Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Les Princes De La Ville


shinseiji

Rekomendowane odpowiedzi

 

image.png?ex=6627ac9b&is=6615379b&hm=8a5

 


Ingmar Chase mówi (telefon): Masz pozdrowienia od Gessy'ego.
[Telefon, mężczyzna]: Okay.. a kto mówi? 
Ingmar Chase mówi (telefon): Ktoś kto cię nosił na rękach, kid. 
[Telefon, mężczyzna]: Emm.. Tata? 
Ingmar Chase mówi (telefon): Może i mnie nie było dziesięciu pieprzonych lat, ale aż tak stary nie jestem. Przypomnij sobie wspomnienia z dzieciństwa, nigga. 
Ingmar Chase mówi (telefon): Czerwony motocykl, siedziałeś na nim - coś ci to mówi?
[Telefon, mężczyzna]: Uwaga... strzelam.
[Telefon, mężczyzna]: Scarface? 
[Telefon, mężczyzna]: Mój braciak do mnie dzwonił, facet. 
[Telefon, mężczyzna]: Spodziewałem się twojego telefonu, word. 

Ingmar Chase mówi (telefon): Gdzie możemy się przeciąć? 
[Telefon, mężczyzna]: Gdzie jesteś? 
[Telefon, mężczyzna]: Inaczej... gdzie mam być? 

Ingmar Chase mówi (telefon): Jestem wszędzie. Mieszkasz w starym cribie Gessy'ego? 
[Telefon, mężczyzna]: Yeah. Masz na myśli ten motel na Del Perro? 
Ingmar Chase mówi (telefon): Yeah. 
[Telefon, mężczyzna]: Wiesz gdzie to jest? Trafisz tam? 
Ingmar Chase mówi (telefon): Znam to miasto jak swoją własną kieszeń.

image.png?ex=6627acb9&is=661537b9&hm=087acb3f373e53768d49e08f0f47042b825f81b99e667f6ed57f6f1a027fbdd6&=

 


* Deshawn Dembele spóbował dyskretnie schować temat w kieszeń, nie spodziewał się tak szybkiego przyjazdu I.Chase.  
* Deshawn Dembele licząc, że ten tego nie widział, jako pierwszy wystawił do niego swoją rękę.  
* Deshawn Dembele kiwnął głową do I.Chase.  

* Ingmar Chase podjechał do gościa z którym ustawił się w umówionym miejscu, wystawił do niego braterską łapę - zmierzył go wzrokiem i powiedział spokojnie:.  
Ingmar Chase mówi: Wyrosłeś, kid. Pamiętam cię jak jeszcze srałeś w pieprzone pieluchy, fo' real. Jak ten czas zapierdala - zapierdala jak popieprzony, ale okolica...  
* Ingmar Chase rozejrzał się po terenie.  
* Deshawn Dembele deliktanie się stresuje, nie wie czego może spodziewać się po EX-Gangsterze.  
Ingmar Chase mówi: Nic się nie zmieniła.  
** Ingmar Chase odniósł sukces próbując dostrzec wczesniej jak dzieciak chowa temat.  
Ingmar Chase mówi: I nic się nie zmienia.  
Deshawn Dembele mówi: Czekaj, czekaj... a to nie z tobą nauczyłem się wynosić piwa z 7/11?  
Ingmar Chase mówi: Yeah. Pamiętam tą noc - sprałem trzech dupków, myśleli, że w grupie dadzą mi radę - ale już wtedy stawiałem na sport, masz mnie?  
Deshawn Dembele mówi: Więc.. długo siedziałeś?  
Deshawn Dembele mówi: Wspominałeś coś o dziesięciu latach..  
Deshawn Dembele mówi: Całkiem sporo... a za co siedziałeś?  
Ingmar Chase mówi: Tyle ile musiałem. Za dużo chcesz wiedzieć - niedługo się przekonasz, stare nawyki zostają - resocjalizacja to bullshit.  
Ingmar Chase mówi: Dupek leżał mi pieprzoną forsę - a kiedy wchodzi forsa w gre na bok idą zasady - połamałem połamanego. Ja? Odzyskałem co miałem odzyskać. Teraz wchodzę w to miasto z chujem na wierzchu, żeby je wyruchać. A ty podobno masz mi w tym pomóc - po...  
Ingmar Chase mówi: [...] dziesięciu latach sporo się zmieniło, więc na ten moment jestem zdany na ciebie, kid.  
Ingmar Chase mówi: Masz spluwę ze sobą? 
Deshawn Dembele mówi: Yeah.. dbam o swoje dupsko, brachu. 
Ingmar Chase mówi: Daj mi ją.  
Deshawn Dembele mówi: Przecież wczoraj z niej celowałem.  
Deshawn Dembele mówi: Po co?  
Ingmar Chase mówi: Zarobię trzy razy więcej forsy niż ty, w pięc minut. 

 


image.png?ex=6627ad4f&is=6615384f&hm=d5b8d7e11b9fcef83c8165831e24e93cfc0b36ccf7d1b62946fbfb560fb6ce4c&=
image.png?ex=6627ae3d&is=6615393d&hm=6af0b984031a494440083585cbddef406d31f3198f5b7850034e4f872bc22141&=

 


* Ingmar Chase zaparkował samochód w dyskretnym miejscu, poprawił spluwe pod topem - intuicyjnie wjechał na opusczoną budowę która prawdopodobnie może być miejscem zlotu lokalnych ćpunów. 
* Ingmar Chase wyciągnął termę z towarem na wierzch, ukrył ją w prawej pięści - wolną dłoń trzyma w okolicach pasa, wysiadł z fury, skinął głową do dzieciaka.  
* Deshawn Dembele widząc jego ruch głową, złapał za klamkę i otworzył drzwi.  
* Ingmar Chase wszedł na mroczne okolice opuszczonej budowy w nieznanej okolicy, rozgląda się po niej.  
* Ingmar Chase wszedł po drabinie na górę, pokazał dzieciakowi drogę.  
* Ingmar Chase podszedl do grupy ćpunów leżących pod stosem drewna, wyciągnął od razu termę z towarem na wierzch - pokazał im, nie zwraca uwagi na otoczenie.  
Ćpuny zainteresowały się towarem, jeden z nich wstał.l. (( Ingmar Chase ) 
* Ingmar Chase podszedł bliżej przeruchanego przez zycie gościa, rzucił do niego:.  

Ingmar Chase mówi: Dzisiaj cena jest wyższa, masz mnie, człowieku?  
Ćpun zaczął się awanturować w związku z podwyższoną ceną jego ulubionego smakołyku. (( Ingmar Chase ) 
* Ingmar Chase momentalnie złapał za ubrania ćpuna, wymierzył mu kilka prostych w już i tak zmarnowaną przez życie i poprzednie pobicia twarz.  
* Ingmar Chase wymierzyl kilka prostych po czym podwinął top, pokazując mu spluwę - rzucił do niego:.  

Ingmar Chase mówi: Bierzesz dziwko wszystko, albo odetnę ten pieprzony spot od wszystkiego, masz mnie? Zbieraj forsę od swoich przygłupich ziomków.  
 Ćpun przestraszył się - pod wpływem presji ze strony Ingmara zebrał kasę od reszty ćpunów na squacie, przekazał ja Ingmarowi. (( Ingmar Chase ) 
* Deshawn Dembele spojrzał na ćpuna przed sobą, zaraz na Ingmar'a od tyłu.  
* Ingmar Chase spressował ćpuna, wykonał z nim wymiany h2h po krótkiej konwersacji z użyciem siłowych argumentów.  
* Deshawn Dembele nie wtrąca się Ingmar'owi, bacznie obserwuje awanturę z tyłu.  

Ingmar Chase mówi: Mój człowiek wpadnie do was za kilka godzin, jeśli weźmiesz to od kogoś innego i się o tym dowiem to przegrzeje ci to twoje ćpuńskie dupsko, dziwko.  
Ingmar Chase mówi: Ślizgamy stąd.  
Deshawn Dembele mówi: Yeah.. nic tu po nas.  
 Ingmar Chase mówi: Widziałeś to, kid 
Ingmar Chase mówi: W pięć minut trzy razy większy zysk. Jutro wyślesz tutaj żołnierza.  
Ingmar Chase mówi: Nadążasz za mną?  
Deshawn Dembele mówi: Nie mam żołnierza, czarnuchu.  
Ingmar Chase mówi: To masz czas tej nocy, żeby go zdobyć. 

 

image.png?ex=6627aeda&is=661539da&hm=78e756986fc6b3d922129324ad26b7bce821f2a554ba0a6e76077cbd8ccde7a3&=

Edytowane przez EnjoyTheRide
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin