Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Spectre] Złomiarz


unforgettable

Rekomendowane odpowiedzi

 

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/3626-z%C5%82omiarz/

 

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Bob Dixon
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) BAN
Powód nałożenia kary: wróć do poradników, niski poziom rozgrywki
Członek ekipy nakładający karę: Spectre

 

Zwracam się do Was ze zrozumieniem wobec zaistniałej sytuacji, która jest tematem niniejszej apelacji. Chciałbym szczegółowo wyjaśnić kontekst oraz przyczyny zdarzenia, a także wyrazić moje wrażenia wobec całego incydentu.

W dniu, którego dotyczy sprawa, wspólnie z moim przyjacielem Krystianem oraz Fexaqu, postanowiliśmy zorganizować nietypową i intrygującą akcję. Naszym celem było stworzenie unikalnego doświadczenia, które wyróżniłoby się spośród standardowych aktywności. W wyniku tego planu doszło do sytuacji, którą można określić jako „uprowadzenie” dziewczyny do kampera i wyjazd poza granice miasta. W trakcie trwania tej akcji, działania ukierunkowane na stworzenie interesującej fabuły przebiegały zgodnie z naszymi zamierzeniami.

Nasza inicjatywa przyciągnęła uwagę lokalnych służb porządkowych, które postanowiły włączyć się w naszą grę. Wprowadziło to dodatkową dynamikę i złożoność sytuacji. Niestety, muszę przyznać, że byłem przekonany, iż zaangażowanie ze strony LSPD oznaczać będzie pełne i konsekwentne prowadzenie akcji do zakończenia w formie IC. Okazało się jednak, że byłem w błędzie, gdyż nie wszystkie elementy zaplanowanej przez nas akcji fabularnej zostały odpowiednio zrealizowane.

Punkt, w którym zgubiliśmy kontrolę nad rozgrywką, dotyczył naszej ucieczki w postaci przepłynięcia od brzegu do znajdującego się na oceanie statku (jachtu). Po dogłębnej analizie tego momentu, wraz z moimi kolegami, zrozumieliśmy, że nie powinno dojść do takiego rozwoju wydarzeń. Pragnę wyrazić nasze szczerze przeprosiny za sytuację, która mogła wpłynąć na negatywne doświadczenia innych uczestników rozgrywki. Pod wpływem naszej adrenaliny podjęliśmy tę niespecjalnie mądrą i realną decyzję. (Za to bardzo przepraszam!)

Chciałbym również podkreślić, że jako gracz serwera jak widać na moim profilu ostatnią poważniejszą karę za sytuację OOC w postaci AdminJaila miałem 30 stycznia 2022 roku więc trochę czasu już upłynęło. (Reszta kar była za postacie tzw. nielegalnych imigrantów i ich deportację oraz mniej ważne karty w postaci kicków i warnów.)

Zarówno ja, jak i moi współtowarzysze, jesteśmy zdeterminowani, by unikać podobnych sytuacji w przyszłości i dbać o harmonię wirtualnej przestrzeni. Dlatego też, zwracam się do Was z gorącą prośbą o zrozumienie i rozważenie możliwości złagodzenia nałożonej kary. Jestem przekonany, że większy AdminJail byłaby odpowiednim środkiem w celu ukarania mnie za moje działania, jednocześnie nie ucinając mojej możliwości uczestnictwa w rozgrywce na cały tydzień (pon-sob).

Za wszelkie nieprawidłowości, jakie miały miejsce, pragnę jeszcze raz przeprosić. Bardzo liczę na zrozumienie i pozytywne rozpatrzenie niniejszej apelacji, a także na szansę udowodnienia, że mogę stanowić pozytywny element społeczności graczy.

Ewentualne screeny/świadkowie: -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin