Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[26.09.2023] Zoe Top`Z Andersson - zapis z transmisji na żywo


Rollo

Rekomendowane odpowiedzi

**Dnia 26 września około godziny 14:00 na Instagramie Zoe pojawił się pierwsza transmisja na żywo. Po Z` widać, że nie jest jeszcze w pełni sobą ale sprawia jej ulgę wypowiedź w stronę obserwujących.**

**Cała transmisja została zapisana i udostępniona na wszystkich socialach kobiety. Pierwszy raz od dawna bez intro czy wstawki sponsorskiej od Overflod.**

gifek.gif

ezgif.com-resize.gif?ex=6514138a&is=6512

Zoe Andersson: O jejku ile to przerwy było **dodała patrząc gdzieś poza kadr** lecimy... Cześć Wam, hej! Zoe z tej strony. Trochę mnie nie było - sama już nie wiem jak długo **przełknęła ślinę nerwowo postukując dłonią po kolanie** Nigdy nie myślałam, że będę nagrywać a co dopiero publikować taki materiał. Od zawsze chciałam trzymać się jakiegoś scenariusza w mojej głowie, który...**przycięła się na parę chwil** który... kierował tak moją "twórczość" **strzeliła palcami air quotes** bym nie musiała zawierać życia prywatnego. Przyszedł taki moment gdzie czuje, że muszę to poruszyć. Ostatni okres a dokładniej minione już lato **pogłaskała psa, który przechodził obok niej** było chyba najgorszym jaki przeżyłam. Mimo współpracy z marką Overflod, którzy swoją drogą bardzo pomogli mi bym mogłam się rozwijać - nie będę tego roku wspominać dobrze. W przeciągu pięciu miesięcy straciłam cztery bliskie mi osoby. Nie będę tutaj ich wymieniać bo nie wydaje mi się by chcieli być... **zerknęła pierwszy raz w ekran telefonu z live. Zacięła się czytając kilka wypowiedzi** by chcieli być częścią takiego nagrania. Ja też nie chcę by moje wspomnienia z nimi kończyły się w smutny sposób. Wolę ich zapamiętać takich jacy byli naprawdę. 

Tak, transmisja będzie zarchiwizowana - wrzucę ją na resztę swoich sociali w postaci filmu.

Wracając, nie byłam w stanie tworzyć czy robić w sieci tego co robiłam... przed tym wszystkim. Nawet publikacja wcześniej przygotowanych materiałów - nie chciałam by wychodziły na światło dzienne kiedy ja tego nie czuję. 

Też się cieszę, że Was widzę. Dzięki za te miłe słowa. **kiwnęła pod siebie na przewijający się chat** 

Powoli wracam do siebie ale... nie czuję bym była tą samą Z` co kiedyś... **przełknęła głośniej ślinę** Osobiście obawiam się o własne życie i mało kiedy wybieram się w publiczne miejsce. Nie czerpię już przyjemności z samotnych przejażdżek nocą gdzie byłam w stanie spotkać kogoś z Was. Najzwyczajniej w świecie mam lęk przed obcymi osobami nad czym staram się pracować z psychologiem.

Cześć Wam, dzień dobry. Jejku sporo Was się tutaj zebrało. **Ponownie zerknęła na chat tym razem z niepewną i krzywą miną.** 

N-nie mam pojęcia co mogę jeszcze powiedzieć. Pewnie osoby, które przewinęły się dookoła mnie wiedzą, że nie potrafię rozmawiać o emocjach jakie we mnie siedzą czy mnie otaczają. **Pokierowała wzrok gdzieś za telefon na statywie odprowadzając kogoś wzrokiem.** Aghm... **urwała temat swojego zniknięcia zaraz to zajmując się wybranymi pytaniami z chatu**

Nie, nie będę puszczać muzyki. To chyba nie jest odpowiedni moment na muzykę...

Nie wypowiem się na tematy, które sugerujecie - nie oceniam ludzi publicznie. Nie jestem jakimś guru, którego opinię powinniście śledzić a tym bardziej się utożsamiać. **nerwowo podrapując psa po swojej prawej śledzi chat na ekranie telefonu** Czuje się już lepiej, dziękuje za troskę...

Kiedy jakieś odcinki i co z Overflod? Jeśli chodzi o markę z Szwecji to jesteśmy w ciągłym kontakcie. Jeszcze do końca miesiąca chcę wypełnić przekładany od ponad miesiąca kontrakt i wypuścić reklamę nie tylko do sieci. Jeśli chodzi o odcinki... przyszły poniedziałek brzmi okey...

Co się dzieje z schroniskiem? Jak widać - działam. Jestem właśnie z Nico za miastem. Taki ruchliwy psiak mi się trafił na dziś. Muszę złapać się z... Asami bo... miałyśmy do czegoś usiąść.

Nie będę komentować kogoś wypowiedzi czy działań - dajcie już sobie z tym spokój.

Nie wiem czy chcę robić takie transmisje częściej. Nic Wam nie obiecuję.

Wydaje mi się, że powiedziałam wszystko co chciałam i będziemy powoli kończyć. Nie róbmy z tego live Q&A... Dzięki, że byliście - mam nadzieję, że do zobaczenia i... miłego dnia! **posłała uśmiech do telefonu zaraz to zakończyła transmisję**

 

Promocja z kosztami:

Spoiler

MATERIAŁ NIE PODLEGA WYCENIE

Dane postaci:

Spoiler

Imię i nazwisko: Zoe Andersson
Numer konta: 8630192742

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin