Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Mateuszovsky]San


San

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Juliet Connor
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada Postaci
Powód nałożenia kary:  

Działanie na szkodę biznesu po odejściu z jednego z nich. Ogarnij się.


Członek ekipy nakładający karę: Mateuszovsky
Wyjaśnienie sytuacji:
Cześć, otóż odszedłem z Grupep Sechs i zacząłem grac w Chuff Sec jak wiadome konkurencyjna firma. Po kilku godzinach pod panelem Chuff dostałem blokade za "działanie na szkode biznesu" przypuszczam, że chodzi o G6 czyli biznes osoby nakładającej blokade. Nie jestto jakakolwiek frakcja, a moja kara została nałożona za zwyczajną gre IC. Otóż moja postać została zregradowana za łamanie regulaminu, postanowiła odejść. Już dawno miała ugadaną oferte z konkurencyjną firmą Chuff (przed degradacją), jako, że była wysoko w hierarchii i zajmowała się między innymi kontraktami z innymi biznesami, postanowiła, że będzie załatwiać kontrakty z G6 na chuff, przekonując właścicieli biznesów do zmiany ochrony. Wstępnie miała już umówioną osobe na wypowiedzenie umowy z G6 by przeszła do chuff. Jeżeli takie coś jest karane i jest to szkoda OOC na rzecz biznesu, przepraszam za nią, jednak dla mnie to była gra IC i nie miało to nic wspólnego z zemstą ooc na Mateuszowskym. Dodatkowo dorzucam screeny z Rozmów IC które były przeprowadzone bo zostałem posądzony o rozgadywanie głupot na temat M.Dolton gdzie rozmawialem z kontrahentami chcąc przekazac by sprawy kierowali do niego co do aktualnych kontraktów. Owszem IC chcialem przeciągnąc Covgari na strone Chuff ale tak jak wspomnialem drogą IC.
Ewentualne screeny/świadkowie: https://imgur.com/a/TueLxBk https://imgur.com/a/mC7pGFT

Edytowane przez San
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań kłamać w żywe oczy, że "moja kara została nałożona za zwyczajną gre IC.". Wszyscy doskonale wiemy, że nie zostałeś ukarany za niewinność. Przeniosłeś wszystkie zgrzyty OOC do świata IC, aby zaszkodzić biznesowi. Wszystko zaczęło się od skarg na Twoją osobę za nieumiejętną rozgrywkę, czy bawienie się w Tokyo Drift, taranując na sygnałach inne pojazdy. Wtedy już pojawiła się Twoja niechęć do dalszego działania, a finalne odejście i CELOWE szkodzenie ze względu na nieścisłości w świecie OOC. Osoby, które miały z Tobą do czynienia wiedzą jaką osobą jesteś, więc nie mydl nikomu tutaj na siłę oczu. Przykładem jest odejście z jeszcze innej konkurencyjnej firmy, należącej do @Saboorek i próba szkodzenia im, gdyby nie hamowanie (bo cię zdegradowali).
Musisz nauczyć się odróżniać świat OOC od świata IC, bo w momencie, kiedy masz problem na discord o charakter mojej postaci to warto zastanowić się nad tym, w czym leży problem. Przeprowadziłem analizę tej sprawy z innym członkiem ekipy, aby nie nadawać tej kary pochopnie i nieobiektywnie. Odnieś się do tego wszystkiego i będziemy myśleć co robimy z tym dalej.
@San

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Przestań kłamać w żywe oczy, że "moja kara została nałożona za zwyczajną gre IC.". Wszyscy doskonale wiemy, że nie zostałeś ukarany za niewinność. Przeniosłeś wszystkie zgrzyty OOC do świata IC, aby zaszkodzić biznesowi.

Owszem uważam ze ta blokada jest bezsensowna. Postawiłem twoją firmę z kolan, niechęć do twojej postaci pojawiła sie z chwilą odprawy (Nic nie przekładałem z drogi OOC do IC bo OOC do Ciebie nic nie mam) byłeś nieaktywny przez co wiele decyzji firmowych musialem podejmować sam. Skoro nie miałeś czasu by grac aktywnie to po Co stawiałeś firmę? Po to by mieć coś swojego? Ale to też wymaga czasu i zaangażowania a z Twojej strony nie było takich chęci. Na początku firma zapowiadała sie spoko dopóki ci sie SV nie posypało i przejąłem ich pałęczkę przez co doprowadziłem firmę na wysokie obroty robiąc z 3 kontraktów prawie 23/24 miejsca patrolowe a to już jest coś i to w pojedynkę bo nikt mi nie pomagał. Nie reagowałeś na to co ci pisałem na PW na Discordzie dalej miałeś klapki przed oczami. Mógłbym ruszyć pewien wycinek z logów ale nie zrobię tego ze względu na szacunek którym Cię jeszcze darzę.

Cytat

Wszystko zaczęło się od skarg na Twoją osobę za nieumiejętną rozgrywkę, czy bawienie się w Tokyo Drift, taranując na sygnałach inne pojazdy.

Owszem nie będę ukrywał były takie sytuacje ale jestem człowiekiem który ma prawo popełnić błąd. Wszelkie ostrzeżenia które(warny) które nakładałeś na moją postac były drogą OOC nie było żadnych rozmów pomiędzy Connor a Doltonem gdzie wyjaśniałby jej błędy i mógł naprostować ją jakkolwiek by poprawić jakość jej pracy

Cytat

Wtedy już pojawiła się Twoja niechęć do dalszego działania, a finalne odejście i CELOWE szkodzenie ze względu na nieścisłości w świecie OOC.

Wyssane z palca. Do samego końca gdy tylko byłem pod panelem Gruppe ogarniałem WSZYSTKO na co mam dowody. Kontrakty, współprace był zawierane. Rekrutacje również. Moje odejscie z Gruppe było zagrane czysto drogą IC a degradacja tylko przyczyniła się do podjęcia takowej decyzji przez moją simkę i skorzystania z oferty firmy konkurencyjnej. 

Cytat

Osoby, które miały z Tobą do czynienia wiedzą jaką osobą jesteś, więc nie mydl nikomu tutaj na siłę oczu.

Świetnie tylko to nie wnosi nic w tym momencie bo ta kara nadal jest bezsensowna za gre IC.

Cytat

Przykładem jest odejście z jeszcze innej konkurencyjnej firmy, należącej do @Saboorek i próba szkodzenia im, gdyby nie hamowanie (bo cię zdegradowali).

Mówa o Secure Sense tylko nie wiem po co mieszasz tutaj firmę Saborka skoro postacie na których grałem w tejże firmie są CK'te albo zablokowane przed Administrację.

Poniżej dorzucam screeny z logów specjalnie szukalem cały dzien by udowodnić to. Dodatkowo zaznaczę. Nie mam nic ani do Ciebie Mateuszovsky ani do samej firmy Gruppe. Do tej pory utrzymuje kontakty z kilkoma osobami z tejże firmy.

 

P.S

Odniosę się do domniemanych informacji że dzwonię i gadam bzdury. Wydzwanialem do kontrahentów to prawda ALE IC z informacjąże wszelkie sprawy prosze kierowac do Mr. Doltona Directora Gruppe Sechs któego wiecznie w firmie nie ma. Zagranie w strone Michaela Marhkama odnosnie przejscia pod inną ochrone było normalne, jeżeli uznajesz ze zaszkodzilem dla Gruppe pozwij mnie IC a nie blokujesz postac.

https://imgur.com/a/XL4sBBh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucam w sumie jeszcze jeden screen który mi umknął. Miałem go nie wstawiać ale jednak mimo wszystko uznałem że jednak warto to użyć. 

 

Początki Gruppe Sechs

 

https://imgur.com/a/7elmj7E

 

Prosiłbym również o udzielenie głosu dla @kokaxxx

Edytowane przez San
Warszawiak lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem poproszony, więc wypowiem się na ten temat.

Moim zdaniem blokada postaci za rzekomo działanie na szkode biznesu jest bezsensu. Inaczej wyglądałaby sytuacja, gdyby M. Dolton odegrał sporządzenie umowy i zapisał w niej kare umowną, ale to nie zmienia faktu że San nie powinien dostać za to blokady postać. Zdegradowanie J. Connor wpłynęło na taki, a nie inny ruch, mam na myśli zmiane firmy. Także wydaje mi się że nie jest to powiązanie IC z OOC, tylko normalne działanie IC pod wpływem emocji jakie powstały na skutek zdegradowania. Logiczne jest, że pracując w innej firmie chciała dla jej dobra przenieść część jej zaufanych klientów z którymi to ona dogadywała kontrakty i różne inne sprawy, bo tak działa biznes. Co do sprawy "Tokio Drift" był to przypadek, byłem z nim wtedy w aucie i widziałem całą sytuacje. Dokładnie chodziło o to że jechaliśmy na panic button- czyli jasną sprawą jest że trzeba się spieszyć, ponieważ  ktoś poczuł się zagrożony i trzeba działać natychmiastowo.

 

Edytowane przez kokaxxx

a_f4dbb7834c0aabcd871c2bb0d454073d.gif.b0b36fc3fad0c122ce74df6e3581354b.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, czemu apelacja od kary szkodzenia zmieniła się w to, ile zrobiłeś dla ebiznesu (choć o nic Cię nie prosiłem, sam wykazałeś inicjatywę, gdy chciałem zamykać projekt XD). Nic nie wyjaśniałem z Tobą IC, bo to, co prezentowałeś swoją osobą było trzeba załatwiać drogą OOC. Mogę zaprezentować jeden z filmików dla opiekuna działu apelacji, ze względu, że podesłał mi go gracz i nie mogę go tutaj zamieścić. NIKT Cię o nic nie prosił. Pchałeś się WE WSZYSTKO, a potem narzekałeś, że wszystko jest na twojej głowie i sobie nie radzisz. Miałeś problem o WSZYSTKO, co zauważyło ogrom ludzi (nie tylko wewnątrz projektu, bo też zewnątrz). A czemu mieszam w to SecureSense? bo tam była IDENTYCZNA sytuacja, lecz obyło się bez konsekwencji OOC. Chciałeś im szkodzić, gdyby nie hamowanie. Do teraz jestem w kontakcie z ich liderami i to także decyzja, połączona w jedną karę. To co robisz nie mogło być rozstrzygnięte drogą IC.

25 minut temu, San napisał:

Dorzucam w sumie jeszcze jeden screen który mi umknął. Miałem go nie wstawiać ale jednak mimo wszystko uznałem że jednak warto to użyć. 

 

Tonący brzytwy się chwyta, jak to mówią. Gdybyś wiedział na czym polega ta komenda, raczej nie zamieszczałbyś tutaj tego screena. Pominę fakt, że to wynoszenie z biznesu - ale specjalnie to tutaj zostawię, aby wytłumaczyć Ci na czym to polega bo nie mam nic do ukrycia. Słuchaj - ja jako gamemaster nie mam możliwości wpłacania na grupę pieniędzy znikąd. To używałem, aby wpłacać gotówkę Z WŁASNEJ kieszeni, ze względu, że moje karty na tamtej postaci są w opłakanym stanie. Łatwiej było w banku wpisać tą komendę, niż dochodzić która karta jest od czego. 

 

8 minut temu, kokaxxx napisał:

Zostałem poproszony, więc wypowiem się na ten temat.

Moim zdaniem blokada postaci za rzekomo działanie na szkode biznesu jest bezsensu. Inaczej wyglądałaby sytuacja, gdyby M. Dolton odegrał sporządzenie umowy i zapisał w niej kare umowną, ale to nie zmienia faktu że San nie powinien dostać za to blokady postać. Zdegradowanie J. Connor wpłynęło na taki, a nie inny ruch, mam na myśli zmiane firmy. Także wydaje mi się że nie jest to powiązanie IC z OOC, tylko normalne działanie IC pod wpływem emocji jakie powstały na skutek zdegradowania. Logiczne jest, że pracując w innej firmie chciała dla jej dobra przenieść część jej zaufanych klientów z którymi to ona dogadywała kontrakty i różne inne sprawy. Co do sprawy "Tokio Drift" był to przypadek, byłem z nim wtedy w aucie i widziałem całą sytuacje. Dokładnie chodziło o to że jechaliśmy na panic button- czyli jasną sprawą jest że trzeba się spieszyć, ponieważ  ktoś poczuł się zagrożony i trzeba działać natychmiastowo.

 

Od kiedy pośpiech zobowiązuje cię do taranowania innych wozów? to nie jest żadne wytłumaczenie. Jeśli nie umiesz radzić sobie z czasem to usiądź na miejscu pasażera 👌 

 

Póki co apelacja odpływa na totalnie inne tory i wygląda to tak, jakbyś próbował całą winę zrzucić na mnie. Nie zmienię Twojej osoby - jesteś jaki jesteś. Jesteś dość wybuchowy, co świadczy wiadomość głosowa ukierunkowana do mnie. Nie wyciągam jej tutaj i nie zamierzam, ale jeśli nie zrozumiesz swojego błędu to nie odblokuję Ci tej postaci. Ta sytuacja powtarza się kolejny raz, w kolejnym biznesie w którym grasz. Nie będę wspominał o twojej karierze w frakcji, z którą miałeś przyjemność pograć. Jeśli zrozumiesz swój błąd - nie widzę problemu, by przywrócić Cię i dać Ci po prostu szansę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mateuszovsky napisał:

Od kiedy pośpiech zobowiązuje cię do taranowania innych wozów? to nie jest żadne wytłumaczenie. Jeśli nie umiesz radzić sobie z czasem to usiądź na miejscu pasażera 👌 

Tak jak wspomniałem, wozem kierował San, ja siedziałem na miejscu pasażera. Nie było to taranowanie innych aut, tylko lekkie zderzenie wywołane przez górkę, która znajdowała się przy wjezdzie na teren. Najlepiej będzie jak wrzucisz klip który posiadasz, będzie można na nim zobaczyć o jakim "taranowaniu innych wozów" mówimy

Edytowane przez kokaxxx

a_f4dbb7834c0aabcd871c2bb0d454073d.gif.b0b36fc3fad0c122ce74df6e3581354b.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kokaxxx napisał:

Tak jak wspomniałem, wozem kierował San, ja siedziałem na miejscu pasażera. Nie było to taranowanie innych aut, tylko lekkie zderzenie wywołany przez górkę, która znajdowała się przy wjezdzie na teren. Najlepiej będzie jak wrzucisz klip który posiadasz, będzie można na nim zobaczyć o jakim "taranowaniu innych wozów" mówimy

Bez problemu mogę to dać dla osoby, która rozpatruje apelację. Nie wrzucę jej na forum, ze względu, że jest to od jednego z graczy.

rvtyh lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, San napisał:

Przywrócenie do Gruppe gdzie juz jest wątek rozpoczęty z Chuff? Jak ty to widzisz Mateuszovsky to mnie ciekawi bo zostało odegrane że rzucam wypowiedzenie skorzystalem z oferty konkurencji i przeszedlem do nich wiec?

Apelujesz tutaj od blokady postaci, a nie przywróceniu do firmy. Nie przyjmę Cię z powrotem.

rvtyh i kubiox lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mateuszovsky napisał:

Apelujesz tutaj od blokady postaci, a nie przywróceniu do firmy. Nie przyjmę Cię z powrotem.

 Do firmy mi nie zależy bym wrócił do osób które wręcz od samego początku nie chciały bym dalej tam siedział. Uważam że w odpowiednim momencie odszedłem z Gruppe. Nie będe wymieniał nickami bo te osoby doskonale wiedzą o kim mówie a wśród nich jets Twój Kolega. 

Zależy mi na dalszej grze na Juliet dlatego też proszę o jej odblokowanie. Czy będę uważał na to co robię? - Tak będę. 

 

Nic więcej do dodania nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okay. W takim razie blokada zostanie zdjęta, ale na przyszłość - jeżeli masz podejrzenia o jakiejkolwiek faworyzacji czy nadużywaniu uprawnień administratora przez jednego z członków ekipy, skarge kieruj do osobnego działu. Skargi te podlegają pod decyzje innych osób i są poddane głębszej analizie.

katae lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin