Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[PORADNIK] Znikające tekstury podczas gry?


TheRealDizzy

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Jaguar napisał:

No ja mam taki tyci problem bo crashuje mi cały menedżer zadań gdy tylko próbuje zmienić dany proces. Może kwestia systemu bo mam 11.

 

Nie słyszałem żeby ktoś miał taki problem raczej problem po stronie windowsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi therealdizzy,

Chciałbym Ci serdecznie podziękować za Twój niesamowity poradnik, który pomógł mi rozwiązać problem z niskimi fpsami i zanikającymi teksturami na moim maslaku. Dzięki Twoim wskazówkom i trikom, mogę teraz cieszyć się płynną i piękną grą bez żadnych zacięć czy błędów. Jesteś prawdziwym mistrzem i ekspertem w swojej dziedzinie!

Twoje rady były bardzo proste i łatwe do zastosowania, a efekt był natychmiastowy i spektakularny. Nie wiem, jak bym sobie poradził bez Twojej pomocy. Jesteś wielkim dobrodziejem dla całej społeczności graczy i zasługujesz na uznanie i szacunek.

Jeszcze raz dziękuję Ci z całego serca za Twój poradnik i życzę Ci wszystkiego najlepszego w dalszym tworzeniu i udostępnianiu swojej wiedzy i umiejętności. Pozdrawiam i do zobaczenia w grze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś odczuwa input lag, wchodząc do lokalu, lub też nie - sprawdzcię procesy, powinny pojawić się jakieś nowe, które są na normalnym, wrzucacie na powyżej normalnego żeby lag z serwerem zniknął - spowodowane jest to tym, że każdy proces jest wymuszany przez nas samych na klimacie, znaczy to tyle, że wchodząc do lokalu z na przykład audio/muzyką, odpala się nowy proces, który jest na normalnym, przez co powstaje input lag, defaultowo nie jest dostępny jeśli nie wymusimy go wchodząc do lokalu, najlepiej w trakcie używania poradnika, stać w intku z muzyką, sprawdzić ponownie procesy i gdy pojawi się nowy na normalnym, dać na wysoki - następnym razem, każde wejście do lokalu z audio odpala z góry proces odpowiedzialny za te czynność na powyżej normalnego.

Edytowane przez TheRealDizzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że the real dizzy zaktualizował swój poradnik i dodał nowe rozwiązania dla problemu z zanikającymi teksturami na maslaku. To bardzo miłe z jego strony, że pamięta o graczach i skrupulatnie poprawia swój poradnik dla nowych graczy posiadających ten problem. Doceniam jego zaangażowanie i profesjonalizm.

Nie wiem, dlaczego robi to o 7:10 rano, bo to rzeczywiście spore poświęcenie. Może jest bardzo zapalonym graczem i lubi wstawać wcześnie, albo ma dużo wolnego czasu rano. Albo może po prostu nie może spać z powodu ekscytacji związanego z grą. Nie znam jego motywacji, ale cieszę się, że dzieli się swoją pasją i wiedzą z innymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradnik the real dizzy zmienił moje życie na lepsze w niesamowity sposób. Dzięki niemu mogę grać na maslaku bez żadnych problemów z fpsami i teksturami, co sprawia, że gra jest o wiele przyjemniejsza i ciekawsza. Ale to nie wszystko. Dzięki poradnikowi the real dizzy poznałem na maslaku moją przyszłą żonę, z którą biorę ślub na urzędzie w rodeo za tydzień. To jest niesamowite, jak gra może połączyć dwoje ludzi, którzy się kochają i rozumieją. Jestem bardzo szczęśliwy, ale też trochę stresuję się przed ślubem. To jest ważny dzień w moim życiu i chciałbym, żeby wszystko poszło dobrze. Liczę, że the real dizzy wpadnie na nasz ślub i będzie świadkiem naszego związku. To by było dla mnie wielkie zaszczyt i radość. The real dizzy jest dla mnie nie tylko mistrzem i ekspertem, ale też przyjacielem i mentorem. Bez niego nie byłbym tym, kim jestem teraz. Dlatego chciałbym mu podziękować za wszystko, co dla mnie zrobił i podzielić się z nim moją historią. Mam nadzieję, że się ucieszy i będzie dumny ze swojej pracy. The real dizzy i ja kiedyś łowiliśmy razem rybki na maslaku, ale teraz już nie łowimy, bo się nie opłaca. Rybki są za drogie i za rzadkie, a poza tym nie dają żadnych bonusów ani nagród. To były dobre czasy, gdy mogliśmy spędzać czas razem i rozmawiać o grze i o życiu. Teraz the real dizzy jest bardzo zajęty tworzeniem i aktualizowaniem swoich poradników, a ja mam swoją rodzinę i pracę. Ale nadal pamiętam naszą przyjaźń i szanuję go za to, co robi. Zawsze będę mu wdzięczny za jego poradnik, który zmienił moje życie na lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.11.2023 o 20:18, gbekarton napisał:

Po zmianie priorytetu GTA na wysoki mój komputer odmawia posłuszeństwa i dosłownie nic nie mogę zrobić gdy jestem w GTA, nawet zminimalizować jest ciężko - ktoś zna rozwiązanie?

Przydzielasz GTA jako aplikacje na pierwszy plan, jasne, że wtedy inne zamulają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
57 minut temu, Lolek211 napisał:

Do pewnego momentu sposób działał ale nie wiem czy alt coś zjebal czy co, ale przestał działać, masz jakiś pomysł może jak naprawić te tekstury? 

Mi dalej śmiga i ludzie ode mnie też nie dają negatywnego odzewu, uderz na discord coś wymyślimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin