Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Brtmss] 64sharpp


64sharpp

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/19119-64sharpp/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Leo Kyle 
Rodzaj kary: Blokada
Powód nałożenia kary: Nijaczenie postaci, tłumacz się w apelacji.
Członek ekipy nakładający karę: @Brtmss
Wyjaśnienie sytuacji: Nie bardzo rozumiem za co ta kara, więc pisze apelacje by się tego dowiedzieć. Zależy mi na tej postaci a uważam, że nie zrobiłem nic złego, czego nie da się wytłumaczyć
Ewentualne screeny/świadkowie: -

Edytowane przez 64sharpp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, wuuu napisał:

Chodzi o historie grupy postaci Twojej postaci - taksówkarz, sprzedawca w coffee shop, mechanik/tuner, komisiarz, bramkarz i PR Manager.

Moja postać jak każdy człowiek sie rozwijała. Dostawała coraz lepsze propozycje w lepszych firmach, no i lepszych stanowiskach. Myślę, że nie gryzie sie to w żaden sposób z życiem realnym. Jeżeli faktycznie robi to problem, to bardzo przepraszam za zaistniałą sytuację. Zależy mi na powrocie postaci, ponieważ mam na niej wiele ciekawych wątków które rozwijają gierke innym graczą, napewno blokada mojej postaci zniszczyła im lekko gierke. Dziękuję za rozwinięcie moich wątpliwości i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji. @wuuu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, wuuu napisał:

OK, niech będzię, staraj się jednak trzymać bardziej jedną ścieżke. Postać zostanie odblokowana pod warunkiem zmiany wieku z 17 -> 27 lat. Pasuje?

Tak, jak najbardziej. Postaram sie wszystko uporzadkowac i trzymac jedna droge mojej postacji. Dziekuje za szanse i zycze milego dnia/wieczoru/nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin