Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/7pio] Verisa


Verisa

Rekomendowane odpowiedzi

Link do konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/7443-verisa/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Isabella Avalos
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada Postaci
Powód nałożenia kary: Postać znijaczona, nadużywanie skryptu wyceny.
Członek ekipy nakładający karę: 7pio
Wyjaśnienie sytuacji: Hejka, moja postać urodziła i wychowała się w Hiszpanii w rodzinie posiadającej swoją własną małą knajpkę. Chciała być wyjątkiem od swoich braci i sióśtr, którzy poszli śladami rodziców i zostali w rodzinnym biznesie, więc postanowiła zająć się czymś kompletnie innym. Nie wyszło jej i musiała wylecieć do Los Santos. Od początku gry postaci grałam, że straciła prace jako agentka nieruchomości. Isabella związała się z właścicielem agencji nieruchomości i chciała sobie dorobić sprzedając domki. Nie znijańczyłam gry mając tylko jedną grupę, którą jest Rojo de Madera i będąc jej właścicielką restauracji. Dostałam dzisiaj upomnienie za grę od 7pio, gdzie dogadałam się, że więcej nie będę kupować domków z wycen i zajmę się tylko restauracją. Dodam od siebie, że nie wiedziałam, że za takie coś są jakieś kary. Bardzo mi zależy aby wrócić na postać, gdzie chcę zająć się wyłącznie restauracją. Proszę o poztywne rozpatrzenie  mojej apelacji.
Ewentualne screeny/świadkowie: Brak

Edytowane przez Verisa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

[10.10.2023 13:38]    Mathieu Rousseau mówi: Nie wiem czy to zrządzenie losu czy może znak od Boga, ale tak się składa, że prowadzę właśnie swoją własną agencję możliwości.
[10.10.2023 13:38]    Mathieu Rousseau mówi: O wiele lepiej. Uniósł prawy kącik ust, poprawił marynarkę na swoim barku..
[10.10.2023 13:38]    Isabella Avalos mówi: Yeah pracowałam dla agencji z nieruchomościami, ale pech tak chciał, że nie pracuje..

Załączam wyciąg logów z mojej początkowej gry.

Creativ, K4L3K, fili i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znijaczenie postaci nie polega tylko i wyłącznie na posiadanej ilości grup pod swoją postacią ale również charakterem rozgrywki i tym co przedstawiasz grając jako postać skonkretyzowana na jeden segment strefy (nie chodzi o jeden biznes a szereg możliwych powiązań do stworzenia na bazie tego co grasz). Rozgrywka jako właścicielka restauracji jednocześnie nabywająca w ciągu kilku dni kilkanaście nieruchomości sprzedając je zaraz w tym samym czasie po prostu nie pasuje mi do kreacji tej postaci, która w domyśle i Twoim stwierdzeniu jest właścicielką Rojo De Madera. Związanie się IC z właścicielem agencji nieruchomości nie jest równe z pracą w agencji nieruchomości. Wspomniałaś, że chciałaś sobie "dorobić" sprzedając domki. To jednoznaczne stwierdzenie, że poprzez prywatne koneksje IC z postacią partnera Twojej postaci doszłaś do wniosku, że możesz sprzedawać mieszkania niczym agent nieruchomości finalnie tego agenta nieruchomości nie grając i nim nie będąc. Śmiem też podejrzewać, że mogła tutaj wystąpić próba nabywania nieruchomości w większej ilości poprzez nie posiadanie panelu agencji a grę z właścicielem agencji, który jak dobrze wiem jest stopowany przez administracje z racji horrendalnych ilości wycen nieruchomości do nabycia. Niemniej jednak podejrzenia to tylko podejrzenia. Jeśli grałaś na postaci historię utraty pracy jako agentka nieruchomości a teraz mają koneksje prywatne z właścicielem agencji nieruchomości wracasz do profesji bez podłoża do tego to na jakiej zasadzie to grałaś? Jeśli masz tak szerokie i bliskie kontakty z właścicielem agencji nieruchomości mogłabyś zostać tym agentem bez problemu - jednak tutaj pojawia się mankament bo nie spotkałem się by osoba poszukująca kupujących na nieruchomości jednocześnie prowadziła restauracje.

Konkludując - moja osobista opinia w tej sprawie (gdyż zostałem o nią poproszony) jest następująca - nie zaakceptuje masowego zakupu i sprzedaży nieruchomości wcześniej nie będąc w agencji nieruchomości. Twoja obecna rola prezeski restauracji będzie kłócić się z profesją agenta. Musisz wybrać jedno z dwóch, nie da się iść z obiema profesjami do przodu. To tak samo jakbym jednocześnie nadzorował departamenty siłowe w Hrabstwie jednocześnie posiadając na własność agencję nieruchomości, która sprzedawałaby (hurotowo) nieruchomości dla osób trzecich.

W woli wyjaśnienia dla graczy czytających ten post. Administracja nie ma nic przeciwko kupnie/sprzedaży nieruchomości na linii gracz-gracz. Jednakże nie zezwalamy na proceder mający na celu hurtową wycenę nieruchomości i następnie hurtową sprzedaż kilka dni po ich zakupie. By działać w ten sposób należy założyć agencje nieruchomości i w sposób wyważony z dozą odpowiedniego smaku nabywać i sprzedawać takie nieruchomości.

7pio i Madziula lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje, że jak grałam sprzedałam około pięć domków, wyceniłam jeszcze kilka, ale po rozmowie z Pio miałam sprzedać je i zająć się wyłącznie restauracją. Nie sądziłam, że dostanę blokadę postaci i dodam od siebie, że nie  wiedziałam, że są takie właśnie kary. Bardzo proszę o odblokowanie postaci wcześniej nie miałam ani jednej kary na serwerze. Skupię się tylko na restauracji i nie będę zajmować się nieruchomościami. Mam otwarte wątki na postaci i szkoda, aby postać przestała istnieć. Co do restauracji Rojo de Madera, wybieram tą ścieżkę bo jestem tam właścicielką restauracji i sporo moja postać ma w niej znajomych i przyjaciół, szkoda aby to miejsce ucierpiało. Wiele osób jest zadowolonych grą tam i chce po prostu grać dalej wątki w tym miejscu.

 

Edytowane przez Verisa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okay - zaufam. Wnioskuje o odblokowanie postaci. Jeśli mnie oszukasz i nadal będziesz próbować po cichu wyceniać i sprzedawać te nieruchomości to dorzucimy tutaj jeszcze oszustwo administracji a blokada pozostanie bez możliwości apelacji. Decyzje pozostawiam członkom administracji odpowiadającym za apelacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin