Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Doozan] Jakubal


Jakubal

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/850-jakubal/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Seth Findlay
Rodzaj kary: Ban
Powód nałożenia kary: MASS DM.
Członek ekipy nakładający karę: Doozan
Wyjaśnienie sytuacji: Droga administracjo, zwracam się do Was z szacunkiem i nadzieją na zrozumienie sytuacji, którą pragnę przedstawić w związku z moim obecnym banem na serwerze. Bana otrzymałem zaraz 10 miesięcy temu, obiecuję, że przez ten czas zdążyłem zrozumieć swoje błędy i odpokutować za nie. Mam świadomość, że regulamin musi być przestrzegany, i zależy mi na tym, abyśmy wszyscy mogli cieszyć się przyjemną atmosferą podczas rozgrywki. Chciałbym serdecznie przeprosić za wszelkie nieporozumienia lub nieprawidłowości, które mogły prowadzić do mojego bana. Rozumiem, że każdy gracz ma obowiązek przestrzegać zasad, a ja zawsze staram się być uczciwym i odpowiedzialnym uczestnikiem społeczności Vibe RP. Jako okres świąteczny zbliża się wielkimi krokami, chciałbym pokazać moje prawdziwe zaangażowanie w tworzenie pozytywnej atmosfery na serwerze i poprosić o możliwość powrotu do grona graczy. Cieszę się z każdej okazji, aby być częścią tej społeczności, zwłaszcza w tym wyjątkowym czasie roku, kiedy wszyscy dążymy do wspólnego świętowania. Obiecuję, że z pełnym poszanowaniem będę przestrzegać zasad i regulaminu serwera, starając się nie tylko unikać konfliktów, ale również aktywnie wspierać pozytywną atmosferę. Dla mnie byłoby to wyjątkowym prezentem świątecznym, móc znów uczestniczyć w grze na serwisie. Za wszelkie wcześniejsze przewinienia związane z moją personą przepraszam, i wyrażam skruchę. Dziękuję Wam za poświęcony czas podczas rozpatrywania mojej apelacji. 🙏
Ewentualne screeny/świadkowie: Brak

Edytowane przez Jakubal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin