Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/grupa wagnera] wrumer


wrumer_og

Rekomendowane odpowiedzi


Link do Twojego konta globalnego: 

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Hohepa Piripi
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Ban
Powód nałożenia kary: 
w trakcie pościgu pomijając fakt jakiegoś derbowania crossem radiowozów po każdym bw korzystasz z /fix bw by wrócić do nieudolnego utrudniania akcji, odpoczni
Członek ekipy nakładający karę: grupa wagnera
Wyjaśnienie sytuacji:

Cześć , dostałem dzisiejszej nocy bana na serverze za nadużywanie komendy /fix bw oraz za blokowanie jazdy , uderzanie w samochody policyjne motocyklem. Przemyślawszy temat , 5 minut po wystawieniu mi bana , wyrażam skruchę. Faktycznie , moje działania były dosyć idiotyczne - jednakże w tamtym momencie nie miałem na celu utrudnienia pracy PD jak i nie miałem chęci zajmowania czasu moderatorom. Szanuję was i wiem zarazem , że ta sytuacja była nie na miejscu. Chciałbym ogromnie przeprosić całe PD , które uczestniczyło w powyższej akcji , jak i adminów którym zająłem ich czas , taką idiotyczną sprawą. W amoku , gdy chciałem pomóc przyjacielowi , nie do końca wiedziałem co zrobić , podczas przypływu adrenaliny myślałem o różnych sposobach aby pomóc mu w ucieczce , ale to co zrobiłem , było najpewniej najgorszym z nich. Nie byłem do końca pewien do czego służy komenda /fix bw - gram na serverze od stosunkowo niedawna w porównaniu do innych graczy którzy tu są , a zarazem nie miałem okazji dowiedzieć się w praktyce do czego służy ta komenda. Odnośnie uderzania w samochody PD - chciałem aby zwolniły , nie miałem na celu w nie uderzać ani prowokować jakieś uderzenia w moją stronę. Sądzę , że wystawianie mi bana na ponad miesiąc (tym samym na wakacje których jakąś część chciałem spędzić na serverze) , nie jest słuszne. Tak jak wcześniej zaznaczyłem - jestem osobą nową na waszym serverze i osobą nową w sferze roleplay , także nie miałem na celu nikomu utrudniać rozgrywki. Serdecznie proszę o ukrócenie bana , bardzo żałuję tego co zrobiłem i nie popełnie już takiego błędu. Dziękuję , miłej nocy/dnia


Ewentualne screeny/świadkowie: - 

Edytowane przez wrumer_og
nie zauważyłem templatki poniżej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin