Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[gra/Spectre] vcxzxz


vcxzxz

Rekomendowane odpowiedzi

Global: https://forum.v-rp.pl/profile/7337-vcxzxz/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Johnson Chad
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) BAN
Powód nałożenia kary: wróć do poradników, niski poziom rozgrywki
Członek ekipy nakładający karę: Spectre
Wyjaśnienie sytuacji: Cześć, chciałbym złożyć apelację w kwesti mojego bana, bo rozumiem że moje zachowanie było naruszeniem regulaminu klimacika, i pragnę zaznaczyć że takie sytuacje się więcej nie powtórzą.
Wspólnie z znajomymi (złomiarz, fexaqu) wpadliśmy na pomysł aby przeprowadzić akcję w grze, która miała by stworzyć angażującą i nie szablonową grę, uprowadzenie dziewczyny do kampera i wywiezienie jej do obozu. Akcja ta trwała ponad dwie, może trzy godziny. Na początku była fajna, lecz póżniej sytuacja wymknęła się spod kontroli, a interwencja SWAT była konsekwencją naszego błędnego działania. Byliśmy przekonani że PD chętnie z nami pogra, i miała to być powiedzmy współpraca, jednakże nasza inicjatywa była błędna i doprowadziła do sytuacji która zakończyła się naszymi banami. Po zatrzymaniu akcji i wyjaśnieniu sytuacji dostaliśmy bany które są uzasadnione konsekwencjami naszych działań. Po przeanalizowaniu sytuacji z kolegami, uznaliśmy że masza inicjatywa była nie odpowiednia i przekroczyła wszelkie granice. Dotyczy to szczególnie ucieczki na jacht przez ocean, co skutkowało naruszeniem regulaminu. Chciałbym wyrazić przeprosiny za moje działania, za kłopoty i zamieszania wynikające z naszej gry i gwarantuje że zrozumieliśmy powagę sytuacji, i oczywiście takie rzeczy więcej się nie powtórzą. Cała sytuacja była dla nas nauczką i poprawimy się jak tylko możemy. Chciałbym też zaznaczyć że moja ostatnia kara była 22 czerwca ubiegłego roku i od tamtego czasu się poprawiłem, dlatego więc zwracam się z pokorą o ponowne rozważenie mojego bana i ewentualną zmianę mojej kary

Ewentualne screeny/świadkowie:image.png.70bf05c13f5bf8e8bc560d3a7d2d6a0a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin