Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[10.09] [ETERNAL RECORDS] Lil Nath - Rainman (Official Audio) [Prod. UymiN]


Antiv

Rekomendowane odpowiedzi

HC4Rgly.png

 

**Równo o dwudziestej drugiej na wszelakich portalach streamingowych wliczając również PulsePlay, pojawił się kolejny kawałek ze strony Lil Natha, gdzie sama grafika bardziej przynosi mroczne klimaty. Jakość kawałka jest wykonana w studyjnej jakości, a głos artysty jest dobrze zbalansowany pod cały beat. Za główny mix/mastering odpowiadała jedna z topowych w mieście producentek UymiN z którą przez sociale można wychwycić, że od jakiegoś czasu przestała łączyć ich relacja na zasadzie producentki-artysty tylko przerosła na związek między artystami. Sam melodyczny wokal artysty stara się narzucać bardziej smutnawy klimat dla słuchacza w poruszonym temacie. **

 

b4xsv8H.png

 

Spoiler

Track name:  RAINMAN
Performer by: LIL NATH
Written by:  LIL NATH
Produced by:  UYMIN
Released date: 10/09/2023


[Chorus]
La-da-do-dow
Nie zobaczysz mnie w normalnym świetle, jak będę nawet w twoim śnie
Ociekam dripem, tak jakbym ociekał deszczem, yes, I'm a rainman, wow, wow
One śledzą całą moją drogę, one chcą zdobyć mojego cloutu
One potrzebują tego cloutu.
Ja potrzebuje mojej muzy, ja, potrzebuje mojej muzy.
Chciałabyś mnie przy sobie, ja dalej będę chwilowym deszczem.
Uh, la-da-do-dow
Nie zobaczysz mnie w normalnym świetle, jak będę nawet w twoim śnie
Ociekam dripem, tak jakbym ociekał deszczem, yes, I'm a rainman, oh wow, yes

[Verse 1]
Wpływam na twoje sny, to Dreamwalking, oh wow, yes
Prawdziwa podróż między wymiarami.
Zostawiam Cię samą z twoimi snami
Nie stanę za Tobą podczas kolejnej walki
Jestem ponad chmurami, to moja forma ucieczki przed twoimi myślami.

[Chorus]
La-da-do-dow
Nie zobaczysz mnie w normalnym świetle, jak będę nawet w twoim śnie
Ociekam dripem, tak jakbym ociekał deszczem, yes, I'm a rainman, wow, wow
One śledzą mnie przez całą moją drogę, one chcą zdobyć mojego cloutu
One potrzebują tego cloutu.
Ja potrzebuje mojej muzy, ja, potrzebuje mojej muzy.
Chciałabyś mnie przy sobie, ja dalej będę chwilowym deszczem.
Uh, la-da-do-dow
Nie zobaczysz mnie w normalnym świetle, jak będę nawet w twoim śnie
Ociekam dripem, tak jakbym ociekał deszczem, yes, I'm a rainman, oh wow, yes

[Verse 2]
Łapie mnie panika, kiedy mam sobie znowu o tym przypominać, yes
Straciłem już serce, możesz wpisać to też do pamiętnika, uh.
W nim znikają słowa, tak jak twój uśmiech kiedy znikam, uh
Zagubiony jestem w twoim śnie jak.

[Chorus]
La-da-do-dow
Nie zobaczysz mnie w normalnym świetle, jak będę nawet w twoim śnie
Ociekam dripem, tak jakbym ociekał deszczem, yes, I'm a rainman, wow, wow
One śledzą całą moją drogę, one chcą zdobyć mojego cloutu
One potrzebują tego cloutu.
Ja potrzebuje mojej muzy, ja, potrzebuje mojej muzy.
Chciałabyś mnie przy sobie, ja dalej będę chwilowym deszczem.
Uh, la-da-do-dow
Nie zobaczysz mnie w normalnym świetle, jak będę nawet w twoim śnie
Ociekam dripem, tak jakbym ociekał deszczem, yes, I'm a rainman, oh wow, yes

Spoiler

Wydatki:

  • Opłata za mix/mastering wykonany przez jedną z topowych producentek w mieście UymiN - 30000$
  • Wynajęcie fotografa do wykonania zdjęcia pod okładkę do singla - 15000$
  • Opłacenie grafika do obrobienia zdjęcia oraz wykonanie grafiki pod cały kawałek  -  20000$
  • Zakupienie Li Pro Stars w celach promocyjnych do bostoowania postu dotyczącego daty kawałka - 25000$

 

aojUI97.png

Całość wydatku:  90000$

 

Promocje:

  • Potwierdzenie rozpoczęcia prac poprzez wrzucenie informacji na Lifeinvender artysty. (click)
  • Zagranie trzech utworów (RIDE | DRUGS & LOVE | SHINE STARS) ze świeżo wypuszczonej EP pt. HALF OF ME na pierwszym koncercie na wydarzeniu The Madness of the '90s oraz zapowiedzenie wypuszczenia owego singla w dniu 10 września. (click)
  • Pojawienie się zbliżeniowego zdjęcia razem z topową producentką w mieście UymiN, co by mogło znaczyć, że oboje artystów jest razem. (click)
  • Zajęcie pierwszego miejsca kawałkiem Drugs & Love na platformie PulsePlay w kategorii Najpopularniejsze w tym tygodniu oraz zajęcie 14 miejsca swoją EP pt. HALF OF ME w najlepszych albumach dotychczas.  (click)
  • Pojawienie się na platformach streamingowych LP pt. Killing Myself Kellyego, na którym Lil Nath ma dograny kawałek. (click)
  • Opublikowanie kolejnego postu razem ze zdjęciem, informując tym razem poprzez social media o dacie, w jakiej ma się pojawić promowany kawałek. (click)
  • Dodanie wzmianki przez Mask OFF na temat artysty w poście dotyczącym o 'nowej' miłości jego byłej dziewczyny powiązanej ze światem muzycznym Divine. (click)
  • Wstawienie zdjęcie okładki Rainman jako tło profilowe na swoim koncie profilowym Lifeinvader (click)
  • Boostowanie postu na Lifeinvender dotyczącego tracku Rainman poprzez wykorzystanie usługi Li Pro Stars  (click)
  • Udostępnienie tracku Rainman na Lifeinvender poprzez podesłanie w poście linka oraz zboostowanie owego postu na portalu. (click)
  • Posłanie dalej postu dotyczącego tracku Rainman poprzez udostępnienie ze strony UymiN, która odpowiadała za stronę techniczną kawałku.  (click)
  • Pojawanie się oficjalnego postu ze strony Eternal Records, potwierdzając w stu procentach, że artysta jest podpisany z ową wytwórnią.  (click)
  • Uzyskanie pierwszego miejsca z utworem Rainman na platformie PulsePlay w kategorii Najpopularniejsze w tym tygodniu (click)
Spoiler

Gra IC:   https://imgur.com/a/1vDuvOv  (gierka w studio)

Informacje:

Imię i nazwisko: Nathaniel Minstone
Numer konta: 8115370360
Manager: n/a
Przynależność: ETERNAL Records (10%)
Link do profilu postaci:  

Edytowane przez Antiv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Talya czekając cierpliwie na nowy singiel Lil Nath wreszcie się doczekała. Weszła od razu w niego po premierze przesłuchując go w ciepłym łóżku, będąc pod wrażeniem zostawiła polubienie i miły komentarz w stronę samego wokalu którym posługuje się mężczyzna, podziwia go za "luz" w swojej twórczości.**

Antiv i monster lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin