Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

035. Phoenix Foster o biznesie, modelingu i życiu prywatnym! "Sama nigdy nie byłam grzeczną dziewczynką."


Zeppek

Rekomendowane odpowiedzi

image.png.4fe30b79eeb69d24837afdd3df535c24.png

Pierwszą transmisję w ramach formatu Night American Discussions którą prowadził Harvey Rosenberg miała zaszczyt uświetnić wizyta ikony mody Los Santos, Phoenix Foster. Modelka opowiedziała nieco o swoich projektach, uchyliła rąbka tajemnicy związanej z jej życiem prywatnym oraz przedstawiła swoją działalność na polu charytatywnym. Jak Phoenix ocenia swoje współprace z różnymi brandami? Jak wyjaśni plotki odnośnie swojego stanu zdrowia? Czy poznamy w końcu jej partnera życiowego? To i wiele więcej w tym wydaniu Night American Discussions! 

FqzZj3iF5xMDvZBml2Vc_14_1a7828cf2fc56a71e1dd14e59f199a16_avatar_full.thumb.jpg.0cadbdb19e7738df82a040fe78119491.jpgHarvey Rosenberg: Witam Państwa w kolejnej audycji Night American Discussions, dzisiaj mam przyjemność rozmawiać z Phoenix Foster wschodzącą ikoną mody Los Santos! Witam Cię w programie.

Phoenix Foster: Witaj Harvey.. Cieszę się, że mogę tutaj dzisiaj z Tobą siedzieć i odpowiedzieć na Twoje zapewne świetnie przygotowane pytania.

Harvey Rosenberg: Nie pochlebiaj mi za bardzo, mam nadzieję że po moich pytaniach wyjdziesz stąd z takim samym uśmiechem jaki prezentowałaś na wejściu! Pierwsze, rozgrzewkowe pytanie. Jak radzisz sobie z upałami?

Phoenix Foster: Też mam taką nadzieję, Harvey! Jeśli chodzi o upały, to skupiam się na odpowiednim nawodnieniu swojego organizmu, stosuje filtry przeciwsłoneczne oraz korzystam z klimatyzacji w domu, pewnie jak większość z nas.

Harvey Rosenberg: Nie wierzę że to wszystko bo wyglądasz wręcz olśniewająco, nie będę naciskał, powiedz czy nie przytłacza Cię natłok obowiązków? Działasz w wielu branżach, biznesach? Nie czujesz wyczerpania?

Phoenix Foster: To prawda, ostatnio spadło na mnie wiele obowiązków, ale nie narzekam.. Ponieważ dzięki temu spełniam swoje marzenia. Pracowitość wyniosłam ze swojego domu rodzinnego.

Harvey Rosenberg: Kim jest Phoenix Foster? Pytam ponieważ jesteś zaangażowana w bardzo dużą ilość projektów. Można Cię nazwać bizneswoman, modelką, influencerką. Jak widzisz siebie w całym tym otoczeniu?

Phoenix Foster: Uważam, że życie jest jedno i nie zamierzam się ograniczać do jednej profesji, skoro mam talent do również innych rzeczy. Jestem szczęśliwa, że mogę realizować się w modelingu, ale również prowadzić własną działalność, która jest przyjazna ludziom.

Harvey Rosenberg: Ostatnio dość głośno jest o Twojej współpracy włoskim domem mody Santo Capra. Współpraca zaowocowała nową kolekcją, Handy&Classy, jesteś zadowolona z rezultatów tej kooperacji?

Phoenix Foster: Oczywiście, jestem bardzo zadowolona. Meredith Chastain jest wspaniałą projektantką torebki są totalnie w moim guście, cenie sobie elegancje. Kolekcja świetnie się sprzedaje, widziałam wykresy na wczorajszym zebraniu. Czuję się tam jak w domu.

Harvey Rosenberg: Jak Twoja współpraca z Santo Capra wpływa na kontrakt z domem Covgari? Któryś z domów ma dla Ciebie priorytet czy obie współprace traktujesz na równi?

Phoenix Foster: Mogę szczerze przyznać, że nie traktuję tych współprac na równi. To Santo Capra otworzyło mi drzwi do świata modelingu, jestem temu oddana Covgari to świetna marka, świetni ludzie.. Ale jednak w ostatnim czasie skupiam się na Santo Capra.

Harvey Rosenberg: Nawiązując jeszcze do tematu Twoich biznesów, doszły nas słuchy że otworzyłaś klinikę medycyny estetycznej! Czy mogę liczyć na zniżkę? Poprawiłbym lekko nos... Co o tym sądzisz?

Phoenix Foster: Czasy się zmieniają kobiety jak i mężczyźni coraz chętniej odwiedzają tego typu salony. Lubię dbać o siebie, więc zrobiłam z tego mały biznes, pomagamludziom uzyskać wymarzony wygląd. Promocja? Czemu nie? Nie robię tego dla zysków.

Harvey Rosenberg: Odpocznijmy trochę od tematu biznesu, okazało się również że posiadasz wielkie serce. Wspominam o tym z uwagi na fakt że zaangażowałaś się w zbiórkę na rzecz sierocińca. Opowiesz nieco więcej o tej inicjatywie?

Phoenix Foster: Uważam, że dzieci które trafiają do sierocińca powinny mieć godne warunki życiowe. Akcja skupiała się na tym, aby ograniczyć wypadki drogowe, ponieważ coraz więcej ich na naszych ulicach. Dzieci potem zostają same, należy im się każda możliwa pomoc.

Phoenix Foster: Jestem szczególnie wrażliwa na krzywdę dzieci, ponieważ moi rodzice byli nauczycielami i często służyli jako rodzina tymczasowa dla dzieci, które zostały na lodzie.

Harvey Rosenberg: Szczególnie w Los Santos często zapominamy o bezbronnych, najuboższych. 

Phoenix Foster: Zgadzam się, dodatkowo wiele osób porusza się bez licencji kierowcy, nie trudno tutaj u wypadek.. A skutki tego są tragiczne. Dlatego trzeba widzieć coś więcej, niż tylko czubek własnego nosa.

Harvey Rosenberg: Ciekawi mnie również Twoje podejście do sztuki, na minionym festiwalu Alterdome widzieliśmy Cię w koszulce grupy Soul Evisceration. Szczerze nie spodziewałem się po Tobie takiego pazura, to dla Ciebie coś nowego czy sympatyzujesz z taką muzyką już od dawna?

Phoenix Foster: Zazwyczaj tak, cenie sobie ostre brzmienie. Jednak nie zamykam się na jeden gatunek muzyczny. Muzyka Soul Evisceration do mnie przemawia, bo sama nigdy nie byłam grzeczną dziewczynką.

Harvey Rosenberg: O nie, tego Ci nie podaruje. Opowiadaj o takiego nawywijałaś! Najwyżej zrobimy przerwę na telefon do prawnika!

Phoenix Foster: Haha, chyba nie będzie takiej potrzeby.. Mogę dodać po prostu, że nie podaruje nikomu, kto stanie mi na drodze. Chociaż szczerze nie widzę w tym mieście dla siebie żadnej konkurencji. Jak byłam młodsza, to miałam wybuchowy charakter.

Harvey Rosenberg: Czuję że tą wypowiedzią mogłaś podnieść ciśnienie nie jednej osobie działającej w Twojej branży! Powiedz mi czy ta pewność siebie oznacza że jesteś impulsywna czy raczej rozważna?

Phoenix Foster: Myślę, że każdy wie jak stawia pionki na swojej planszy, pretensje potem można mieć tylko do siebie. Jeśli je to uraziło, to muszą popracować nad poczuciem własnej wartości. W działalności jestem rozważna, ale mato cierpliwa.

Harvey Rosenberg: Miałem przejść do kluczowego pytania ale spostrzegłem na Twojej dłoni piękny pierścionek... Powiedz czy to jest to o czym myślę?

Phoenix Foster: Nie jest to żadna tajemnica, jestem szczęśliwie zaręczona. Termin ślubu przypada na piątego sierpnia, pewnie umierasz z ciekawości kto jest tym szczęściarzem, co?

Harvey Rosenberg: Poczekaj, najpierw puścimy blok reklamowy, nie możemy przegapić takiej okazji!

Phoenix Foster: W takim razie odpowiem na to po bloku reklamowym, chyba jeszcze wysiedzisz z tych emocji, *zaśmiała się*.

Harvey Rosenberg: Daily Globe nigdy nie wprowadzi reklam w wywiadach, szczególnie gdy Phoenix Foster ujawnia swojego narzeczonego!

Phoenix Foster mówi: Dobrze więc, moim wybrankiem jest nikt inny tylko Hector Ordonez, współzałożyciel klubu SHAFT oraz festiwalu Alterdrome.

Harvey Rosenberg: Zatem muszę życzyć Wam obojgu wszystkiego najlepszego! Dziękujemy za szczerość, To na pewno ważne dla Twoich fanów!

Phoenix Foster: Też tak uważam, nie ukrywamy swojego związku. Myślę, że każdy kto tak robi często nie jest szczery w swoich uczuciach, albo panicznie chroni swojej prywatności, co też rozumiem. Każdy jest inny.

Harvey Rosenberg: Na sam koniec chciałem dopytać o Twoje samopoczucie. Wiem że dwa dni temu opuściłaś szpital. Uspokoiłaś nas relacją na lifeinvaderze. Możesz powiedzieć coś więcej? Jest powód do niepokoju?

Phoenix Foster: Cieszę się, że o to pytasz.. Ponieważ jest to temat warty uwagi, wiele kobiet oraz mężczyzn zmaga się z bulimią. Uważam, że takie zagadnienia trzeba nagłaśniać i zwalczać. Tak, miałam zaburzenia odżywiania, ale jestem na dobrej drodze.

Harvey Rosenberg: Nie uważasz że to dobry moment na przerwę? Że warto trochę przystanąć w biegu? Być może to jest przyczyna!

Phoenix Foster: Warto, dlatego zostałam wysłana na mały urlop przez Meredith, ale ja nie umiem siedzieć bezczynnie. Jednak wykorzystam ten czas na powrót do pełnego zdrowia. Nie zapominajcie kochani, że nawet wasi idole mają takie problemy, nie jest to żaden wstyd.

Harvey Rosenberg: Lepszej pointy naszego spotkania nie można sobie wyobrazić! Szanowni Państwo, Moim gościem była dziś Phoenix Foster, ja się z Państwem żegnam, Phoenix, coś od Ciebie dla widzów?

Phoenix Foster: Chciałam pozdrowić swoją rodzinę, narzeczonego, całe Santo Capra, Covgari oraz Bean Machine. Korzystajcie z życia, bo drugiego nie będzie.

 

 

Edytowane przez Zeppek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin