Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

032. Zmiany na najwyższych szczeblach w VFF. Maurice Murdock, Gordon Cardoso i Marshall Silva w wyczerpującej rozmowie o przyszłości federacji


Ozianin

Rekomendowane odpowiedzi

lKXzMtB.png

W najnowszym wydaniu In The Cage nowi przedstawiciele VFF: Maurice Murdock, Gordon Cardoso i Marshall Silva ujawniają plany federacji, nowe talenty i współprace z klubami sportowymi. Dex Bakker dopytuje o tajemnicze zniknięcie poprzednich włodarzy i rozwiązane kontrakty z zawodnikami. To i wiele więcej w poniższej rozmowie.



0WmyS4M.png

Cytat

Dex Bakker mówi: Witaj Los Santos! *klasnął w dłonie* Niesamowite wydarzenie, dzisiaj porozmawiamy z kimś wyjątkowym - z ludźmi, z którymi mam przyjemność pierwszy raz gościć u nas w studiu. Od mojej lewej widzimy się z... *pokazał ręką na Maurice*.
Maurice Murdock mówi: Dobry wieczór Los Santos! Nie mogłem doczekać się tej rozmowy... Maurice Murdock z tej strony, mam nadzieje że nie widzimy się ostatni raz!
Dex Bakker mówi: Jest z nami także... *kamery przestawiły się na Gordona, operator wykonał gest*.
Gordon Cardoso mówi: Witam wszystkich odbiorców! Nadszedł ten moment, kiedy publicznie mogę się z wami przywitać.. Gordon Cardoso z tej strony, Dyrektor Sportowy Worldwide Federation.
Dex Bakker mówi: No i finał - trzeci gość.. *kamery na marshalla, operator daje znak*.
Marshall Silva mówi: Dobry wieczór wszystkim! Mam nadzieje, że dzień mija wam znakomicie - Marshall Silva - Prezes Worldwide Federation.

Dex Bakker mówi: Witam Panów serdecznie, wczoraj została ogłoszona karta walk najświeższej gali VFF 83, ale oprócz tego w ostatnim czasie dowiedzieliśmy się również innych, ciekawych rzeczy, są zmiany, są też powroty.
Dex Bakker mówi: I do tego chciałbym przejść - mamy w federacji nowych włodarzy... Zapewne wiele osób zastanawia, kim Panowie są i dlaczego nimi zostaliście? *spogląda na Maurice*.
Maurice Murdock mówi: Zaczne od siebie.. Musiałem tutaj wrócić, nie mogłem patrzeć na to co dzieje z federacją, chce przywrócic jej blask tak jak za jej początków. Pamiętam jak zaczynaliśmy z Martinem oraz Valerie tworzyć WorldWide - Martin odszedł, Valerie też odeszła. Zostałem głównym filarem federacji, tak to ujme. Każdy z nas ma określone zadania w federacji bo przecież jak jeden człowiek mógłby zarządzać całą federacją?
Maurice Murdock mówi: Przyszedłem tu zrobić porządki, posprzątać po poprzednikach, ale o tym opowiem później.
Gordon Cardoso mówi: Moja obecność w zarządzie federacji była planowana już od jakiegoś czasu, znamy się z Maurice'm od kilku lat. Poznaliśmy się na międzynarodowych Eventach Sportowych i pewnego razu doszliśmy do wniosku, że przyjście mojej osoby do federacji będzie odpowiednim wyborem. Jak wcześniej mówiłem jestem Dyrektorem Sportowym i wykorzystując moje cenne doświadczenie jako jeden z Pionierów MMA i Brazylijskiego Jiu Jitsu w San Andreas chcę wraz z resztą zarządu odtworzyć momenty kiedy federacja Worldwide była wizytówką tego miasta i zapewniam że będzie na nowo!
Marshall Silva mówi: Ja jeszcze pare lat temu występowałem jako zawodnik w innej federacji, zawsze byłem ciekawy jak to jest być włodarzem i w ogóle osobą funkcyjną. Więc pewnego dnia skontaktowałem się z Maurice'm i trafiła mi się szansa. Kocham świat sportów walk, czuje że to się nie zmieni.
Maurice Murdock mówi: No i Gordon szepnął dobre słówko.. *zaśmiał się*.  Oczywiście żartuje. To nie jest tak, ej chce być prezesem weź mnie - To nie była kwestia tygodnia czy dwóch. Od dłuższego czasu planowałem współprace z Marshallem.


Dex Bakker mówi: Rozumiem, jest nowe ekipa zarządzająca, a jakie są plany na rozwój federacji? Czy możemy spodziewać się jakichś znaczących zmian, upsprawnień?
Maurice Murdock mówi: Dnia dzisiejszego kiedy rozmawiamy tutaj nadamy jeszcze jedno oświadczenie. Są pewne granice co możemy zdradzić a czego nie możemy, o tym co możemy zdradzić, co na sto procent się zmieni to opowie Gordon.
Gordon Cardoso mówi: W szczególności naszym głównym celem jest dokładna analiza obecnych zawodników w federacji, research talentów z mniejszych gal, nawiązanie współpracy z wieloma klubami sportowymi w mieście, tak by to wszystko wyglądało jak kilka lat temu, gdzie do grona federacji można było zaliczyć takie topowe nazwiska jak - Bracia Domino, Ronnie West, Kieran Diaz, Fionn Ward, topowi trenerzy tacy jak Nate Torres, Ramzan Vasilyev. Naszym celem obecnie jest by federacja zdobyła masę takich talentów, nie można powiedzieć że obecnie takich nie posiadamy, bo jest kilka na prawdę cennych nazwisk. Ale w szczególności chcemy stawiać na rozwój, bo to przyczyni się do rozgłosu samym rozgłosem, nie zapewnimy godnego widowiska, jeśli nie będzie odpowiednich jednostek.

Dex Bakker mówi: Czy są jakieś kluby szczególnie brane pod uwagę przy nawiązywaniu współprac?
Dex Bakker mówi: Z jakich klubów będziemy mogli poznać i usłyszeć o nowych nazwiskach?
Gordon Cardoso mówi: Nie ograniczamy się na dane kluby z miasta, chcemy zachować w tym nutkę tajemniczości - by zawodnicy aktywnie trenowali, chcemy by to prężnie działało.
Gordon Cardoso mówi: Szukamy ludzi, kreatywnych, którzy się wykażą - Co z tego że podam nazwę jakiegoś klubu i nagle jakiś zawodnik z niego zacznie prężnie starać się o walkę u nas, niech robi to już teraz!

Dex Bakker mówi: Czyli można powiedzieć, ze każdy zawodnik klubów w naszym mieście ma szanse stać się nową twarzą w federacji - to chyba dobrze wróży, dla okolicznych klubów. Mówimy o przyszłości - wróćmy dosłownie na chwilę do przeszłości, wiemy o zmianach, wiemy w jaki sposób zmieniła się kadra - zachodzi jedno ważne pytanie, co się stało z poprzednikami i dlaczego?
Dex Bakker mówi: Udało mi się dotrzeć do informacji o małym incydencie - chcecie Panowie powiedzieć coś więcej?
Maurice Murdock mówi: Na wstępie zaznacze że nikogo nie chce oczerniać, to nie mój styl. Sęk w tym że ich praca nie była wystarczająca, zaczeły pojawiać się problemy, chociażby z zawodnikami. Na stworzenie aktualnej karty walk nie było zbytnio czasu, bazowałem na obecnych zawodnikach, tych którzy byli powiązani w jakis sposób z federacją. Nie było miejsca na nowe talenty, nie teraz - Dlatego ściągnąłem do siebie Gordona.
Maurice Murdock mówi: Powiem więcej. Popełniłem błędy, właśnie przez swoich poprzedników. Nie chce rozwijać bardziej tematu dlaczego w trybie natychmiastowym zostali odsunieci od federacji, szanujemy się nawzajem. O jakich błędach mówie? Przynajmniej jeden błąd poznamy w najbliższym oświadczeniu.

Dex Bakker mówi: Pewnie, przejdźmy więc do spraw bardziej bieżących - karta walk. Walka wieczoru - pas kategorii średniej Orton a Rodrigues, czy możemy usłyszeć coś więcej o tej walce? Czy jest tu jakiś znaczący faworyt?
Marshall Silva mówi: O tej walce już było wiadomo od wygranej Ortona z Clarke na VFF 81, na konferencji zostało to podkreślone że kto wygra ten pojedynek dostanie walke o pas kategorii średniej z Rodriguesem postanowiliśmy ich zestawić na tej gali, panowie mieli dużo czasu na przygotowanie się. Z racji doświadczenia delikatnie większym faworytem jest Paulo Rodrigues. Jednak sami zawodnicy wypowiadają się, że to własnie Orton prezentuje się lepiej w klatce od obecnego mistrza kategorii średniej. Walka pokaże, kto jest lepszy.
Gordon Cardoso mówi: Bardzo mocne zestawienie, jeśli miałbym być neutralny i postawić pieniądze na któregoś z tych zawodników, zostawiłbym je w portfelu - bardzo wyrównana, mocna, ciekawa walka ich czeka. Niech wygra lepszy!

Dex Bakker mówi: Niech zatem wygra lepszy - na to liczymy, w końcu od tego jest Pas Mistrza. Dalej mamy CO-MAIN. Cariaz Vs Lyonee - tutaj też pojawia się coś ciekawego... Walka nie toczy się o żaden pas, a o... Grotti Deimos! Czy to jest jakiś nowy trend, który na stałe zagości w federacji?
* Maurice Murdock podeśmiał się pod nosem, dodał.
Maurice Murdock mówi: Czas pokaże!
Marshall Silva mówi: Trzeba uatrakcyjnić walke takiego kalibru jak CO-Main Event. Jeśli zawodnicy, którzy dalej będą brali udział w CO-MAIN Evencie będą wykazywali się ponad normę to raczej ten trend powinien zagościć u nas już na stałe *uśmiecha się*.

Dex Bakker mówi: Czyli nie tylko widzowie powinni liczyć na coraz to bardziej emocjonujące CO-mainy, ale i sami zawodnicy! *śmieje się* To na pewno dobry motywator dla wielu zawodników... Równie dobrym motywatorem jest konflikt, a z takim mamy do czynienia przy kolejnej walce z gali - Travolta vs Swift. Co tutaj możecie powiedzieć, na temat walki i samego konfliktu?
Marshall Silva mówi: Konflikt miał swój początek podczas treningu w Worldwide Sports Group, podczas wymiany zdań jeden z nich cos powiedział nie tak przez co sparing przerodził się w walkę bez zasad, w której interweniować musiał Orton. Zapewne więcej szczegółów na najbliższej konferencji poznamy... Jednak wiemy, że jeśli nie byłoby reakcji któryś z nich miałby kontuzje - nie możemy na takie rzeczy pozwalać. Dobrze, że w klubie trzymają nad tym piecze.

Dex Bakker mówi: No i mamy jeszcze dwie walki otwierające 83 galę VFF - to Jovic vs Klein i Matos vs Dragovich, czego możemy spodziewać się na samym początku nadchodzącej gali? Pewnie wszyscy mamy nadzieje, na emocjonujące otwarcie.
Maurice Murdock mówi: Są to zawodnicy z WorldWide Sports Group, dajemy im szanse, czujemy w nich wielki potencjał.
Marshall Silva mówi: Warto zaznaczyć, że jeśli zawodnicy są z tego samego klubu - to gdy mają mieć walkę ze sobą, to nie wypada by trenowali z tym samym trenerem. Trenerzy WSG zostali o tym poinformowani, to jest bardzo ważne.

Dex Bakker mówi: No tak, myślę że dla samego trenera mogłoby być to kłopotliwe - musiałby wybrać sam swojego faworyta i właściwie to on decydowałby o finale walki, ewentualnie przypadek - bo przecież w walce wszystko może się wydarzyć. 
Dex Bakker mówi: Natomiast chciałbym zapytać o poprzednią galę - VFF82, Damon Cariaz domaga się wyjaśnień po walce z Famą, jak skomentujecie tę sytuację?
Maurice Murdock mówi: Jak skomentujemy? Co moge więcej powiedzieć. Mamy plan ponownej weryfikacji czy do owego faulu w ogóle doszło, jeżeli nie to wynik będzie jasny, jeśli tak to pojawia się problem. Fama nie jest naszym zawodnikiem oraz w najbliższej przyszłości nie przewidujemy współpracy z tym zawodnikiem.

Dex Bakker mówi: Skoro mówimy już o zawodnikach, których nie ma - co wydarzyło się w związku z Monroe i Carterem. Z tego co wiadomo, nie podpisali kontraktów - istnieje tu jakiś realny konflikt, czy raczej kwestia kontraktu?
Maurice Murdock mówi: Nasze drogi po prostu się rozeszły. Mówiłem o porządkach i zwyczajnie się tak stało. Nie widzieliśmy chęci dalszej współpracy z ich strony, może kiedyś usiądziemy do stołu i wrócimy do tematu.

Dex Bakker mówi: Dobijając powoli do brzegu - wiemy, że konferencja odbędzie się 07.01.2024, czyli dokładnie tydzień po nowym roku. Czego możemy się spodziewać? Potu, krwi, łez? *śmieje się*.
Maurice Murdock mówi: Szczerze? Wszystkiego! To ma być prawdziwe show! Będzie się dziać, musi się dziać. Lepiej abyś zapytał co będzie tydzień po konferecji, wtedy DOPIERO będzie się działo.
Gordon Cardoso mówi: A to dopiero początek wszystkiego, moi drodzy!

Dex Bakker mówi: W takim razie - wszyscy czekamy na ten przedwstęp do finału, który wydarzy się 14.01.2024 na Maze Bank Arena! Napewno jest na co czekać - stawka jest wysoka, pas, samochód, konflikt - mamy wszystko czego oczekują widzowie sportów walk. *śmieje się*.
Dex Bakker mówi: W takim razie - co mogą Panowie jeszcze dodać na zakończenie programu?
Maurice Murdock mówi: LOOOS SANTOS! WIDZIMY SIĘ SIÓDMEGO ORAZ CZTERNASTEGO! NIECH DZIEJE SIĘ SHOW!
Marshall Silva mówi: 2024 rozpoczynamy na grubo. BĘDZIE OGIEŃ!
Gordon Cardoso mówi: Wyczekujcie cierpliwie! - Branża sportowa w tym mieście nabierze tchu, rok 2024 będzie historyczny w dziejach MMA.
Dex Bakker mówi: W takim razie niech 2024 będzie rokiem igrzysk! Niech leje się krew i pot. *śmieje się* Dziękuje bardzo za oglądanie i do zobaczenia następnym razem!

 



ECMxxx9.png

Chcesz dołączyć do zespołu działu Daily News? Kliknij w reklamę i złóż aplikację!

Edytowane przez Ozianin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin