Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/5element] garnek


cwel jebany pedal

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/9526-garnek/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Esteban Davis
Rodzaj kary: blokada postaci
Powód nałożenia kary: Gangsterka po cywilu, wyłazicie do gangsterów, mówicie, że macie kałacha. Nie odgrywacie strachu przed organizacją przestępczą, a potem po dennej prowokacji razem z kolegą lecisz do FBI snitchować. Nie tędy droga.
Członek ekipy nakładający karę: @5element
Wyjaśnienie sytuacji: 
Hej, chciałbym się odnieść do mojej blokady postaci "Esteban Davis" która krótko mówiąc jest jakimś nieporozumieniem. "Gangsterka po cywilu, wyłazicie do gangsterów, mówicie, że macie kałacha. Nie odgrywacie strachu przed organizacją przestępczą, a potem po dennej prowokacji razem z kolegą lecisz do FBI snitchować. Nie tędy droga." Chciałbym się do tego odnieść, już tłumacze o co chodzi - po pierwsze, przyjechaliśmy na miejsce organizacji z dwoma kumplami azjatami gdzie nie mieliśmy totalnie pojęcia kogo to jest teren i co tam się dzieje. Podobno miała być jakaś tam kobieta azjata Tsu' więc pojechaliśmy z nimi. Druga sprawa gdzie ja powiedziałem coś o jakimś kałachu? Nic takiego nie było, nie mówiłem o żadnym kałachu bo nawet takowego nie miałem, powiedział to ktoś inny a nie moja postać. Trzecia sprawa, skąd mam wiedzieć na pierwszy rzut oka IC że jest to organizacja przestępcza? Stojąc w miejscu i gadając z nimi mam przysłowiowo srać pod siebie? Co do tej prowokacji, nie było tam żadnej prowokacji, podjechaliśmy tam z dwoma azjatami tylko po to żeby odnaleźć jednego z nich laske, zastaliśmy tam tych kolesi i zaczeliśmy z nimi normalnie rozmawiać - bynajmniej ja. Potem zwyczajnie zapytałem "Esteban Davis mówi do Yoshiya Tadasu: To twój teren koleś? Stawiasz nam warunki że nie możemy tu wjechać?" Inne osoby które z nami były mówili żebym odpuścił to nic więcej nie powiedziałem i zwyczajnie stamtąd odjechałem. Co do snitchu przed FBI, chyba po to jest FBI żeby załatwiać takie sprawy - a poza tym, nie ja zawiadomiłem FBI tylko po raz kolejny kto inny. Jedynie przed nimi zeznawałem czego nie mogłem odmówić. Skąd miałem wiedzieć kto to zrobił? Przy azjatach jedyne co powiedziałem to czy to ich teren i czy stawiają nam warunki, to nie jest prowokacja a zwykłe pytanie
Ewentualne screeny/świadkowie: Brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin