Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA / Husio] MItexior


MItexior

Rekomendowane odpowiedzi

 

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/23952-mitexior/ a tutaj konto brata ktory pisal https://forum.v-rp.pl/profile/17441-stufka/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Clara Clarke
Rodzaj kary
: (AJ/blokada/ban, itp.)
Ban Powód nałożenia kary
: MK
Członek ekipy nakładający karę: @Husio
Wyjaśnienie sytuacji: 
Siemano, wraz z bratem dzielimy jednego kompa. Czasami pogrywałem na jego koncie. Powtarzał mi, że nie można mieć paru kont na Vibe, więc odpaliłem forum i zacząłem przeglądac różne tematy i natknalem na ten z współdzieleniem IP. Powiedziałem mu, żeby napisał i żebym mógł grać na swoim własnym koncie to to napisał tylko po dość długim okresie odkad założyłem konto. Lecz nie odpalałem serwera przed tym jak on napisał na temat współdzielenia IP. nie wiem jakim cudem to się nie wysłało. Co chwile dopytywałem go czy dostał jakąś odpowiedz na ten temat i mówił, że jeszcze nie. Po paru dniach bez żadnej wiadomości od strony administracji powiedział mi, że chyba nie trzeba czekać na odpowiedz i powiedział żebym odpalił Vibe i sobie grał. Ucieszyłem sie gdy to usłyszałem i od razu szukałem miejsca rozgrywki, przeglądałem rózne ogłoszenia na discordzie i pytałem sie też kuzyna czy nie ma nic fajnego. Powiedział mi, że ma prace w ochronie i, że są wolne miejsca to stwierdziłem czemu by nie spróbować. Gdy czekałem na odpowiedź jeździłem chwile po mieście i dostałem wiadomośc, że moge juz jechac do biura gdy podjechałem tam na rekrutacje chwile poczekałem na szefa. Po chwili gdy rekrutacja juz sie zaczeła na moje konto została nałozona blokada za Multikonto. Ździwiłem się i od razu zadzwoniłem do brata dowiedzieć się czy na pewno to wysłał on mnie upewniał, że tak. Po napisaniu apelacji od Bana administrator Spectre napisał, że nie ma nic wstawione na ten temat ździwiłem się i zadecydowałem, że sam napisze o współdzielenie IP. Jeźeli dla mojego brata jest to aż tak wielki wysiłek i trud. Przepraszam, że odpaliłem klimata ale brat naprawde mnie upewniał. Byłem nawet obok niego jak to pisał nie wiem czemu tego nie ma... A no i wiadomo idealny prezent na swieta 🙂
Ewentualne screeny/świadkowie:image.png?ex=6595cd40&is=65835840&hm=14a2e92e47b4bd2e58a866aaa8d95540066824f7aee86fc9ac62b548750db4f1&Takie cos do screenow. Może by coś dało

Edytowane przez MItexior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin