Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Projekt IC] JB Well Weed


HungerbarfromMinkraft

Rekomendowane odpowiedzi

JB_1.pngJB Well Weed to nowopowstała firma zajmująca się hodowlą oraz dystrybucją legalnej marihuany działająca na terenie i okolicach CA, Los Santos. Firma została zarejestrowana w połowie roku dwa tysiące dwudziestego trzeciego. Firmę zarejestrował młody biznesmen wywodzący się z terenów Davis, Jacqueline Blacc. Chłopak od najmłodszych lat był zainteresowany tematem marihuany, jako iż sam nie stronił od boskiego chwasta, to po skończeniu High School i znalezieniu pierwszej stałej pracy rozpoczął odkładanie na założenie pełnoprawnej firmy. Chwilę po swoich dwudziestych pierwszych urodzinach, udał się do DCC w stanie California gdzie uzyskał licencję na legalną hodowlę marihuany. Młody Blacc prowadząc swój biznes nie stawia na ilość a jakość, już w młodym wieku zrozumiał jak ważna jest czystość i odmiana marihuany którą się pali, dlatego też zatrudnia jedynie doświadczonych botaników którzy doskonale potrafią zająć się roślinkami rosnącymi w magazynach spod szyldu JB.

Plan na grę:
Z tego co zauważyłem to pomysł legalnej hodowli zioła jest dosyć niespotykany na serwerach RP, dlatego też wyszedłem z tym nietypowym pomysłem. Poniżej zostały umieszczone bliżej opisane punkty który najbardziej oddadzą pomysł jaki urodził się w mojej głowie.

  • Na początek. W projekcie IC Well Weed swoje miejsce odnajdzie dużo graczy, jako że sama hodowla będzie wymagała dostawców, botaników czy ochroniarzy, nie zamykamy się na stare postacie, jeżeli twoja postać ma podstawy by zatrudnić się w firmie zajmującej się hodowlą i dystrybucją marihuany to z chęcią ją przywitamy.
  • Wraz z legalizacją marihuany w stanie California w roku 2016 to otworzyło się masę coffee shopów. Zioło nawet zawitało w restauracjach, klubach etc. Mam zamiar otworzyć pełne szlaki dostawcze które będą stricte powiązane z innymi graczami.
  • Po pewnym czasie naszej gry mam zamiar otworzyć się na pomysł problemów z DCC w stanie California, dla przykładu wygasająca licencja na legalną hodowlę marihuany.

 

NIGGER213123123.png



Chcesz dołączyć do naszego projektu? Szukasz przyjemnego otoczenia do gry? Jesteś zainteresowany grą z nami bądź chcesz otrzymywać stałe dostawy drogą IC? Dołącz do naszego discorda gdzie staramy się zaspokoić potrzeby wszystkich!
https://discord.gg/HxAEZSrcX5
 

Spoiler

Postanowiłem ruszyć z projektem hodowli marihuany w którym głównym założeniem będzie możliwość fajnego pogrania sobie drogą IC, w planach mam zapewnioną grę dla kilkunastu osób do której z chęcią bym wykorzystał Event Team oraz biznesy prowadzone przez innych graczy. Pomimo tego że będzie to mój pierwszy projekt to mogę zapewnić że postaram się zająć się nim jak najdłużej się tylko da.
 

Postać lidera: Jacqueline Blacc
Link do tematu organizacji: n/a

 

Edytowane przez Fathell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin