Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/puvtxr] Emilkaxe


mariusz1958

Rekomendowane odpowiedzi

 

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/20229-emilkaxe/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Vukmir Ymeri
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) BAN
Powód nałożenia kary: 
Cheater, podkręcony damage - możesz próbować wyjaśnić w apelacji jakim cudem ściągasz ludzi na cios lub dwa.
Członek ekipy nakładający karę: puvtxr
Wyjaśnienie sytuacji: Witam, dzisiaj czyli na moment w którym to piszę (25.11.2023) otrzymałam karę za podany wyżej powód. Nigdy nie korzystałam i nie mam zamiaru korzystać z jakichkolwiek programów które miałyby zapewnić mi przewagę w rozgrywcę. Krótkie wyjaśnienie sytuacji: Podczas bójki udało mi się wbić status BW jednym bądź dwoma ciosami (nie pamiętam dokładnie oraz nie mam klipa). Po interwencji supportera oraz testach okazało się że zadaje więcej damage niż osoba która ma więcej punktów siły co jest dla mnie dziwne. Po testach obrażeń dostałam karę i tak wylądowałam w tym dziale. Nie mam pojęcia jakim cudem mogłam zadać więcej obrażeń. Wydaje mi się że to wina jakiegoś błędu choć nie jestem pewna, sama chciałabym zobaczyć nagranie z tej akcji.
Ewentualne screeny/świadkowie: Nie mam żadnych screenów, ze świadków to jest Duncan Preston, Jaryan Ray, William Butcher, Mason Sonny, Jeremiah Carter oraz oczywiście puvtxr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia jak to jest możliwe. Wydaje mi się że powodem tego może być jakiś błąd. Gdybym nawet miała cheatowac, gdyby administrator wziął mnie na bok na test obrażeń wyłączyła bym dane cheaty. Jest to moja pierwsza kara na tym serwerze, wcześniej ani razu nie zdarzyło mi się czegoś przeskrobać. Chciałabym zobaczyć tego klipa bo nie wiem jak to jest możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin