Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Jake 'Piter' Rodriguez


PiterMarker

Rekomendowane odpowiedzi

Jake Rodriguez ma 23 lata, wychowywał się na wybrzeżu Kalifornii. Jake pochodził z bardzo biednej rodziny, którzy ledwo wiązali koniec z końcem. od dzieciaka interesował się samochodami, dorabiał sobie u lokalnego mechanika ale nie były to duże pieniądze. Jego ojciec był pijakiem oraz uzależniony był od hazardu. Pewnego wieczoru Mike'a (ojca Jake'a) poniosło w kasynie, stracili wszystkie oszczędności i nie mieli na nic. Chłopak był wściekły na ojca ponieważ pieniądze które przegrał były wszystkim co mieli, mama jake'a popadła w depresje a on wiedział że musi schować emocje do kieszeni i  pomóc mamie. Pracował dnie i noce ale to i tak za mało żeby starczało na rachunki i jedzenie. Jake zdawał sobie sprawę z ciężkiej sytuacji finansowej swojej rodziny, a jednocześnie marzył o lepszym życiu.

image.png.3efd7d67fb9fc8113412633638931f32.pngimage.thumb.png.57e0257fb96406d146cc268261f33f89.png

Jake zaczął odczuwać presję i frustrację związaną z biedą, w której żył. Warunki jakie miał w domu mogły skierować skierować go tylko w jedną stronę-narkotyki. Siedemnastolatek za namową kumpla zostaje wciągnięty do panującego w Kalifornii gangu Crips. Chłopak doświadcza wielu rzeczy które mocno na niego wpływały, wiele zabójstw, prostytucji, gwałtów, ale wiedział że nie może okazywać emocji bo to jego jedyna szansa na zarobek i wyjście z biedy.  Po jakimś czasie chłopak zaistniał w środowisku gangu, dostał propozycję handlu narkotykami dla Crips'ów. Była to szansa na szybki zysk, która kusiła Jake'a.

 Po tym jak został jednym z ich dilerów i zaczął zarabiać duże pieniądze. Zyski z handlu narkotykami pozwoliły mu kupić nowe ubrania, elektronikę i samochód. Z początku wydawało się, że jego życie stało się znacznie lepsze, ale szybko zaczął dostrzegać mroczną stronę tego biznesu lecz chłopakowi było mało, chciał zajść na szczyt, nie chciał być tylko dilerem. 

Jake musiał ukrywać swoją działalność przed rodziną i przyjaciółmi. Stawał się coraz bardziej paranoiczny, że zostanie złapany przez policję lub że konkurencyjne gangi zrobią mu krzywdę. Kiedy jego matka zaczęła podejrzewać, że Jake jest zaangażowany w nielegalne sprawy, ich relacje zaczęły się psuć. W miarę jak Jake stawał się coraz bardziej znany w światku przestępczym, zaczęły się narastać konflikty. Chłopak miał dar do obsługiwania broni, robił z nią co chciał.  Pewnego dnia, w wyniku gangowej wojny o terytoria, Jake oraz paru innych członków Crips zostali złapani w pułapkę, siedemnastolatek został poważnie ranny. To było przebudzenie dla młodego chłopaka. Za zarobione pieniądze wyjechał do LS. tam zatrudnił się jako mechanik lecz mimo wszystko brakowało mu tego co miał w kalifornii. 

W LS poznaję freelancera który wtajemnicza go w ciemną stronę tego miasta. Jake dowiaduję się co nieco o gangach i siatce dilerów, zdobywa zaufanie poznanego gościa, kupuje u niego narkotyki którymi zaczyna handlować. Jake znów poczuł smak gangowego życia lecz tym razem chcę pracować sam, na własnych zasadach, bez nikogo nad głową i nie chce być zamieszany w porachunki gangów. Chcę zadomowić się na vespucci, gdzie kupił niedawno małe mieszkanie i zacząć zdobywać rozgłos w nowym środowisku.

Spoiler

Cześć, przedstawiam wam moją postać Jake, przez wydarzenia w świecie ic chciałbym kontynuować życie mojej postaci jako freelancer, nie chcę już dołączać do organizacji przez to że przez wiele osób zabierało mi to fun z gry, atmosfera bywała napięta i chciałbym prowadzić postać według mojego pomysłu. Jestem otwarty na wszelkie modernizacje mojej postaci przez opiekunów aby dobrze dopasować się do tego świata.

Na początku moja postać miała się nie wyróżniać ale przez wydarzenia ingame chcę to zmienić, mam duże zaplecze rp wiem że to nie tylko latanie z narkotykami po cornerze ale też wiele wątków pobocznych na które jestem otwarty lecz chciałbym działać jako jednostka ponieważ mogę w pełni wpływać na życie mojej postaci i sam robić ruchy które wpłyną na życie jake'a. Mam nadzieję że dostanę szansę na zmienienie środowiska półświatku.

 

 

 

Edytowane przez PiterMarker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin