Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Brtmss] Karolinaz


Karolinaaa

Rekomendowane odpowiedzi



Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/7073-karolinaz/?tab=activity

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Dhorian Fletcher (Sunrise był używany na Patricio Jimenez)
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.): BAN
Powód nałożenia kary: "
Cheater - speedhack, tłumacz się w apelacji, wykonujesz nieosiągalne prędkości w Sunrise."
Członek ekipy nakładający karę: Brtmss

Wyjaśnienie sytuacji: Sprawa wygląda tak: użytkuje wózek Sunrise od bardzo, ale to bardzo długiego czasu - sporo razy borykałam się również z problemami typu zmiany handlingu w nim przez kogoś z ekipy i tak dalej. Jeżeli to możliwe, jednego miesiąca wóz potrafił jechać maksymalnie 180 i zbierać się jak traktor a drugiego 240 i jechać jak formuła na prostej - jest wiele czynników oddziałowujących na prędkość typu nachył z którego jedziemy... podbitki stancer i tak dalej - sama się zdziwiłam że Sunrise mi wykręcił na wylotówce takie prędkości. Nigdy nie używałam owych speedhacków, cheatów, czegokolwiek co by mogło wspomóc mój pojazd i jego prędkość, więc nie rozumiem czemu dostałam owego bana, bo nie pamiętam kiedy ostatni raz osiągnęłam jakąś fenomenalna prędkość chociaż zdarzały się takie dni, a to że LIDAR łapiący prędkości działa jak chce, łapie kiedy chce, to już też nie moja wina, oraz to że licznik skacze też jak chory - po prostu jest wiele czynników, a tu załączam co potrafił raz zrobić Sunrise na deszczu i w poślizgu - plus chce wiedzieć za niby jakie prędkości dostałam bana, bo już wiele osób pisało że mój Sunrise pędzi jakieś 350 co jest po prostu dla mnie śmieszne.

Nigdy nie cheatowałam ani nie używałam żadnych wspomagaczy ani nie zamierzam tego nawet próbować robić bo po co mam sobie psuć i odbierać tym czynną rozgrywke na tym serwisie

Ewentualne screeny/świadkowie: @Brzoziak304 Czynny użytkownik mojego Sunrise który jest w stanie wprost stwierdzić że ten wóz ma prędkości jak huśtawki nastrojowe 13 latki i potrafią one się z
mieniać co miesiąc - Tutaj załączam screen jaką prędkość potrafił zrobić Sunrise na podbitkach, deszczu i poślizgu z górki.
image.png.28b2e9ec5885145a2c9fab04f183cfbd.png

Edytowane przez Karolinaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co robiłaś tej nocy Sunrisem było niemożliwe do powtórzenia. W czasie pościgu, odpychałaś się na prostej szybciej niż na podbitkach - co dokładnie widać na nagraniu. Razem z kilkoma osobami próbowaliśmy powtórzyć podobne prędkości, jednak bezskutecznie. Zaczerpnięte osoby były niezależne, nie mające z Tobą wcześniej powiązania i były z różnych stref. Osoba odpowiedzialna za handlingi potwierdziła, że nic w handlingu Sunrise nie było dotykane w przeciągu 3/4 miesięcy, więc dziwnym argumentem jest /huśtawka nastrojowa/ wozu. (vmax, prędkość). Analizując nagranie z Twojej ucieczki, niemalże na każdej prostej dostawałaś "boosta" porównywalnego do ikonicznego sobka z SAMPa w miejscach gdzie podbitek nie było.  

Apelacje odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin