Oferowane w barze drinki są w dość przystępnych cenach, zaś kadra, która je wykonuje jest bardzo dobrze obeznana w swoim fachu. Scena często jest wykorzystywana przy organizowanych imprezach tematycznych, głównie służąca dla zaproszonych z zewnątrz DJ’ów, natomiast do tych organizatorzy mają gust -  hity lat osiemdziesiątych i dwutysięcznych oraz masa bawiących się ludzi, czy jest coś piękniejszego? Na zabezpieczenie większych imprez wynajmowana jest zewnętrzna firma ochroniarska, warto również dodać, że wejściówki są darmowe dla gości kurortu - jednak nie dla osób przychodzących na imprezy z zewnątrz.

Przejdźmy do atrakcji bo one z pewnością Was interesują i jest ich multum, miałam również okazję skorzystać z większości z nich. Do naszej dyspozycji mamy dość sporo wodnych pojazdów - możemy sprawdzić się na przygotowanym torze wodnym na jednym ze skuterów, udać się wraz ze znajomymi w krótki rejs na dość sporym jachcie bądź pozwiedzać podwodną infrastrukturę naszego hrabstwa z pomocą batyskafu. Choć przy tym ostatnim bym uważała, osoby prowadzące owym pojazdem nie należą raczej do wyjątkowo wykwalifikowanych i nie potrafią udzielić odpowiedzi na podstawowe pytania. Samym batyskafem operować natomiast mógłby każdy, zważywszy na fakt że steruje się nim z pomocą urządzenia przypominającego 1:1 pad do konsoli (raczej każdemu niezbyt dobrze się to kojarzy).

yTV2Xbw.png

Z bardziej “przyziemnych” przyjemności warto wspomnieć o saunie, sali treningowej, sali do masażu oraz jacuzzi. Masażem w resorcie zajmuje się Estetica - Massage Salon - jest to punkt, który na pewno musicie zaliczyć, nigdy wcześniej nie byłam tak zrelaksowana jak po wykonanym przez nich masażu. Natomiast co do sali treningowej, nie będę ukrywać, że nie starczyło mi na nią czasu - jednak korzystając z niej mamy pewien wybór, możemy ćwiczyć tam sami, ewentualnie z asystą trenera personalnego zapewnianego z The Forge Of Power. Więc jeśli lubicie aktywnie spędzić swój czas oraz nie wyhodować wakacyjnego brzucha resort zapewnia Wam taką możliwość! 

Wracając do brzuszka… jadąc obecnie do resortu warto zaopatrzyć się w kanapki albo numer telefonu do najbliższej pizzeri. Niestety podczas mojego pobytu wciąż trwał remont restauracji, miałam okazję dowiedzieć się że w najbliższych tygodniach otwiera się tam kolejny lokal spod szyldu Marlowe, raczej podołają oni wyzwaniu wyżywienia gości resortu - obecnie na miejscu możemy zaopatrzyć się w drinki, zimne napoje, kawę oraz gotowe słodkości z automatu sieci The Bean Machine!

Mam nadzieję, że wytrwaliście do końca - starałam się jak najbardziej opisać moje doświadczenie z Covgari, co też zrobiłam powyżej. Oczywiście jest to moja subiektywna opinia, choć dałam z siebie wszystko by jak najbardziej obiektywnie podejść do tematu. Nie jest to jeszcze koniec, wypatrujcie “Daily Globe” na Lifeinvader, będziemy mieli tam dla Was kilka dodatkowych treści związanych z Covgari oraz bardzo ciekawy konkurs, zapraszam więc do dalszego obserwowania naszych treści, stay tuned!

 


uSdme4y.png

Edytowane przez Bayer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Madison Evans-Ortiz i Noah Ortiz, świeżo upieczone małżeństwo, zorganizowali wesele w kurorcie Covagri, zaraz po ślubie, wykorzystując przy tym restaurację Marlowe oraz basen na zewnątrz obiektu. Zabawa trwała do późnych godzin, a goście bawili się wyśmienicie.**

spacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.png

spacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.png

 

Edytowane przez NylonQuennie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin