Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/5element] San Adriano


San Adriano

Rekomendowane odpowiedzi

Okej, Tsutomu cośtam se powiedział IC, ok.

To dalej nie wyjaśnia prowokacji i wizytacji u FBI i ZGP (tu nieważne jest, że nic mieli nie robić, tylko powiedzieć kto to). Moim zdaniem słabe (może karygodne? mądre słowo). Cywile od ZGP powinni się trzymać jak najdalej, wiedząc ile mogą stracić.

 

Pozdrawiam wszystkich ciepło i życzę szczęśliwego nowego roku.

Edytowane przez Oberschutze eugen
rowur, Madziula i dixoniak1 lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd ja mogę IC wiedzieć o tym, że on jest w zgp? Pomysł trochę, był moim klientem zgadaliśmy się i wymieniliśmy numerami, mieliśmy iść na wspólną kolację on jego partnerka ja i moja partnerka. Nigdzie mi nie powiedział /jestem gangusem, zabijam ludzi nie zadawaj się ze mną/ No pomysł trochę. Dawał tylko do myślenia, że jest poważnym graczem i ma wiele kontaktów, tak więc to normalne ze w sytuacji gdzie ktoś chce cie zabić, wiesz ze jesteś na celowniku to korzystasz ze swoich kontaktów, dawał tylko do zrozumienia ze ma wiele kontaktów więc chciałem się dowiedzieć czy, życie postaci jest zagrożone i polują na niego dalej. Każdy normalny w kryzysowej sytuacji korzysta ze swoich kontaktów, no chyba że mowa o tobie bo Ty wolisz rozwiązywać na swoją rękę wszystko, skacząc jak rambo i strzelajac do gości którzy okradają ci domek 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, San Adriano napisał:

A skąd ja mogę IC wiedzieć o tym, że on jest w zgp? Pomysł trochę, był moim klientem zgadaliśmy się i wymieniliśmy numerami, mieliśmy iść na wspólną kolację on jego partnerka ja i moja partnerka. Nigdzie mi nie powiedział /jestem gangusem, zabijam ludzi nie zadawaj się ze mną/ No pomysł trochę. Dawał tylko do myślenia, że jest poważnym graczem i ma wiele kontaktów, tak więc to normalne ze w sytuacji gdzie ktoś chce cie zabić, wiesz ze jesteś na celowniku to korzystasz ze swoich kontaktów, dawał tylko do zrozumienia ze ma wiele kontaktów więc chciałem się dowiedzieć czy, życie postaci jest zagrożone i polują na niego dalej. Każdy normalny w kryzysowej sytuacji korzysta ze swoich kontaktów, no chyba że mowa o tobie bo Ty wolisz rozwiązywać na swoją rękę wszystko, skacząc jak rambo i strzelajac do gości którzy okradają ci domek 😉

Ty ale tu nie ma mowy o tym, czy ty IC wiedziałeś czy nie, ze jest z ZGP. Puściłeś prowokację, a potem w pełni świadom OOC co robisz poszedłeś do FBI, a potem do ZGP.

kleszczu i dixoniak1 lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, San Adriano napisał:

I nagle tsutomu cos tam powiedzial, a chwilę wcześniej zarzuciliście mi MG. Jest to totalnie słabe z twojej strony, próbujesz się najpewniej mścić za swoją blokadę postaci, wymyślając jakieś niestworzone zarzuty 

Allahu...

Pokaż mi palcem, gdzie ktoś ci zarzuca MG...

dixoniak1 i kleszczu lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, San Adriano napisał:

Kilka razy ci człowieku pisze, a skąd moja postać mogła wiedzieć że jest z zgp, czytaj ze zrozumieniem proszę:D

Ale tu nie kwestia tego czy ty IC wiedziałeś czy nie, OOC chyba masz rozum i wiesz, czego nie powinieneś robić po tym, jak dostałeś w łeb od organizacji przestępczej za durne prowokacje na ich terenie?

dixoniak1 i kleszczu lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2023 o 22:27, Oberschutze eugen napisał:

Co do części z 'przyznawaniem się do tego, że zawsze ma broń, że był aresztowany któregoś dnia jak mieliście się spotkać i że obrabowywał domy', to gracz, który prowadzi postać Tsutomu, poinformował mnie, że o takich rzeczach nie rozmawiał z wami IC, lecz są to informacje, które przekazał OOC.

"O takich rzeczach nie rozmawiał z wami IC, lecz są to informacje, które przekazał OOC" właśnie w tym momencie zarzuciłeś mi niesłusznie MG, gdzie zanegowałem twoje bzdurne oskarżenia argumentami w postaci SS logów, czy ty przed napisaniem oskarżeń zweryfikowałeś cokolwiek? 😉

Czy jedynie rzucasz pustymi oskarżeniami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Oberschutze eugen napisał:

Ale tu nie kwestia tego czy ty IC wiedziałeś czy nie, OOC chyba masz rozum i wiesz, czego nie powinieneś robić po tym, jak dostałeś w łeb od organizacji przestępczej za durne prowokacje na ich terenie?

Aha, czyli miałem wykorzystać informacje OOC, przenieść info z forum, czy skądś że jego postać jest w ZGP i nie rozmawiać z  nim, no to jest to MG 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, San Adriano napisał:

"O takich rzeczach nie rozmawiał z wami IC, lecz są to informacje, które przekazał OOC" właśnie w tym momencie zarzuciłeś mi niesłusznie MG, gdzie zanegowałem twoje bzdurne oskarżenia argumentami w postaci SS logów, czy ty przed napisaniem oskarżeń zweryfikowałeś cokolwiek? 😉

Czy jedynie rzucasz pustymi oskarżeniami 

Nie, nie zarzuciłem ci MG. Napisał mi tylko, że nie mówił nic, a na pewno nie wprost. Nie powiedziałem, że zrobiłeś MG, bo to po prostu niesmaczne.

 

1 minutę temu, San Adriano napisał:

Aha, czyli miałem wykorzystać informacje OOC, przenieść info z forum, czy skądś że jego postać jest w ZGP i nie rozmawiać z  nim, no to jest to MG 

Ale twoja postać nie musiała magicznie 'wiedzieć, że to członek ZGP', tylko po prostu użyć zdrowego rozsądku OOC i nie robić głupich rzeczy, za które można dostać karę.

kleszczu i dixoniak1 lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Oberschutze eugen napisał:

Nie, nie zarzuciłem ci MG. Napisał mi tylko, że nie mówił nic, a na pewno nie wprost. Nie powiedziałem, że zrobiłeś MG, bo to po prostu niesmaczne.

 

Ale twoja postać nie musiała magicznie 'wiedzieć, że to członek ZGP', tylko po prostu użyć zdrowego rozsądku OOC i nie robić głupich rzeczy, za które można dostać karę.

Przed chwilą pisałeś, że cywile powinni trzymać się zdała od takich osób? A co oni, mają na czole napisane "jestem gangusem"? Czy mamy wynosić informacje z dc i forum, pomysł trochę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, San Adriano napisał:

Przed chwilą pisałeś, że cywile powinni trzymać się zdała od takich osób? A co oni, mają na czole napisane "jestem gangusem"? Czy mamy wynosić informacje z dc i forum, pomysł trochę 

Możesz mieć interakcje z postaciami z ZGP, ale skoro jesteś cywilem, który czegoś się dorobił, to nie wchodzisz z nimi w konszachty, umowy, a TYMBARDZIEJ nie oferujesz im pieniędzy za pomoc. Zebranie informacji to też swego rodzaju zlecenie.

dixoniak1 i kleszczu lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin