Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Skarga


Naysa

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: https://forum.v-rp.pl/profile/24664-naysa/
Link do konta oskarżonego: (jeśli nie znasz to podaj nicki IC): Specter jakis admin 
Powód składania skargi: ujemne iq
Wyjaśnienie sprawy: jakis debil podjechal na barrio nasze wiec sie spytalem co tam i zaczal rzucac pedalami i cwelami bez powodu wiec pojechalem do niego znalazlem go i go zaczalem wyzywac on wyjal teca rozstrzelal mnie poplakal sie ze tego nie gra wezwal admina admin dal mi warna za nic wiec napisalem mu zeby poszedl do okulisty skoro w logach widzi ze to ja zaczalem a nie on i ze do okulisty sie chodzi raz na pol roku a on dal mi bana bez powodu pzdr 
Dowody: dowod na to ze on zaczal pierwszy na naszym terytorium, chcialbym rowniez un bana bo jest ban niestosowny ;dimage.png?ex=65b1a277&is=659f2d77&hm=2d823cd1c2068a86008cc078ad08243403a71aa736ca3c9f1081c29c1687cd43&

tatrzaniak lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ODRZUCENIE SKARGI


oznaczenie: @Naysa

Niepoprawne zaadresowanie skargi na Członka Ekipy. Wulgarny język i wyzywanie/prowokowanie administracji. Nadano punkty ostrzeżenia na forum. Odrzucenie skargi, nie próbuj ponownie. 

kajteek i Zosia lubią to

"Ambicje nieskończone - pracuję więcej
Chcę więcej, robię więcej, staram się ulepszać Vibe'a wersję (...)"

#

Uczę ludzi /afly ~



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin