Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Ritelka] m1nem


m1nem

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/17240-m1nem

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Cole Laroi
Rodzaj kary: Blokada
Powód nałożenia kary: Idiotyczna kreacja postaci, ubierasz się w stroje imitujące mundury rzeszy, podajesz się za Hitlera i gadasz z ludźmi o mordowaniu żydów.
Członek ekipy nakładający karę: Ritelka
Wyjaśnienie sytuacji: Witam szanownie tutaj zgromadzonych Supporterów Rangi Pierwszej, Supporterów Rangi Drugiej, Supporterów Rangi Trzeciej, Supporterów Rangi Czwartej, Supporterów Rangi Piątej, Junior Gamemasterów, Gamemasterów, Principal Gamemasterów, Community Managerów, Administratorów, Zarządzających oraz Developerów. Chciałbym poruszyć bardzo ważną kwestię związaną z postacią o nazwie "Cole Laroi". Otóż, z wielką radością chciałbym ogłosić, iż zrozumiałem swój błąd odnośnie do mojej postaci, oraz wyrażam wielką skruchę co do sytuacji z dnia 28 stycznia, około godziny 11-13. Nie chciałbym już nigdy w moim całym szanownym życiu popełnić tego samego błędu odnośnie mojej postaci, "Cole Laroi". Nie będę już nigdy życiu na serwerze Vibe Role Play, promował nienawiści do osób z społeczeństwa żydowskiego, oraz nie będę żartował z poważnej tragedii, która miała miejsce w latach 39-45 - o holokauście. Chciałbym kontynuować moją grę młodej osobistości z Los Santos o imieniu "Cole Laroi", zapewnię mojej postaci bardzo dobre środowisko do gry Role Play. Chciałbym, aby przedstawione przez panią Community Manager - Ritelkę oskarżenia wobec mnie, nigdy nie zaistniały w życiu mojej ukochanej postaci, nie będę odgrywał, że coś takiego się stało, a jeżeli ktoś mi to wytyczy, powiem, aby nie odgrywał tego wątku. Bardzo dziękuję za przeczytanie mojej apelacji o odblokowanie mojej ukochanej postaci o imieniu "Cole Laroi", liczę na pozytywne rozpatrzenie tej sprawy, oraz pozytywny werdykt w tej sprawie.
Ewentualne screeny/świadkowie: To wszystko, dziękuję za wysłuchanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin