Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Fernando "SolitarioSonido" Quintero


spectregrubakurwadziwka

Rekomendowane odpowiedzi

image.thumb.png.89e0b7c42cba785eb102a3e2b1e38154.png Fernando Quintero - czyli 23-letni muzyk pochodzenia kolumbijskiego z hiszpańskimi korzeniami - aktualnie chłopak zamieszkujący Los Santos. Jego miłość do muzyki zapaliła się już we wczesnym dzieciństwie, gdy jego św. pamięci rodzice często grali na lokalnych plażach, co zainspirowało go do odkrycia własnej pasji muzycznej. Niedługo po tym chłopak odkrył swój talent wokalny i pasję do tworzenia melodii. Wychowany w skromnych warunkach, Fernando od najmłodszych lat eksperymentował z różnymi instrumentami i odkrywał, jak tworzyć unikalne dźwięki i kompozycje. Quintero od małego lubił słuchać zagranicznych artystów, z których to czerpie do dziś inspiracje. Nigdy nie zamykał się na jeden kraj, zawsze był otwarty, z tego względu dziś eksperymentuje z muzyką, tworząc ją kilku stylach i aż w trzech językach - włoskim, hiszpańskim oraz angielskim. Jego pasja do muzyki rosła, gdy słuchał różnych artystów z odległych krajów, dzięki czemu poznawał różne style muzyczne. Dlatego teraz jest pełen determinacji, aby rozwijać swoje umiejętności jako wokalista i beatmaker. 

 Przeszłość Fernando nie należała do najłatwiejszych. Jako małolat dorastał w kraju opanowanym przez handel narkotykami, a w wieku 12 lat tragicznie stracił rodziców, widząc ich śmierć na własne oczy. Ten traumatyczny moment wykształcił w nim twardą psychikę, ucząc go, że musi polegać jedynie na sobie. Bez względu na wszystko chciał osiągnąć jedynie bezpieczne życie na wyższym poziomie dla siebie, oraz swojej siostry Valeri Quintero, która to aktualnie jako jedyna osoba wspiera go z całych sił. Zrozumiał, że aby przetrwać, musi zarabiać, co sprawiło, że rozpoczęła się jego historia z przestępczością. Jednak z czasem, zrozumiał, że to nie jest droga, którą chce podążać. Jego prawdziwą pasją było tworzenie muzyki i zależało mu jedynie na tym, aby jego twórczość zawsze była na najwyższym poziomie. Wiedział, że musi podjąć ryzyko i otworzyć się na nowe możliwości, dlatego zdecydował się na odważny krok - opuścił ojczysty kraj. Choć czasem wspomina swoje przeszłe błędy nawijając o nich w tekstach, teraz stara się dotrzeć z muzyką do jak największej liczby ludzi. Nie zależy mu na PR, ale na szczerości i autentyczności swojej twórczości.

 Chłopak zawsze wyróżniał się na tle swoich rówieśników, z powodu jego choroby jaką jest zespół Aspergera. Na początku pierwsze swoje utwory nagrywał w języku hiszpańskim, które były stworzone w prostym studio we własnym pokoju, korzystając z podstawowego sprzętu, oraz często na początku swojej kariery angażował się w szkolne projekty muzyczne, przez co był wyśmiewany i krytykowany przez szkolnych znajomych. Każdej wolnej chwili poświęcał na naukę i doskonalenie swoich umiejętności muzycznych, oraz językowych. Wyrażał swoje emocje i doświadczenia życiowe w tekstach, tworząc szczerą i osobistą muzykę, która ma przyjemne brzmienie i szybko wpada w ucho. Mimo wszystko Fernando ma świadomość, że jako początkujący artysta, będzie musiał stawić czoła wielu wyzwaniom. Walka z poczuciem niepewności i dążenie do tego, by jego muzyka została zauważona, są przez niego nieuniknione. Najbardziej w tym wszystkim dąży do tego, aby ludziom udowodnić, że muzyka nie zamyka się tylko na jeden gatunek, typu Metal - bądź tzw. /Gangsta-Rap/. Fernando angażował się również w lokalną scenę muzyczną, występując na otwartych mikrofonach i lokalnych wydarzeniach, aby zdobyć większe uznanie i zdobyć pierwszych usiłując przy tym przełamać swoją fobię społeczną.

 

SolitarioSonido pod takim pseudonimem artystycznym podpisuje się Fernando, a to niesie za sobą większe znaczenie niż mogłoby się wydawać. SolitarioSonido oznacza samotnego wilka w języku hiszpańskim, co odzwierciedla introwertyczność u Fernanda i jego niezależność jako artysty. Samo w sobie słowo "Sonido" nawiązuje do dźwięku i muzyki, co podkreśla jego rolę jako twórcy. Pseudonim wyraża, że Chłopak jest artystą o wyjątkowym i solowym brzmieniu, tworzącym muzykę jako indywidualista.


TWÓRCZOŚĆ:
[04/08/2023][101] SolitarioSonido - ANNABELLE (prod. S/O)
[13.08.2023] [🎥 RMP] SolitarioSonido - GHETTO (prod. Shally J)


File:Instagram icon.png - Wikimedia Commons Instagram

image.png.be823572dacd9ce808e8e49ad5bd4e2b.png Lifeinvander

 

Spoiler

OOC Cześć, głównie chce skupić się na graniu postaci, która wyróżnia się ze środowiska, ale też umie się w nie wpasować. Generalnie to mam plan na muzyke bardziej hiszpańską, czasem pewnie coś amerykańskiego, pewnie więcej produkcji muzycznych czyli beatów póki nie zarobie IC na klipy, studio itp. W sumie też nie chce grać tej postaci tak jak wcześniejszej mojej czyli Jimmiego, bo tam to grałem bardzo szybko i gra nie dawała mi tej satysfakcji, tutaj wole to rozłożyć na dłuższy okres czasu. W planie mam aktualnie podkładac muzyke mojej postaci pod osoby mainstreamowe z aż 3 różnych krajów  "Włoch, Hiszpani, oraz Ameryki" - Wiem, że może wydawać się to absurdalne, ale w końcu jest to możliwe, prawda? Weźmy na przykład takiego Sentino, który jest Ghostwriter'em i tworzy muzyke w około 4 językach jeżeli się nie myle. Chciałbym mieć ciekawą gre i nie chodzi to o dobramaterialne, nie przykuwam do tego zbyt oka, chciałbym rozbudować mój roleplay zaczynając od podstaw jeżeli to możliwe i dacie mi szanse to spróbuje udowodnić wam, że taka gra może być całkiem ciekawa. Nawiązując do ostatniej postaci, trochę zjebałem - wiem, złapał mnie brak weny i rzuciłem wszystko w pizdu. Rozpadła nam się ekipa, nie miałem z kim grać, praktycznie zostałem sam i nie dało się tak w tamtym okresie, teraz jest inaczej i będzie inaczej - szukam ludzi do gry, takich poza moje grono z którymi mogę wejść w interakcje, na pewno nie rzuce projektu bez słowa. Myśle, że warto dać temu szanse. Pozdroo

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Imię i nazwisko postaci: Fernando Quintero
Numer konta postaci: 1030409287
Przynależność (np. do wytwórni muzycznej jeśli grasz artystę, do agencji menadżerskiej jeśli grasz menadżera, do klubu sportowego jeśli grasz sportowca itd.): - brak
Imię i nazwisko menadżera (jeśli posiadasz): - brak
Numer konta menadżera: - Kontrakt zawarty z menadżerem (dot. podziału zysków, np. 10% zysków trafia do menadżera): - brak

Edytowane przez swagbrien
strahuhaha i Michigoon lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

**Na socialach społecznościowych pojawiły się pierwsze ruchy ze strony Fernando. Chłopak dodał zdjęcie z opisem, który wprowadza nowo zebranych znajomych na Lifeinvanderze w jego background życiowy, a zaraz po tym pochwalił się pod tym samym zdjęciem, że ma umówione spotkanie z wytwórnią 101' Records na przyszłą niedziele**

image.thumb.png.bbfb985dd0a5a42e6605022889cfc904.png

Edytowane przez swagbrien
strahuhaha lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

                     August

image.thumb.png.f38fd0bd115999437911c0d2db2a6ea9.png

W ciągu tego miesiąca SolitarioSonido zdążył wydać numer pt. ANNABELLE, nawijązując tym samym współprace z wytwórnią 101 Records' umożliwającą chłopakowi wydanie utworu na wszystkich serwisach streamingowych; a dzięki temu sam w sobie utwór odbił się niespodziewanie dobrym echem posród undergroundowych słuchaczy mimo faktu, że chłopaka praktycznie nikt wcześniej nie znał. Chłopak zdążył również wypuscić drugi kawałek pt. GHETTO, który to wyszedł wraz z Visualizerem dzięki nawiązanej współpracy z RMP. Fernando zdecydował wziąć się za siebie, choć za wiele w jego życiu po wypuszczeniu utworu się nie zmieniło, to znacznej zmianie uległ jego mindset; dlatego też postanowił apelować o miejsce w Richards Majestic Productions - w firmie która to miano ma najgorszego studia, lecz mimo wszystko działa na szeroką skale między innymi z mainstreamowymi artystami. Dziś jak wiemy opłacało się tam apelować, Fernando został przyjęty jako pracownik/klipmaker, czym zdążył się pochwalić odrazu po zaistnałej sytuacji na swoim portalu społecznościowym jakim jest LI. Warto również wspomnieć, że miesiąc ten choć jest bardzo produktywny, to jednak nie zapowiada się, aby był tym /przełomowym/, wszystko wskazuje na to, że przed Solitario jeszcze dużo ciężkiej pracy, potknięc karierowych, lub zgrzytów między innymi artystami. Aktualnie jedynie możemy spekluować jego następne ruchy, ale to raczej bezsensu, bo on sam w sobie jest nieprzewidywalnym skurwysynem co udowodnił już kilkukrotnie, między innymi;

 

Fernando jako underdog zaczynający swoją przygode w undergroundzie, zdążył już wykonoać kilka kontrowersyjnych ruchów. Takich jak na przykład; instagramowy live promujący utwór "ANNABELLE", oraz zapowiadający nadchodzący track "GHETTO" - w którym to chłopak zachował się lekko nieracjonalnie rzucając wyzwiska w strone swoich fanów. Bądź chociażby ciągłe zaczepianie, oraz obrażanie róznych artystów w komentarzach pod ich numerami, lub postami na Li.

 

 

Nawiązanie współpracy z Richards Majestic Productions
Kontrakt na wydanie pierwszego utworu Fernando z 101 Records
Snippet nadchodzącego utworu "GHETTO"

Spoiler

Możecie narazie tego nieakceptować, będę to dokańczać, a to co tu aktualnie się znajduje jest dla mnie jako brudnopis, który później będę edytować.

Wiem, spokojnie - napisalem post o calym sierpniu mimo ze mamy 11/08, ale bede go na biezaco aktualizaowac, wazny jest fakt ze nie ma mnie od 18 do 31 wiec tez lepiej mi napisac teraz, aby potem nie bylo archiwum

 

Edytowane przez swagbrien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin