Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gra/System] Brzoziak304


Brzoziak304

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/6448-brzoziak304/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Wszystkie
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.): ban
Powód nałożenia kary: 
Obrażanie graczy na zrzeszonym discordzie jednego z projektów GM V-RP.
Członek ekipy nakładający karę: System
Wyjaśnienie sytuacji:

Cóż mogę powiedzieć... odwaliłem, przepraszam. Przez ostatni tydzień dużo rzeczy spadło mi na głowę na raz - blacklista porządkowych, sprawy rodzinne, sprawy szkolne, ban mojej przyjaciółki... to wszystko wykipiło ze mnie w najmniej odpowiednim momencie i miejscu. Nie ukrywam, że nie jestem osobą o idealnej kondycji psychicznej, mam swoje problemy i serwis jest dla mnie jedynym takim miejscem, gdzie poza wizytami u psychologa, tak na co dzień, mogę chociaż przez chwilę odpocząć. Zabrałem to sobie niejako sam. Proszę jednak o przebaczenie. Jeszcze mocniej przepraszam całą frakcję SAHP, którą moje słowa mogły a nawet uraziły. Proponuję od siebie zamianę tego na 300 minutową wizytę w wieży magów.

Ewentualne screeny/świadkowie: N/A

Edytowane przez Brzoziak304
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrzucam Twoja apelacje. Nie jest to Twoj jedyny wybryk, który zrobiłeś na ostatnich dniach. Jeżeli spadło Ci dużo rzeczy na głowe, to zalecam przerwe od komputera i zająć się swoim życiem prywatnym, a nie wyzywać inne osoby na discordzie projektu. Nie każdy tutaj jest o 'idealnej kondycji psychicznej' więc równiez i Twoje słowa skierowane w stronę osób z projektu SAHP mogły je urazić, a zwykłe 'przepraszam' nie wystarczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin