Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Brtmss] Radek Krokodyl Zabujca


Radek Krokodyl Zabujca

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/20417-radek-krokodyl-zabujca/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Konto

Rodzaj kary: Ban

Powód nałożenia kary: Multikonta

Członek ekipy nakładający karę: Brtmss

Wyjaśnienie sytuacji: Hej, chcę apelować od mojego bana na Vibe. Zaczynając od początku, cała moja historia na waszym serwerze zaczęła się dnia 10 września 2022 roku na koncie danieldolegajocker, konta z UID, ID (?) 15901, 19946, 20384 które zostały podane jako moje MK, nie są moje - a zwyczajnie zalogowałem się na nich na swoim komputerze. Nie chcę nikogo okłamać, nie pamiętam po co - było to jakis czas temu a moja pamięć jest na zasadzie "nie pamiętam co jadłem dzisiaj na śniadanie". Na koncie danieldolegajocker grałem na samiuśkim początku u was na serwerze stawiając pierwsze kroki - ucząc się skryptu i takie tam. Później się zaczęło jak nie Maratończyk, to wyjście z gry podczas akcji IC, czy zwykłe odwalańsko. Później jakoś w marcu zrobiłem konto Radek Krokodyl Zabujca, w skrócie - chciałem zacząć od nowa. Pierwsze dwa miesiące grało mi się świetnie, zero logów czysty Roleplay.  Jednak pierwsze "kłopoty" zaczęły się podczas dosyć dynamicznej jazdy autem po Vespucci, gdzie w aucie pękła mi opona. Na tamten moment nie wiedziałem że to ostrzeżenie od administracji żebym jechał wolniej - stwierdziłem więc że to Bug, i najzwyczajniej w świecie pojechałem dalej, co zakończyło się dla mnie warnem. Bardzo chciałem zachować czysty profil, ale taka głupota jak warn całkowicie mnie "zniechęciła" (?) tylko przez to że albo supporter który nakładał na mnie karę nie poszedł na moje wytłumaczenie typu, ( Jestem nowy i jeszcze nie doświadczyłem takiego czegoś, nie wiedziałem że przebicie opony było ostrzeżeniem "zwolnij") Albo po prostu nie interesowało go to jakoś bardzo, oczywiście nikogo tutaj nie obwiniam - mogłem douczyć się o "Mieście duchów", jednakże osoba nakładająca na mnie karę mogła minimalnie przymknąć oko na gracza z czystym profilem.  - Później poleciała już ze tak to ujmę fala logów - do której całkowicie się przyznaje, i nie pozostaje mi nic innego jak przeprosić.  Myślę że jakaś część moich logów jest spowodowana też tym że albo wykłócałem się z administracją podczas "interwencji". Lub po prostu twierdziłem że wiem coś lepiej - a nie wiedziałem. Grałem w różnych sektorach rozgrywki na Vibe, do momentu mojego bana - 21 Listopada 2023 roku. Dociekliwość administracji do sprawdzenia mojego konta pod kątem MK, zapewne była spowodowana tym że nie grałem jakoś od końca października - A wcześniej grałem codziennie i to dosyc sporą ilość czasu. Moja "przerwa" od grania była spowodowana kilkoma usterkami komputera od którego musiałem odstąpić na jakiś tydzień od kiedy spalił mi się jeden z podzespołów. Gdy już go odzyskałem - po prostu nie grałem na klimacie, i nie - nie grałem wtedy na żadnym z multikont, grałem w inna gierke. Od najprawdopodobniej maja, grałem tylko i wyłącznie na tym koncie. Równy tydzień temu założyłem nowe konto na które również dostałem wczoraj bana. Stwierdziłem że jak wy nie daliście mi szansy, to sam sobie ją dam - i pokaże że potrafie. Na koncie nie zebrałem żadnego loga, a nawet jednego pozytywnego! Prowadziłem elegancką rozgrywkę zaczynałem z pierwszymi pracami w facemakingu, czy grafikach (po czym tez mogliscie się skapnąć, bo jednak nowy gracz itp.) Lecz moja "samowolka" szybko została zamknięta i wróciłem na bana. Na zakończenie mojej obszernej apelacji obiecuję nie popełniać podobnych błędów ponownie, fest zależy mi bym mógł wrócić na serwer i w spokoju pograć - po miesiącu przerwy, z nowymi pomysłami, ze świeżą głową. Przepraszam wszystkich którym kiedykolwiek przeszkodziłem/popsułem rozgrywkę na serwerze, liczę na ostatnią szansę - Pozdrowionka.

Ewentualne screeny/świadkowie: -

Edytowane przez Radek Krokodyl Zabujca
Wojtas123 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 29.12.2023 o 00:47, Radek Krokodyl Zabujca napisał:

Równy tydzień temu założyłem nowe konto na które również dostałem wczoraj bana. Stwierdziłem że jak wy nie daliście mi szansy, to sam sobie ją dam - i pokaże że potrafie.

Totalnie tak to nie działa. Lepszą próbą w tamtym czasie było napisanie apelacji z głównego konta, zamiast robić kolejne i kolejne multikonto, nic nie udowadniając. Patrząc po Twoich kontach oraz karach na nich, przyjęcie Twojej apelacji w tym momencie byłoby nie fair względem innych. Odczekaj trochę, odpocznij, nie rób kolejnych głupich ruchów tworząc multikonta i wróć z czystą głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin