Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[MeForThePeople] - Kto z nami, kto przeciw?


maniekmetin2

Rekomendowane odpowiedzi

**Na nowo powstały kanał "MeForThePeople" trafił filmik, nagrany kamerką ze smartfona. Bohater filmu przedstawia się jako brat Sadiki. Opowiada o swoich przemyśleniach, film nie jest zmontowany, to surowy plik wrzucony na serwis. Komentarze i ocena są włączone.**

image.png.0ef2ca206c3d1b5cb0b4d0678fa969bf.png

image.thumb.png.915561e34789b3d21f6868d889e9bdfe.png**Nagranie się rozpoczyna.**

SADIKI: Bratnia duszo, poświęć dla mnie chwilę i mnie wysłuchaj, brat Sadiki naprowadzi cię na dobry trop - pozwól że zadam ci pytanie: powiedz mi co dalej? - Żyjesz w krainie mlekiem i miodem płynącej, najlepszym miejscu na świecie jaki kiedykolwiek mogłeś sobie wymarzyć... Żyjesz w pieprzonej Ameryce, gdzie możesz zrobić wszystko i dojść do celu będąc człowiekiem - a ogranicza ciebie tylko i wyłącznie wyobraźnia... A może strach przed tym że ci się nie uda? Chcesz być na szczycie a nie zaznałeś smaku bycia na dnie, żyjesz marzeniami i w utopii, która pożera cię i zgubnie wypala twój potencjał. A co jeśli ci powiem, że trafiłeś tutaj nie przypadkiem? że właśnie to jest sygnał, który powinien dać ci wskazówkę by zacząć działać teraz? zamiast działać to wkraczasz swoim umysłem w stan transu. Nie jesteśmy stworzeni po to by odnosić porażkę, jesteśmy stworzeni po to by zwyciężać i umacniać swoją pozycję w hierarchii. Zrozumiałeś mnie? - sporządź listę ludzi którym możesz ufać, którzy są godni by być w twoim stadzie, bacznie obserwuj i nadążaj nad ich ruchami... Oni doskonale wiedzą co chcesz osiągnąć i zrobią wszystko żebyś był taki jak oni, leniwi, bez żadnego celu... Bez żadnej motywacji do egzystowania na tej planecie. Skończyć jako zwykły, szary człowiek, który jest jedynie pionkiem na tej planszy. Zrozum przekaz przyjacielu, jeszcze się spotkamy... Pokój z wami.

**Nagranie się kończy.**

Edytowane przez BORZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin