Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

(GRA/Doozan) [Ban na rok] FaNyss


straightouttala

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: FaNyss2322 - https://forum.v-rp.pl/profile/14206-fanyss2322/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Na Wszystkie.
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Ban
Powód nałożenia kary: Prowadzisz beznadziejną, prowokacyjną rozgrywkę. Nie potrzebujemy tutaj takich ludzi.
Członek ekipy nakładający karę: Doozan
Wyjaśnienie sytuacji: Cześć, to znowu ja FaNyss, chciałbym znowu odnieść się do mojego bana za prowadzenie beznadziejnej rozgrywki. Owszem ban był słuszny, ale chciałbym tutaj NAKREŚLIĆ teraz to że nigdy już nie zagram w pół-światku przestępczym ze względu ze nie chciałbym teraz znowu dostać bana, lecz pójdę w tą legalną stronę, i chciałbym pograć po prostu z moimi znajomymi którzy też nie grają w pół-światku, wiem że jest nie wielka szansa na to że zostanę unbanowany lecz jakiś skrawek nadziei nadal mam z tyłu głowy, jeśli dałoby rade zrobić taki sposób że bana zamienicie na blokade postaci to by było wręcz cudownie, ze względu na to jak wcześniej mówiłem że zostawiam pół-światek i idę na legalne prace, zrozumiałem swój błąd i chciałbym go naprawić, ostatnią apelacje pisałem 20 lutego którą mi odrzuciliście, teraz próbuję swoich sił znowu ze względu że nadal mam jakieś wspomnienia z klimatu i chciałbym powrócić do niego, chciałbym przeprosić całą administracje jeśli to czytacie za moje błędy oraz graczy z którymi miałem interakcje i im popsułem rozgrywkę, bo napewno trochę takich było, ale też było dużo ludzi z którymi się fajnie grało i nadal chciałbym z nimi zagrać ponownie, proszę o rozpatrzenie mojej apelacji pozytywnie lub negatywnie, lecz zawsze licze na te pozytywnę.. Nie jestem już wybuchowy jak kiedyś, i teraz będę zachowywał się miło do każdego i próbował nie wchodzić w interakcje z gangami ulicznymi, dziękuje jeszcze raz i miłego dnia. Pss. Fajny to by był prezent na święta taki unban 😍

Edytowane przez FaNyss2322
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin