Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/5element] 64sharpp


64sharpp

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/19119-64sharpp/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: -
Rodzaj kary: BAN
Powód nałożenia kary: "Cheater, tłumacz się w apelacji"
Członek ekipy nakładający karę: @5element
Wyjaśnienie sytuacji: Chciałbym serdecznie przeprosić za całą zamieszkę związana z moimi wcześniejszymi apelacjami. Wiem, że trochę mnie poniosło i nie przedstawiłem wszystkich faktów za pierwszym razem. Po głębszym zastanowieniu, zdałem sobie sprawę, że powinienem być szczery od samego początku. Chciałbym wytłumaczyć, dlaczego to się stało. Fakt używałem pewnego oprogramowania do GTA ONLINE, które zmieniało efekty pogodowe - dodawało śnieg. Niestety, po wcześniejszym korzystaniu z owego oprogramowania zapomniałem kompletnie go wyłączyć i właśnie w taki sposób doszło do całej sytuacji za którą poraz kolejny bardzo przepraszam. Mam świadomość, że to, co zrobiłem, było niewłaściwe i nie zamierzałem oszukiwać ani wyrządzać jakiejkolwiek szkody społeczności serwera. Chciałbym wyrazić szczere przeprosiny za wszystkie niedogodności, jakie mogłem w ten sposób spowodować. Obiecuje, że oprogramowania już nie ma na moim komputerze i bardzo się postaram, aby nie popełnić już takiego błędu, wręcz obiecuję że to się nigdy nie powtórzy. To już trzecia moja próba odwołania się o możliwość powrotu na serwer. Chcę, żebyście wiedzieli, jak bardzo mi zależy na tym, aby wrócić do naszej społeczności klimacikowej i uczestniczyć w grze uczciwie. Proszę o ponowne rozważenie mojej prośby. Obiecuję, że będę przestrzegał waszych zasad i postaram się naprawić popełnione wcześniej błędy. Nie zdawałem sobie wcześniej sprawy z konsekwencji mojego działania, wszystko doszło do mnie po tak długiej przerwie od serwera, liczę na mały prezent w formie powrotu na serwer i odrobine magi świąt. Dziękuję za uwzględnienie mojego stanowiska i za zrozumienie całej sytuacji - pozdrawiam i życzę wesołych świąt całej administracji i osobą czytającym moją apelacje. 🎄🎄
Ewentualne screeny/świadkowie: ---

Edytowane przez 64sharpp
SamNieWiem lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin