Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

NAZWA TEMATU: [GRA/Doozan] Renooo


Renooo

Rekomendowane odpowiedzi


Link do Twojego konta globalnego:Renooo - Vibe Role Play (v-rp.pl)

Nazwa postaci na którą nałożono karę: -
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Ban
Powód nałożenia kary: 
Sporo kar na koncie, rozpowszechniasz na oficjalnym discordzie Vibe prowokacyjne tresci, oczerniajace administracje serwera jak i projekt przez nia prowadzony.
Członek ekipy nakładający karę: doozan
Wyjaśnienie sytuacji: Wczoraj wieczorem albo w nocy, jakiś czas po akcji jak były lider albo i nadal obecny, wbił każdemu z ludzi z którymi graliśmy blokade za gangsterke której nie było, blokade dostali ludzie którzy nawet nie mieli styczności z nazi tylko po prostu czasami sie z nami przywitali i posiedzieli - bo nie gralismy gangsterski tylko zwykłych młodych chłopaków siedzących na różnych spotach i jeżdzących na motorach - wysłałem głupi filmik na temat nazi dopisałem szczerze że jest to w celach humorystycznych i nie miał na celu nikogo urazić, jednak drugi raz dostaje kare od osoby grającej w nazi. Nie rozumiem takiego podejścia do gry, Zapominacie że nadal jest to tylko gra w której każdy powinien sie dobrze bawić. Film wysłałem może w emocjach związanych z blokadami całej naszej grupy, może pod wpływem /adrenaliny/ cokolwiek, Chcę przeprosić za to że Się on tam pojawił i powiedzieć że swoje przemyślenia stosunki do niektórych osób będę zostawiał dla Siebie. Obiecuje że nie odwale takiego shitu juz z nagraniami - to był zwykły MEM, dostałem bana za MEMA który nie miał na celu nikogo urazić filmik chyba znikł z dc vibe'a i sie tam już nigdy z mojej strony nie pojawi
Ewentualne screeny/świadkowie: -

 

Edytowane przez Renooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin