Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gra/xd shaller] Fathell


HungerbarfromMinkraft

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:https://forum.v-rp.pl/profile/20093-fathell/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Baham Haglabesh
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) AJ
Powód nałożenia kary: 

Nieodgrywanie zderzeń/wypadków podczas ucieczki przed LEA.(120 minut)

Członek ekipy nakładający karę: xd shaller
Wyjaśnienie sytuacji: No siema, w skrócie. Akcja rozpoczęła się od tego że jakiś oficer zaczął gonić mnie podczas mojej przejażdki na rowerze, jako że pierwsze co spróbował zrobić to mnie staranować to zacząłem uciekać. Podczas uciekania wskoczyłem do kanału wodnego sukcesywnie uciekając. Po krótkiej chwili postanowiłem wrócić po swój rower, ale jak się okazało oficer dalej przy nim stał, jako że w momencie gdy byłem może z dwa metry od swojego roweru oficer akurat na niego wsiadł, to moim celem stał się radiowóz. Udało mi się ukraść radiowóz i rozpocząłem nim ucieczkę. Po jakimś czasie z powodu tego że dwa razy wracałem do LS to moja gra już dosłownie nie działała z powodu lagów, gdy przejeżdżałem niedaleko skrzyżowania obok kościoła Sandy Shores, wjechałem że tak to ujmę z pełną kurwą w radiowóz. Jako że miałem lagi to nie zoorientowałem się że w ogóle wjechałem w ten radiowóz. Chwilę później dostałem karę za nieodgrywanie zderzeń/wypadków. Chciałbym do tego też dodać, że podczas każdej ucieczki przed LEA gdy próbowałem odgrywać jak kolwiek wypadki to momentalnie dostawałem boxy, a raz zdarzyło się nawet że ktoś mi wbił bw z broni! Podczas tego gdy ja odgrywałem to że wbiłem się w słup. Prosiłbym o dezaktywowanie kary z powodu tego że zrozumiałem swój błąd, i jako że Shaller mi wytłumaczył że jak ktoś mi zrobi boxa podczas tego gdy odgrywam wypadek to powinienem wysłać na tego osobnika reporta, to mogę zapewnić że nie popełnię już tego błędu.
Ewentualne screeny/świadkowie: zakładam że @xd shallerobserwował całą akcję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin