Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/milliondollarbaby] _bob_


_bob_

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/17932-_bob_/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Trayvon Wood
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) blokada postaci
Powód nałożenia kary: 

  1. "Brak strachu przed bronią + wyjście z gry podczas akcji [Furix]"


Członek ekipy nakładający karę: milliondollarbaby
Wyjaśnienie sytuacji: Odniosę się pierw do "wyjścia z gry". Wyrzuciło mi internet bo ostatnio mi siada i będę zapewne zmieniał odbiorc (jak zwał tak zwał), wywaliło mi internet przez co NAJPRAWDOPODOBNIE pokazało TIMEOUT. Nie jestem w stanie wrócić do gry w dosłowne 5 minut. Musiałem zresetować ruter (co na moim trwa troszkę). Ale odnosząc sięd o "BRAK STRACHU PRZED BRIONIĄ". Chłopaki zagrali jak dla mnie totalny syf, okradają bangera z gangu na środku projektu około godziny 17:50-18:05, są to godziny szczytowe gdzie ludzie wracają do domów z pracy/szkół. Mogli zawiadomić departament. Więc według mnie ta kara jest totalnie nie słuszna. Kara powinna być inna np. AJ/ban na pare dni, a nie blokada postaci
Ewentualne screeny/świadkowie: Brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blokadę dostałeś 18:23, gdzie z serwera wyszedłeś 18:09. Miałeś co najmniej 14 minut na dołączenie, czy chociażby napisanie do kogokolwiek z ekipy (czy chociażby na głównym VIBE) o Twoim problemie. Nie zrobiłeś tego. Załóż nową postać i pamiętaj o /report w grze, jeżeli Twoim zdaniem coś narusza regulamin. 

katae lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin