Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Doozan] bubusss


bubusss

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:

https://forum.v-rp.pl/profile/22039-bubusss/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Kennedy Boo
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) : Blokada postaci
Powód nałożenia kary: Rozprowadzanie broni oflagowanej jako Paradise ASG. Pomaganie w szkodzeniu.
Członek ekipy nakładający karę: @doozan
Wyjaśnienie sytuacji: 
Sytuacja zaczęła się od tego, że zapomniałem zwrócić karabinu organizatorowi turnusu na Paradise Island. Gdy przypomniałem sobie o tym ze, go posiadam, pochwaliłem się tym znajomemu na Discord, który poprosił mnie, bym przekazał mu ta bron. Niestety najpierw zrobiłem, później pomyślałem i zgodziłem się na jego propozycje, przekazując mu ten karabin w zamian za tak właściwie zero. Będąc szczerym, jest mi cholernie głupio, że dopuściłem do takiej sytuacji, nie wiedziałem, co ten ktoś zrobi z tym karabinem później i tak, jest mi wstyd, ze w ogóle ktoś z administracji, musiał patrzeć na tak żenujące zachowanie. Bardzo zależy mi na unblock'u postaci, ponieważ mam na niej wiele zaczętych wątków, które jeżeli przerwę tak o, będą wpływać na rozgrywkę graczy, z którymi te wątki są powiązane, tak samo mi zależy, na tej postaci czuje, że jest w pewnym stopniu dla mnie wyjątkowa, stworzyłem sobie na niej taką grę, że nigdy nie grało mi się przyjemniej na tym serwerze. Okropnie przepraszam za cale zajście i liczę na zamianę block'u w warn'a, pozdrawiam ~ bubusss
Ewentualne screeny/świadkowie: -

Po więcej pytań bądź nagonek na organizację przestępczą chciałbym upoważnić do wypowiedzenia się
@Kaktus420 był to mój "opiekun" w org/osoba patrząca na ręce.

Edytowane przez bubusss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin