Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Apelacja od kary


_bob_

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: _bob_ | https://forum.v-rp.pl/profile/17932-_bob_/?tab=node_vrp_VibeProfileTab
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Na Wszystkie.
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Ban
Powód nałożenia kary: Prowadzisz beznadziejną, prowokacyjną rozgrywkę. Nie potrzebujemy tutaj takich ludzi.
Członek ekipy nakładający karę: Doozan
Wyjaśnienie sytuacji: Cześć, to znowu ja bob, chciałbym znowu odnieść się do mojego bana za prowadzenie beznadziejnej rozgrywki. Owszem ban był słuszny, ale chciałbym tutaj NAKREŚLIĆ,że przez ten ponad rok nauczyłem się dużo z rozgrywek typu RolePlay. Dzięki grze na innych serwisach WL-ON (na fivemie, lecz HardRP), nie byłem wiele razy karany, jak to bywało wcześniej. Zdałem sobie sprawe, że moja rozgrywka była bezsensowna, teraz jestem pod czujnym okiem opiekuna frakcji jak i supporta, który mnie może ukarać. Wyróżniono mnie, że potrafie grać i fajnie mi to idzie z powodu mojej kreatywności, jestem dużo rzeczy wymyślić, np. jakąś akcje. Staram się szukać SENSOWNEJ interakcji między graczami (staram się unikać przemocy). Naprawdę chciałbym żeby to zostało rozpatrzone pozytwnie bo zależy mi na tym serwerze. (Wiem pisałem już odwołanie lecz nie moge się doczekać już gry). Pss. Fajny to by był prezent na święta taki unban 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin