Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Ochrona] NeptuneSecurity


Saboorek

Rekomendowane odpowiedzi


c-GL3ai8sQx9P8PLTS3ZJzhxIzcjUC1CvAz3ai4rJQW_mL8GYi7WuM4hdDDwDLtdmF6BVSCvawa-jWNerIw3TVIz0QPNtlFmsnnsgQ3it4lQ-KVovAhiS-wHK2rkCg_FB2z5tRqI

Neptune Security to założona na początku grudnia 2020 roku Agencja Bezpieczeństwa trudniąca się w ochronie osób i mienia. Założycielem agencji jest były żołnierz United State Marines Corps Michael Davis. 

 

Mężczyzna bazując na swoich doświadczeniach postanowił założyć firmę, która działać będzie na bardzo podobnych zasadach jakie funkcjonowały w korpusie Piechoty Morskiej. 

Firma zajmuje się szeroko pojętą ochroną jak i usługami konwojowymi, prowadzi liczne szkolenia z posługiwania się bronią palną i samoobroną. Dzięki doświadczeniu i licznych szkoleniach wewnętrznych nasz personel jest świetnie przygotowany do pełnienia swoich obowiązków a nowoczesny sprzęt którym dysponuje agencja rzutuje na wysoką jakość świadczonych usług przez firmę. 

 

Siedziba firmy znajduje się u zbiegu Vespucci Boulevard i Peaceful Street.


p28786x76fGMuxS4qUbhoCwBh49u7AV2D5xbgI-d8rWtY_w2xn7WOZJF4UfS2Db-dVm6RA6e7ZcwFI9ZsccnD5Fh4-Vq2XkryZBU3EQHt_VJIlSw3MCjNiBhGSjxl1hCdmEViwRe

Neptune Security w swojej ofercie posiada*:

 

  • Szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i samoobrony,
  • Usługi ochrony w lokalach prywatnych,
  • Ochrona osób publicznych (Przejazdy w asyście ochrony, zabezpieczanie wystąpień publicznych, ochrona posesji),
  • Zabezpieczenie posesji,
  • Zabezpieczanie imprez masowych,
  • Montaż monitoringu,
  • Montaż alarmów przeciwwłamaniowych,
  • Usługi konwojowe (przewozy drogocennych rzeczy/pieniędzy pod ścisłą ochroną).

 

*Ceny za usługi ustalane są indywidualnie z każdym klientem, usługi dostosowywane są do preferencji klientów.

sGB02Jo02UBx07ZV2_TIjarbDu3JXRIZ-hUIGst8hMJ77nh8a6p479S5wjNgfwqSToWI2bOTrbiogOsnY5P4ESYRK7cu5j9GKEL7rPF3W2RBijNyC3KNHNLp3krk1rysihdKzTds

Cześć! Chciałbym stworzyć firmę ochroniarską, która mogłaby być wszechstronnie wykorzystana. Na chwilę obecną na serwerze istnieje mało takich firm co prowadzi do tego, że niektóre biznesy muszą tworzyć swoje oddzielne “oddziały” ochrony. Chciałbym stworzyć biznes, dzięki któremu każda strefa na serwerze mógłby zdobyć nowe interakcje, strefa cywilna mogłaby rozwijać swoje biznesy i zatrudniać ochronę a strefa przestępcza - mogłaby na przykład organizować ataki na konwoje z pieniędzmi lub dobrami materialnymi. 

 

W swojej karierze na serwerach roleplay wiele razy miałem styczność z tego typu biznesami, które rozwijane były gorzej lub lepiej, lecz za każdym razem dobrze się przyjmowały. Eventowe odgrywanie konwojów mogłoby być dla grup przestępczych ciekawą formą “oderwania” od codziennych akcji. Jestem również otwarty na współpracę z administracją serwera w kwestii kreowania rozgrywki.

 

Grupa, którą chcę stworzyć będzie dokładnie dobierana, chciałbym stworzyć grupę która będzie kładła duży nacisk na grę IC. Nawet, jeżeli nie będziemy mieli odpowiednio przygotowanego dla siebie skryptu będziemy w stanie sobie poradzić z odgrywaniem akcji.

 

Mam nadzieję, że moja aplikacja zostanie rozpatrzona pozytywnie oraz nie będzie wymagała poprawek 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin