Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Dequs] Raven_


Raven_

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta:https://forum.v-rp.pl/profile/18704-raven_/
Link do konta oskarżonego: (jeśli nie znasz to podaj nicki IC) Jacob Musollini (nie jestem w stanie go znaleźć na forum)
Powód składania skargi:Odwalacz, niestety nikogo nie było IG żeby zareagować to przenosze to tutaj
Wyjaśnienie sprawy: Tak więc, w trakcie mojej disiejszej gry natrafiłem na gościa nickiem Jacob Musollini, a w zasadzie sam mna mnie wpadł w trakcie mojej podrózy do warsztatu, próbował odegrać wymuszenie odszkodowania dość nieudolne oprawione praktycznie zerową narracją(sam nie odegrałem narracji o lekkim uderzeniu w tył motocykla, lecz gdy ten po incydencie nie dodał do tego jako pierwszy narracji to wolałem odrazu zacząć robic ssy) gdy został poinformowany przez moja postać, o tym że skoro chce odszkodowania za wypadek z jego winy to na miejsce zostanie wezwane PD, ten zaczął sie podawać za zmyślone LEA, w wyniku dalszej gry moja postać odeszła dwa kroki wstecz i wyjełą telefon, ten nic nie odegrał a zaczał się kręcić w miejscu, po wezwaniu PD wsiadł w samochód nie odgrywając nic, odjechał kawałek i ztaranował motocykl tak samo bez naracji, po czym odjechał, odstawił wóz na pobliski parking, podbiegł do mojej postaci z tekstem w stylu "witam, co się stało", w tym momencie urwałem gre ic, napisałem report i czekając na reakcję której niestety nie było poinformowałem co zrobił źle, gdy ten się zorientował ze ma problem jakby nigdy nic wyszedł z gry.
Dowody:https://imgur.com/a/swGbOI4 

Edytowane przez Raven_
dopowiedzenie braku informacji(linku do forum tego gracza)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin