Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Jackal] Spooken


Spooken

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:https://forum.v-rp.pl/profile/4430-spooken/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Maurice Murdock
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada postaci
Powód nałożenia kary:
Bugowanie napadu na sklep razem z kolegą farmiąc przy tym gotówkę. Wykorzystanie buga dla wzbogacenia swojej postaci
Członek ekipy nakładający karę: Jackal
Wyjaśnienie sytuacji:

Siema. Stałem kilka minut temu na stacji na afk, sprawdzając jakie pojazdy mam pod grupą Worldwide, zaznacze ze przy sobie mialem już 31k, w tle coś tam robiłem dodatkowego, nie zwracając uwagi na to co się dzieje na monitorze, nagle dostałem 10k i typ napisał czy dostałem, nie wiedziałem skąd dostaje aż do momentu aż napisał wiadomość, nie wiem czy robił to specjalnie czy rzeczywiście buguje, napisał żebym wsiadł to wsiadłem, potem znowu nie patrzyłem na ekran robiąc  coś w tle. Do rzeczy, nie znam gościa i zwyczajnie to on chciał BUGOWAĆ, nie ja. Po co miałbym bugować co stacje 10k jak mam dobry majątek? Sam chatlog pokazuje że go nie znam i nie wiedziałem że bugował, chciał dalej bugować. Licze na szybkie rozpatrzenie bo prowadze dzisiaj event.

Ewentualne screeny/świadkowie:

image.png?ex=65ad3809&is=659ac309&hm=503
image.png?ex=65ad3816&is=659ac316&hm=4a9

image.png?ex=65ad3809&is=659ac309&hm=503

Edytowane przez Spooken
Vesa lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin