Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[11.12.2023] [LIVE] Luisella DeLazzari (@ldelazzari)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

EmpFF54.jpg**11.12.2023 w godzinach wczesno wieczornych Luisella DeLazzari niezapowiedzianie odpaliła relację na żywo, podczas której promowała wczoraj wypuszczoną współpracę z BLOOM i Marlowe. Na czacie nie zabrakło internetowych dokuczników, ale przeważała ilość sympatyków samej projektantki jak również marek biorących udział we współpracy. Na live zawitali zarówno amerykanie jak i włosi. **

**Luisella po uruchomieniu live od razu zasiadła wygodnie na fotelu, poprawiła ustawienie elementów Winter Pleasure i popijając wodę ze szklanki odczekała kilka chwil, by ludzie spokojnie odpalili relację. **

Buonasera, dobry wieczór kochani! Poczekamy jeszcze chwilkę zanim przejdziemy do rzeczy. Koniecznie dajcie mi znać czy wszystko jest okay, choć pewnie jest. Stresuję się! 

**Skwitowała całość cichym śmiechem, poprawiła się na fotelu, poprawiła włosy, po tym naszyjnik **

Nie będzie to jakiś turbo długi live, robię go w zasadzie w przerwie na opóźniony lunch, który powinnam była zjeść... kilka godzin temu? Niemniej od rana zasypujecie mnie wiadomościami, za co z całego serducha Wam dziękuję bo tym popychacie mnie do dalszej pracy. A właśnie, a propo pracy... Mam nadzieję, że zapoznaliście się już z Winter Pleasure? Osobiście uważam, że ta współpraca TO HIT. 

**Skupiła wzrok na czacie, odczytując różnego rodzaju treści tam się pojawiające. Odczytała jedną z nich, od razu odpowiadając**

Taak, naszyjnik, kolczyki i bransoletka, którą tutaj na mnie możecie dostrzec to właśnie jeden z elementów Winter Pleasure. I tak, jest to mój własny projekt, który stworzyłam z myślą o Was drogie panie. Jest to biżuteria, która w zasadzie nadaje się do wszystkiego, wiecie? Jestem w tym projekcie ZA-KO-CHA-NA. Naprawdę! Najczystszej postaci srebro w połączeniu z klasycznymi szafirami to ponadczasowa klasyka. 

**Ponownie skupiła się na odczytywaniu pytań, starając się nadążyć za spamem, który zaczął się pojawiać**

Czy nie wolę diamentów? Oczywiście, że wolę. Ale czy wszystkich stać na diamenty? No otóż nie. Tworząc Winter Pleasure, wraz z właścicielami dwóch kolejnych firm czyli Bloom i Marlowe postanowiliśmy postawić na o-t-w-a-r-t-o-ś-ć. Zapamiętajcie to słowo, bo jest ono tak rzadko spotykane w ostatnich czasach, że głowa mała. Chcemy by nasze produkty docierały do większej ilości osób, by każda z kobiet mogła poczuć się na swój sposób doceniona. Stąd decyzja o kaszm... Widzicie? Już mi się język plącze o tej porze. Oczywiście miałam na myśli decyzję o SZAFIRACH! A co do samego srebra o które pytacie: jest to próba 925. LOSARI stawia, stawiało i stawiać będzie na najwyższą jakość, mogę Wam to obiecać w tym miejscu i teraz. 


Live2.png?ex=6589db40&is=65776640&hm=9d333301e350c8a5787b8f12db6095180126ab9dd65ddb1321b3829f432f9fd3&Widzę tutaj też pewien zarzut ze strony jednej z Was, że Vangelico Vangelico Vangelico... I cóż, że Vangelico? Okay, osobiście mam duży szacunek do tej potężnej marki ale przykro patrzy się na brak nowości z ich strony, lub jakieś naprawdę drobnostki... Kochani, warto dać szansę nowym markom na rynku, naprawdę! 

**Poprawiła się nieco na fotelu, sięgając dłonią po butelkę z szampanem pokazała ją bardziej do kamery telefonu**

Marlowe! Cóż tu nawet nie ma się nad czym rozwodzić. Moim zdaniem jest to najlepsza firma zajmująca się alkoholem w tym mieście. Uważam, że właściciel powinien pomyśleć o poszerzeniu oferty na przykład o wódkę. Ale wracając do samego szampana z Winter Pleasure. Jeżeli lubicie tego rodzaju alkohol to jestem święcie przekonana, że podejdzie Wam do gustu. Jego słodycz, idealnie dobrana odmiana winogron z pewnością zaspokoi nawet najbardziej wymagające kubki smakowe. Ah, no warto pamiętać o tym, że sama butelka stworzona specjalnie na okazję tej współpracy sprawia, że jest już wpisana w historię. 

**Obejrzała butelkę z zachwytem przez chwilę, zaraz odłożyła ją po swojej prawicy. Sięgnęła dłonią po butelki perfum, opowiadając o nich przez chwilę.**

Współpraca z Bloom w tym wydaniu była dla nas o tyle kluczowa, że zależało nam na połączeniu dwóch w jednym. Dobry, gustowny wygląd to jedno, nasze samopoczucie to drugie. Cóż, czy aby nie właśnie perfumy podnoszą nasze samopoczucie wyżej? Osobiście... Mam już cztery flakoniki damskiego zapachu w swojej sypialni i mogę szczerze przyznać, że jest to aktualnie mój ulubiony zapach. Poniekąd czuję się zdrajcą odsuwając Chanel w kąt ale czego nie robi się dla fascynacji daną rzeczą? Naprawdę, ze szczerego serca polecam zapach zarówno dla kobiet, jak i męski dla mężczyzn. 

**Odczytała jeszcze kilka komentarzy, odnosząc się do nich pod koniec krótkiego, treściwego LIVE.**

Czy LOSARI planuje w tym roku coś jeszcze wydać? Oh, oczywiście, że tak! Nie zdradzę Wam co to będzie ale wierzę, że zwłaszcza PANOWIE nie będą zawiedzeni. 

Oh, coraggioso54 1, Cristiano è al lavoro! Hah, to słodkie, że znalazły się osoby, które pytają o mojego cudownego Christiana. To miłe, uwielbiam Was za to! 

Dlaczego oferta LOSARI w tej chwili ma tak mało zegarków? Jest to pytanie, na które w tej chwili nie mogę odpowiedzieć. Niemniej biorę tę uwagę do serca i przysięgam, że niebawem uzupełnimy tę kategorię asortymentu o nowości. 

Czy perfumy od BLOOM z tej kolekcji były testowane na zwierzętach? Na litość boską, jak można w ogóle tak pomyśleć. Ja, Luisella DeLazzari, nigdy nie zgodziłabym się by cokolwiek z projektów przy których biorę czynny udział miało cokolwiek wspólnego z testami na zwierzętach! Potępiam to i uważam za OHYDNE. 

Co z Twoim Q&A, obiecałaś i słowa nie dotrzymałaś. O nie, nie, moi drodzy. Q&A zgodnie z obietnicą pojawi się w najbliższych dniach, więc po prostu czekajcie na informację o tym, że już jest. Nie zapomniałam o tym, po prostu miałam w ostatnim czasie urwanie głowy i to spowolniło całość. 

**Poukładała obok siebie wszystkie elementy z Winter Pleasure, przeczesała swoje blond kosmyki.**

Cóż, myślę, że to ten moment kiedy powinnam wracać do swoich obowiązków! Dziękuję skarby, że byliście ze mną przez tę krótką chwilę. Mam nadzieję, że chociaż odrobinę zachęciłam Was do zapoznania się z ofertą WINTER PLEASURE, dostępną w sieci jak również w LOSARI App - którą zresztą polecam pobrać, by być na bieżąco. No i oczywiście do zobaczenia już niedługo. Ściskam was wszystkich, spokojnego wieczoru!

**Posłała do kamery kilka buziaków, pomachała obserwatorom i wyłączyła live, wyraźnie szczęśliwa z tego typu kontaktu z ludźmi z różnych stron. **

Spoiler

Materiał nie podlega wycenie. Jest to część promocji 😇

 

Edytowane przez amnilka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin