Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Blokada Postaci] Proks


Proks

Rekomendowane odpowiedzi

NAZWA TEMATU: [FORUM/Nick Nadającego Karę] Twój nick ooc: Proks

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/19069-proks/
Rodzaj kary: (ostrzeżenie/blokada/ban, itp.) Blokada
Powód nałożenia kary:  
Nieposzanowanie życia postaci, brak odegrania jakiegokolwiek wypadku podczas zjazdu z Chilliad. Niski poziom rozgrywki.
Członek ekipy nakładający karę: 7pio
Wyjaśnienie sytuacji: Chce po krótce omówić całą zaistniała sytuacje z która ja się nie zgadzam za która dostałem blokadę postać. A więc z racji, że na Vibe wiało nuda to razem z znajomymi postanowiliśmy wjechać na górę chilliad samochodem na offroad [marka - patriot sport] Super fajnie wszystko powoli wjechaliśmy, rozpalamy ognisko i przyjeżdza policja odgrywamy akcje związana z tym, że nie wolno tam palić ogniska itd.. po akcji kazano nam zjechać autem z góry no i zjeżdzamy wiadomo jest stromo a wiec auto się obraca, spadamy uderzamy i nagle zostaje zatrzymany przez administratora, twierdzi iż nie zostało poszanowane życie no i tutaj mogę się zgodzić ponieważ nie odegralismy bólu związanego z uderzeniem. Odwołuje się ponieważ znam swój poziom RP i wiem, że nie jest on najwyższy ale też nie leży i nie kwiczy, na postaci miałem ok. 500h więc kupa czasu grania i kreowania wizerunku postaci, zbierania znajomości i fajnej zabawy, poświecenia swojego czasu realnego na granie. Zgadzam się na karę jaila za brak bólu ale nie na całkowią blokadę postaci 😞 , halo! tylko za nie odegranie bólu przy jednym uderzeniu? Bardzo bym prosił o rozpatrzenie tego i ostatnią szanse, człowiek uczy się na błędach. Nie blokujcie mi postki na święta :(( Bardzo przepraszam! Przez 500h jakie przegrałem nie złapałem ani jednej kary z wyjątkiem początku gdy zaczynałem ale za to wtedy dostałem jaila i już się to nie powtórzyło. Zawsze staram się grać najwyższy poziom RP i buduje dobry wizerunek serwera. Pozdrawiam serdecznie!


Tylko tak jeszcze dopowiem, że byliśmy w dużym pojeździe przystosowanym do takich terenów, miał klatkę bezpieczeństwa i mieliśmy pasy a uderzenie było w przód pojazdu także szanse na przeżycie były duże.

Edytowane przez Proks
Kilka miłych słówek :))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, z racji tego, że kara jest dość uogólniona, napiszę Ci co ja o tym myślę. 
Obserwowałem Waszą grupę już od wjazdu pojazdem na Mount Chilliad - tak naprawdę już tutaj złamaliście pewne zasady, i do tej całej sytuacji nie powinno dojść. Przytoczę tutaj tekst, który znalazłem po mniej więcej dziesięciu sekunach szukania. 

"Góra Chiliad (ang. Mount Chiliad) – najwyższa i najobszerniejsza (pod względem kubatury) góra położona na terenie hrabstwa Blaine w stanie San Andreas. Według tablicy położonej na tarasie widokowym przy Kanionie Raton szczyt góry znajduje się 2744 m n.p.m."

Zdecydowaliśie się wjechać na sam szczyt - mimo tego, że mieliście pojazd terenowy - stale poruszaliście się po szlakach, które są przystosowane dla ludzi - są stromę, wąskie i o dziwnych kształtach. Nikt o zdrowych myślach nie zdecydowałby się wjechać w takie miejsce pojazdem, ryzykując przy tym swoim zdrowiem i rozsądkiem. Nie gramy miasta duchów, więc pamiętamy, że fabularnie na mapie też są ludzie. Fakt faktem, to charakterystyczne miejsce, ale to wciąż park stanowy, który jest ściśle chroniony, obserwowany i służby działające przy nim zatrzymałby Wasz pojazd przy próbie wjazdu na szczyt. 

Po dotarciu na wzgórzę, Wasze postacie wpadły na genialny pomysł, że rozbiją obozowisko. OK, nie ma w tym nic złego, gdyby nie fakt, że zrobiliście to pod nosem punktu widokowego, rozbiliście ognisko, namiot i zaczęliście grać, że wycinacie choinki, którymi paliliście ognisko. Zdecydowałem się, że pójdę Wam na rękę i zamiast interweniować wezwę na miejsce lokalne służby - w tym przypadku San Andreas State Parks. Chłopaki wpadli, chcieli z Wami pograć i coś się nawet udało, mimo, że mieliście przejawki polskiego podwórka. - OK, odpuściłem, bo uznałem, że chcieliście dobrze.

Zjazd ze wzgórza Was chyba przerósł, zamiast grać normalnie, zaczeliście wręcz odwalać. Jeździcie byle jak po Mount Chilliad, już nawet nie po szlakach i zjeżdżacie po stromych ścianach w dół, gdzie zwyczajie są kamienie, krzaki i inne duperele, które Was powinny zatrzymać, przed taką grą. Przy zjeździe leciały od Was dziwne teksty pokroju:

image.png.0d7f60b4c888070c2a68969461f85d5a.png

Serio? - Wasze auto leci właśnie w dół ze zbocza, a Wy gracie picie piwa i totalnie Was nie interesuje otoczenie?

Dalej było tylko gorzej, Waszym pojazdem zaczęło obracać, uderzać w kamienie i zwyczajnie lecieć w dół po stromym zboczu, a Wy nic sobie z tego nie zrobiliście. Totalnie. Gdyby nie moja interwencja, pewnie byście zwyczajnie ruszyli na kolejną górę, która była niedaleko i ciągeli Waszą rozgrywkę dalej.

 

Werdykt zostawiam po stronie @wuuu. Miłego wieczoru. 🙂\

ps. nienawidzę kotów 

K4L3K lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, co do tego wjazdu to faktycznie było to trochę przesadzone i nieodpowiednie, zapewne też każdy miał trochę wypite (irl) bo wiadomo, przy gierce czasem warto odpocząć i tu się przyznaje do błędu. 

Co do picia piwa z jazdy z góry ( nie ja to odegrałem, a pisanie na ooc było spowodowane tym że osoba która z nami była dostała crash I zastanawialiśmy się czy zostać i na nią poczekać czy może zjechać i odgrywać dalej.

Co do samego zjazdu, uznajmy że było to trochę jako nieposzanowanie życia, obróciło nas z 2/3 razy w dodatku uderzyliśmy lekko o kamień a potem przodem o większe drzewo. Więc sam przyznaje, że było to bardzo chujowe RP z naszej strony, można było to odegrać lepiej. 

Nie chce już się wybielać w tej kwestii przyznaje się do błędu, jeżeli będę jeszcze grał na serwerze to napewno będę zwracał uwagę na każdy szczegół a więc nie zamierzam już niczemu zaprzeczać. Sprawę zostawiam administracji do rozstrzygnięcia. No i co mam nadzieję, że dostanę ostatnią szansę na postaci, każdą decyzję uszanuje no I co, może do zobaczenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin