Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/WrZASKUUU] musze_schudnac


Agacia

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/10908-musze_schudnac/


Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) - Ban
Powód nałożenia kary: Nędzna promocja serwisu Vibe RP poprzez filmiki, które podchodzą pod odwalanie/szkodnikowanie. Czekamy na kolejny filmik pod tytułem: "MÓJ PIERWSZY BANIK NA VIBERP"
Członek ekipy nakładający karę:  WrZASKUUU
Wyjaśnienie sytuacji: Hej. Chciałabym ponownie odwołać się od mojego bana. Minęło kilka miesięcy kiedy dostałam bana, a teraz po namyśle nad swoimi działaniami oraz skutkami jakie wywołałam, chciałabym poprosić o ponowne rozważenie mojej sytuacji. Zrozumiałam, że to co zrobiłam nie było odpowiednie oraz zaszkodziło wizerunkowi serwera. Przez moje "promowanie serwisu" zaszkodziłam nie tylko sobie, ale i społeczności. Dlatego chciałam przeprosić z całego serca oraz zrekompensować to w pozytywny sposób. Wcześniej wstawiając filmiki z serwera nie myślałam nad konsekwencjami swoich działań oraz jak moje działania wpływają na serwer. Teraz widzę, że to co robiłam nie było właściwe. Przepraszam serdecznie za spowodowane zamieszanie przez moje postępy oraz za moje próby odwalania. Dążę do tego, aby uczyć się na własnych błędach i nie dopuścić do podobnych sytuacji. Proszę o rozważenie zdjęcia bana z mojego konta. Byłaby to dla mnie szansa na pokazanie się z lepszej strony i działania w pozytywny sposób, tak aby nie szkodziło wizerunku serwerowi. Jeszcze raz chcę przeprosić za wszystkie problemy oraz zaangażowanie czasu potrzebnego na rozpatrzenie tej apelki. Dziękuje za przeczytanie oraz liczę na danie mi drugiej szansy.

Ewentualne screeny/świadkowie: -

 

Vesa lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin