Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[26/09/2023] [SadBoyZ] Talya Cruz - Lucid Dreams (prod. KELLY) (Official Lyric Visualizer)


Michasiek

Rekomendowane odpowiedzi

**W godzinach wieczornych, tuż po dziewiętnastej na kanale SadBoyZ ukazał się już od dawna promowany przez każdą osobę z wytwórni numer pod tytułem "Lucid Dreams", sam utwór brzmi strasznie uczuciowo i jakoby rozpierający duch w piersi. Wszelakie nawiązania wszystko sprowadzają na jedno że dziewczyna oddała znacznie większą cząstkę siebie niżeli w debiutanckim singlu, wszelakie "powiązania" są przedstawione na Genius które je rozwijają. A one same wyglądają na tyle, iż można dać sobie do myślenia że sama Talya prowadzi się przez drogę stricte depresyjną, aniżeli radosną. Pieczę nad utworem sprawował Kenny "KELLY" Whitfield @yungg,co zostało uwiecznione w tytule. A sam Visualizer skleił Josayah Sanquenis @croco warrior jasiek.**


TEKST

Spoiler

[Verse 1]
Budziłam się rano, mając nadzieję że Cię usłyszę > Dziewczyna nie widziała świata poza daną osobą, której finalnie nie było obok.
Ryzykowałam życiem, wmawiając sobie "nic na siłę" > Odpuszczała nie chcąc tłuc się z własnymi myślami.
Próbowałam zwrócić na siebie, twoją uwagę 
Powoli zaczynam rozumieć, że to ja byłam koszmarem > Przyznaje się do tego że nie jednokrotnie zawiniła w danej relacji.
Tańczyłeś z moimi emocjami, wiedząc że jestem bezsilna > Czyste nawiązanie do manipulacji na którą była zdatna.
Teraz wiem że to wszystko było świadomym snem > Świadomy sen = koszmar.
Zatraciłam się w tym, nie chcąc normalnie żyć > Zatracenie najprawdopodobniej w używkach.
Proszę pozwól mi już sobą być...

[Pre-Chorus]
Nieprzespane noce, w kłębek pod kocem > Czyste nawiązanie do tego jak wyglądała większość nocy.
Wpatrzona w krople spływające na pościel > Czyste nawiązanie do tego jak wyglądała większość nocy.
Przeszywająca blizna na policzku po tobie > Najprawdopodobniej chodzi o nawiązanie do strug łez która wypalała biały ślad.
Tym razem nie poddam się tak szybko, obiecuję (yeah) > Postawienie na swoim, deklaracja o niepoddaniu się.

[Chorus]
Przykre wspomnienia idą w dal > Dziewczyna stara się normalnie żyć.
Życie w spokoju, pełnym miłości i chwał (yeah) > Wyobrażenia jej dalekiej przyszłości.
Mimo tego dalej wędruje zagubiona > Przyznanie się że dwie wcześniej wymienione linijki to iluzja jej wymarzonego życia.
Próbując odnaleźć się w stertach kłamstw (yeah) > Zdanie sobie sprawy że obracała się w niepożądanym towarzystwie.
Liczne rany w plecach nie pozwalają mi spać > Nawiązanie do wbijania noża w plecy.
Spójrz w oczy które powiedzą Ci prawdę > Dziewczyna stawia sobie na prawdomówność, nie zaślepianie oczu.
Oddam Ci całą siebie zanim zasnę > Chęć znalezienia danej osoby przy której spocznie szczęśliwa i bezpieczna.
By uwolnić się od świadomych snów > Świadomy sen = koszmar.
Świadomych snów... > Świadomy sen = koszmar.

[Post-Chorus]
Ooh-oh-oh, oh-oh
Ooh-oh-oh, oh-oh (świadomych snów, ah)
Ooh-oh-oh, oh-oh
Oh-oh (świadomych snów)

[Verse 2]
Nigdy nie wierzyłam w to że mogę śnić > Strach przed "świadomymi snami", kreowanie w końcu czegoś dobrego.
Bez Ciebie i zła które wyrządziłeś mi 
Wspomnienia, Łzy, w połączeniu z PTSD > Dziewczyna nawiązuje do tego co przechodziła w pewnym okresie swojego życia.
Zaczynam się spełniać gdy nastaje świt > Otwarcie się i przedstawienie że boi się nocy i ciemności przez najprawdopodobniej świadome sny.
Nigdy nie prosiłam o nic więcej niż chwilę uwagi > Dziewczyna jest skromna, nigdy nie prosi o nic więcej niż uwaga.
Postąpiłam źle przez chwilę nierozwagi > Przyznanie się do kilku błędów które popełniła.
Nie oceniaj mnie, wiesz dlaczego to zrobiłam? > Przekaz do byłego partnera.
Czułam się źle wiedząc że nasza miłość przemija 

[Pre-Chorus]
Nieprzespane noce, w kłębek pod kocem > Czyste nawiązanie do tego jak wyglądała większość nocy.
Wpatrzona w krople spływające na pościel > Czyste nawiązanie do tego jak wyglądała większość nocy.
Przeszywająca blizna na policzku po tobie > Najprawdopodobniej chodzi o nawiązanie do strug łez która wypalała biały ślad.
Tym razem nie poddam się tak szybko, obiecuję (yeah) > Postawienie na swoim, deklaracja o niepoddaniu się.

[Chorus]
Przykre wspomnienia idą w dal > Dziewczyna stara się normalnie żyć.
Życie w spokoju, pełnym miłości i chwał (yeah) > Wyobrażenia jej dalekiej przyszłości.
Mimo tego dalej wędruje zagubiona > Przyznanie się że dwie wcześniej wymienione linijki to iluzja jej wymarzonego życia.
Próbując odnaleźć się w stertach kłamstw (yeah) > Zdanie sobie sprawy że obracała się w niepożądanym towarzystwie.
Liczne rany w plecach nie pozwalają mi spać > Nawiązanie do wbijania noża w plecy.
Spójrz w oczy które powiedzą Ci prawdę > Dziewczyna stawia sobie na prawdomówność, nie zaślepianie oczu.
Oddam Ci całą siebie zanim zasnę > Chęć znalezienia danej osoby przy której spocznie szczęśliwa i bezpieczna.
By uwolnić się od świadomych snów > Świadomy sen = koszmar.
Świadomych snów... > Świadomy sen = koszmar.

[Post-Chorus]
Ooh-oh-oh, oh-oh
Ooh-oh-oh, oh-oh (świadomych snów, ah)
Ooh-oh-oh, oh-oh
Oh-oh (świadomych snów)

[Bridge]
Nie trzymaj mnie dłużej w nieświadomości, mam nadzieję że to się więcej nie powtórzy (Ooh-oh-oh, oh-oh) > Dziewczyna nie chcę powtórki z rozrywki, stawia na prawdę.
Spaliłeś moje uczucia doszczętnie, teraz zobacz jak na twoich oczach więdnę > Brak jakichkolwiek uczuć przez wcześniej doznanie sytuacje.
Czuje dreszcze, bardzo tego nie chcę, bardzo nie chcę
Bardzo nie chcę już świadomych snów 
Nie trzymaj mnie dłużej w nieświadomości, mam nadzieję że to się więcej nie powtórzy (Ooh-oh-oh, oh-oh) > Dziewczyna nie chcę powtórki z rozrywki, stawia na prawdę.
Spaliłeś moje uczucia doszczętnie, teraz zobacz jak na twoich oczach więdnę > Brak jakichkolwiek uczuć przez wcześniej doznanie sytuacje.
Czuje dreszcze, bardzo tego nie chcę, bardzo nie chcę
Bardzo nie chcę już świadomych snów

[Chorus]
Przykre wspomnienia idą w dal > Dziewczyna stara się normalnie żyć.
Życie w spokoju, pełnym miłości i chwał (yeah) > Wyobrażenia jej dalekiej przyszłości.
Mimo tego dalej wędruje zagubiona > Przyznanie się że dwie wcześniej wymienione linijki to iluzja jej wymarzonego życia.
Próbując odnaleźć się w stertach kłamstw (yeah) > Zdanie sobie sprawy że obracała się w niepożądanym towarzystwie.
Liczne rany w plecach nie pozwalają mi spać > Nawiązanie do wbijania noża w plecy.
Spójrz w oczy które powiedzą Ci prawdę > Dziewczyna stawia sobie na prawdomówność, nie zaślepianie oczu.
Oddam Ci całą siebie zanim zasnę > Chęć znalezienia danej osoby przy której spocznie szczęśliwa i bezpieczna.
By uwolnić się od świadomych snów > Świadomy sen = koszmar.
Świadomych snów... > Świadomy sen = koszmar.

[Outro]
Nie trzymaj mnie dłużej w nieświadomości, mam nadzieję że to się więcej nie powtórzy (Ooh-oh-oh, oh-oh) > Dziewczyna nie chcę powtórki z rozrywki, stawia na prawdę.
Spaliłeś moje uczucia doszczętnie, teraz zobacz jak na twoich oczach więdnę (Ooh-oh-oh, oh-oh) > Brak jakichkolwiek uczuć przez wcześniej doznanie sytuacje.
Oddam Ci całą siebie (Ooh-oh-oh, oh-oh)
Odszedłeś zostawiając mnie w rozsypce > Dziewczyna została sama, nie mogąc się pozbierać.
Bardzo tego nie chcę, bardzo nie chcę już świadomych snów (Oh-oh) > Odstraszenie złych myśli.
Nie trzymaj mnie dłużej w nieświadomości, mam nadzieję że to się więcej nie powtórzy (Ooh-oh-oh, oh-oh) > Dziewczyna nie chcę powtórki z rozrywki, stawia na prawdę.
Spaliłeś moje uczucia doszczętnie, teraz zobacz jak na twoich oczach więdnę (Ooh-oh-oh, oh-oh) > Brak jakichkolwiek uczuć przez wcześniej doznanie sytuacje.
Oddam Ci całą siebie (Ooh-oh-oh, oh-oh)
Odszedłeś zostawiając mnie w rozsypce 
Bardzo tego nie chcę, bardzo nie chcę już świadomych snów (Oh-oh) > Odstraszenie złych myśli.

PROMOCJA SINGLA I WOKÓŁ POSTACI:

SS'Y Z GRY

Spoiler

OmIgs3K.png7gF8Yxb.png
06PZrtY.png
NUGAoHU.png
oQdSohi.png
0rNzzkL.png
9mCgaID.png
iAqxO6U.png
nh1zVmi.png

WYDATKI

Spoiler

Visualizer - 30.000$
w6qvQm0.png

Okładka - 10.000$
u0tGf5G.png

INFORMACJE

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Talya Cruz
Numer konta postaci: 0937440694

Edytowane przez Michasiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Eliana trafiła na link do piosenki przeglądając LI. Włączyła piosenkę siedząc w domu z laptopem na kolanach. Przesłuchała ją uważnie, wsłuchując się w słowa, czując jak tekst ściska ją za serce, a do oczu napływają łzy. Zostawiła like'a, zapisała piosenkę na swojej playliście i opublikowała na swoich story. **

Michasiek lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Lou z zainteresowaniem odpaliła klip, przesłuchując utwór który fragment kilka godzin wcześniej przesłuchała na teaserze. Tekst ją strasznie ruszył, słuchając go podczas nocnego seansu muzycznego, roniąc kilka łez. Rzuciła lajka, a następnie wysłała DM do artystki, w którym chwali utwór.**

Michasiek lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Meredith Luciano odsłuchała utwór, kojarząc dziewczynę. Uważa, że choć piosenka miła dla ucha to jest to nic szczególnie wyjątkowego na lokalnej scenie muzycznej. Pozostawiła pozytywną reakcję pod utworem, gdyż w zwyczaju ma wspieranie młodych artystów, a samą wokalistkę uważa za fajną dziewczynę. Wierzy, że może ona mimo wszystko sporo osiągnąć.  **

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin