Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga / gwaizda / bigduck 145] Gwiazda2k23


Gwiazda2k23

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego kontahttps://forum.v-rp.pl/profile/2238-gwiazda2k23/
Link do konta oskarżonego: (jeśli nie znasz to podaj nicki IC) https://forum.v-rp.pl/profile/653-bigduck-145/?tab=node_vrp_VibeProfileTab oraz https://forum.v-rp.pl/profile/8754-gwaizda/?tab=node_vrp_VibeProfileTab
Powód składania skargi: Łączenie wątków IC na wielu postaciach.
Wyjaśnienie sprawy: Po długich rozmowach z administracją idziemy za głosem wyżej postawionych, zatem nakreślę krótko o co chodzi. Od kilku miesięcy trwała batalia z "aferą mangostanu". Poprzez tok rozgrywki IC, sprawdzanie kamer tym samym logów wszystkich osób będących pod panelem Moka Cafe - wysłanie ich nam w ssach, wraz z @reglan97 odkryliśmy łączenie postaci, konta wyżej wymienionych niestety brali w tym czynny udział. Z racji tego iż większość była załogą SD została Ona usunięta z ich szeregów, a jakaś część już została nagrodzona odpowiednimi nagrodami za całokształt. Całość wyglądała dość ciekawie, bo najpierw zaczęło się to od 11.10.2023 gdzie to pierwszy raz zaczęła się zabawa z mangostanem na postaciach Killion Stamps oraz Dominique Stamps. Przez jakiś czas był spokój i znowu powrócili umilając rozgrywkę mangostanem w większej liczbie osób, tym samym męcząc jedną i tą samą rozgrywkę. Z racji tego iż jestem osobą, która walczy o swoje nie mam zamiaru popuszczać połączenia aż kilku postaci przez tych dwóch graczy. Ponieważ jest to jasne łamanie regulaminu serwera: 

Spoiler

2.2 Dozwolone jest posiadanie wielu postaci w ramach jednego konta globalnego, jednak nie mogą być one w żaden sposób ze sobą powiązane (również majątkowo).

 

Niestety gwaizda połączył wątki postaci: Avery Barber, Taurus Beetle, Jure Lawson, Dominique Stamps a bigduck-145: Lontrell Courtney, Rose Matthers, Taymor Stamps.

Nadmienię na sam koniec, iż podczas dociekania i zbierania dowodów wyszły całkiem nowe wątki które zaczęły rzucać światło na wszystkich co będzie podparte w ssach dołączonych do skargi. Niestety, część rzeczy była również nagonką OOC na kanale SD plus dopraszanie się o granie tego na PW graczy będących w lokalu, w tym wszystkim wziął również udział na postaci https://li.v-rp.pl/Telvis_Lyons_37867https://forum.v-rp.pl/profile/18099-spokoziomekpl/ gdzie drogą OOC zostało przełożone wszystko na grę IC. 
Dowody

https://imgur.com/a/dPAKfKb

https://imgur.com/a/60UN9KL

https://imgur.com/a/V9xmCxW

Idąc dalej słynnym zwrotem "Kochajmy się jak bracia, liczmy się jak Żydzi" regulamin serwera każdego obowiązuje i jego przestrzeganie również. Gdyby zakończyła się ta szopka na jednym razie, odpuściłabym. Ale wielokrotne granie tego samego, spod różnych postaci już nie jest zabawne i męczy wszystkich. Skargi napływają co rusz o nowych osobach, nie mamy rentgena w oczach i nie jesteśmy w stanie prześledzić każdego a tych co udało się nam wyłapać umieszczamy powyżej.

 

Edytowane przez Gwiazda2k23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wierze jak smutnym trzeba byc czlowiekiem zeby wyciagac afere sprzed dwoch miesiecy spowodowana pytaniem sie o owoc w grze komputerowej xD co do samego mangostanu, zadziwia mnie fakt ze przez tyle czasu nie potrafiliscie obrocic tego w zart i dodac takiego itemka do menu (gdybym byl po waszej stronie to byloby pierwsze co przyszloby mi do glowy). Nie wiem gdzie w pytaniu o jebany owoc jest laczenie watkow, to tak jakbyscie chcieli mnie karac za to ze na pieciu postaciach poszedlem do jednego baru i zapytalem czy maja jablko. Nikogo nie namawialem do pytania was o mangostan, upominalem nawet na /w ludzi z sd ktorzy tego naduzywali

 

tobie diablica polecam udac sie do specjalisty bo 6400 godzin na vibe w 3 lata nie jest zdrowym wynikiem, przez te 3 lata 1/3 zycia spedzilas grajac rp. Fajnie rowniez jakbys zmienila ten nick bo nie chce byc kojarzony z wiezniem roleplay

Edytowane przez gwaizda
Boxidro, ripus, v4kk4 i 30 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, zostałem zamieszany w tę skargę, w sumie z powodu tego, że napisałem na discordzie SD: "dałem komentarz", po tym jak moja postać napisała komentarz pod postem, który skomentował szerzący się mem (który wyszedł z gry IC). Więcej nie będę tutaj dodawał, bo nie uważam, żeby było to potrzebne. Resztę wytłumaczę opiekunom ekipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli przyznałeś się dobrowolnie iż twoja postać nie miała żadnej styczności z IC sprawą i przeniosłeś z kanału OOC do świata gry info jakim jest Lifeinvader napędzając dalej karuzelę śmiechu osób łamiących regulamin? Skoro tak dzielnie podkręcałeś IC zabawę po informacji OOC osób wyżej zamieszczonych, to od tego jest skarga abyś tutaj się tłumaczył nie na PW EKIPOWYM.

Edytowane przez Gwiazda2k23
Dopiska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gwaizda napisał:

nie wierze jak smutnym trzeba byc czlowiekiem zeby wyciagac afere sprzed dwoch miesiecy spowodowana pytaniem sie o owoc w grze komputerowej xD co do samego mangostanu, zadziwia mnie fakt ze przez tyle czasu nie potrafiliscie obrocic tego w zart i dodac takiego itemka do menu (gdybym byl po waszej stronie to byloby pierwsze co przyszloby mi do glowy). Nie wiem gdzie w pytaniu o jebany owoc jest laczenie watkow, to tak jakbyscie chcieli mnie karac za to ze na pieciu postaciach poszedlem do jednego baru i zapytalem czy maja jablko. Nikogo nie namawialem do pytania was o mangostan, upominalem nawet na /w ludzi z sd ktorzy tego naduzywali

 

tobie diablica polecam udac sie do specjalisty bo 6400 godzin na vibe w 3 lata nie jest zdrowym wynikiem, przez te 3 lata 1/3 zycia spedzilas grajac rp. Fajnie rowniez jakbys zmienila ten nick bo nie chce byc kojarzony z wiezniem roleplay

Co w dalszym ciągu nie zmienia faktu iż połączyłeś wątki na czterech postaciach, polecam zapoznanie się z regulaminem 😉 A nie zaglądanie komuś w ilość h przegranych przez X lat na serwerze. Sam jesteś jego członkiem od bardzo dawna więc bardzo dobrze powinieneś go znać. Zresztą nie tego się tyczy sprawa, tylko twojego łączenia postaci.

  • REJESTRACJA

    23 Sierpnia 2021
Filliander lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, skoro zostałem wywołany do tablicy, skorzystam z możliwości wypowiedzi.

2 godziny temu, gwaizda napisał:

nie wierze jak smutnym trzeba byc czlowiekiem zeby wyciagac afere sprzed dwoch miesiecy spowodowana pytaniem sie o owoc w grze komputerowej xD

jak wspomniane w pierwszym poście, administracja skierowała sprawę tutaj

 

Poproszono mnie IC o poprowadzenie sprawy z tą całą aferą. Zebraliśmy wszystkie screeny z LI, jak i odegrany monitoring itd. W momencie szukania kontaktu na forum (po nazwach postaci) do zaaranżowania akcji IC dotarliśmy do profili graczy, których dotyczy skarga. Gdyby nie chęć potwierdzenia adresata do wiadomości, może nie wiedzielibyśmy o całym procederze. 

2 godziny temu, gwaizda napisał:

Nie wiem gdzie w pytaniu o jebany owoc jest laczenie watkow,

zdaje się, że nie przejrzałeś screenów, które zostały dodane do skargi. Widać na nich, a nawet na jednym z nich znajduje się Twój profil z zaznaczonymi czterema postaciami, które kręciły ten sam temat : Avery Barber, Jrue Lawson, Taurus Beetle i Dominique Stamps (ten zdaje się zaczynał całą aferę) . Wszystkie cztery uczestniczyły w tym samym wątku, czy będąc w intku Moki, czy też tylko poprzez LI. Pomimo sygnału i trafienia sprawy do szefostwa SD odnośnie postaci Avery Barber , ponoć zostały nałożone sankcje w postaci pouczenia, żeby tam nie łazić i nie odwalać (przynajmniej tak nas informowały co najmniej 2 osoby związane z frakcjami porządkowymi). Sprawa odwalania tego samego na 4 postaciach nie wyszłaby na jaw, gdybyś ogarnął się kiedy był na to czas. Niestety, nadal jest to łamanie regulaminu serwera, no i wygląda na jakieś celowe działanie (nie wiem jakie macie relacje z autorką skargi) 

2 godziny temu, gwaizda napisał:

Nikogo nie namawialem do pytania was o mangostan, upominalem nawet na /w ludzi z sd ktorzy tego naduzywali

Jeżeli nie namawianiem i upominaniem nazwiemy najczęstsze wizyty w tej sprawie w Moka Cafe przez Twoją postać (Avery Barber) z kolegami w tej aferze, to jak najbardziej 😉  

 

Odnośnie wyciągania OOC do IC, w screenach jest wrzutka z dc 

Spoiler

4u2WUuT.png 

Z dopiskiem "udostępniać to" i niżej "wykrecamy afere mangostanowa"

zdaje się, że Avery Barber to Twoja postać, tak?

 

 

I pewnie "udostępnij" kliknęło się przez przypadek 😉

 

2 godziny temu, spokoziomekpl napisał:

Cześć, zostałem zamieszany w tę skargę, w sumie z powodu tego, że napisałem na discordzie SD: "dałem komentarz"

zdaje się, że komentarz był z postaci Telvis Lyons, tak? 

Spoiler

image.png?ex=65b93bc9&is=65a6c6c9&hm=a8c

image.png?ex=65b93c04&is=65a6c704&hm=8d5

 

A jak się do tego mają wizyty postaci Austin Siguenza w tym wątku w Moka Cafe? (wpadłem na to właśnie przeglądając screeny i zwróciłem uwagę na nazwę postaci dodaną do nicku na dc), dobrze mi świtało, że przewinęła się też w sprawie 😉

Spoiler

4u2WUuT.png111111.png

Dodam tylko, że pytania o rambutany, fasolniki i inne gówna zadawały wszystkie postacie zamieszane w tą sprawę (wszystko jest w screenach w pierwszym poście)

 

I na koniec wątek bigduck, czyli postacie Rose Mathers, Lontrell Courtney (obie były w tym czasie w SD)  i Taymor Stamps

Spoiler

screeny z Rose Mathers i Lontrell Courtney są w pierwszym poście, dorzucam Taymora
111111.png

1111111.png

To tyle na obecną chwilę z mojej strony. W razie pytań, służę pomocą.

Edytowane przez reglan97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć więzieniowie GTA 5 RP 😀👍 Wytłumaczę wam, że lubienie egzotycznych owocow to nic zlego..

Zaczynając - Afera rozpoczyna się od Dominique i Killion, czyli żadnej mojej postaci - Dorga ic dowiaduje się Taymor Stamps czyli moja postać. Mangostan staje sie furrora, gada o tym ochrona, wasi stali klienci (lokalne bentrumy (nie chodzi o graczy spod panelu moka caffe jeśli mówimy o bentrumach ale oni tez poruszają ten temat IC z innymi osobami) I dowiaduje sie tez pare osób z SD ktorzy akurat byli w barze, więc nie wiem co złego skoro moja postać mogla po prostu dowiedzieć sie samemu z pracy, czy gdziekolwiek, bo tak to wyglądało np z Rose Chamber która na szepcie zostala poproszona o zamówienie donuta z mango stanem - Wtedy trochę IC w stronę Rose ktoś przegial i napisałem oburzona post na LI nazywając to na discordzie wykręcamy afere mangostanowa - Każdy kto mnie zna wie ze jestem zartownisiem, jajcarzem, smieszkiem itp. To nie było nawet na serio a jedynie standardowe głupie pierdolonie. Nie dziwie sie, że osoba która spędziła rok z ostatnich trzech lat grając w gta 5 rp mogla wziąć to tak bardzo na poważnie. (smieszne grać tyle czasu a nadal trzymać poziom parkingowca z vespuczi). 

Łączenie wątków 😂 co wy pierdolicie tumany kurwa? (nol ofens to tylko żart)

To, że moje postacie lubią ten sam owoc jest w jakiś sposób szkodliwy? Nie.

To że zirytowało was to że spytalem sie o egzotyczny owoc w 10 letniej grze o milionerze psycholu i czarnym gangsterze którzy robią napad na bank jest nienormalne? Jak najbardziej.

Wydaje mi się, że kara za łączenie wątków jest po to, zeby nie przenosić jakiś informacji z postaci, dam taki przykład zeby dotarło do waszej grupy odbiorczej, np. jedna lesbijka zdradza drugą i trzecia która sie z nią przyjaźni to wie, a na czwartej  postaci uzyje informacji które prawo ma wiedzieć tylko lesbijka nr 3. Albo coś tam wiadomo o jakie szkodliwości chodzi. A was kurwa mać boli ze moje trzy postacie lubią ten sam egzotyczny owoc XD

 Czyli rozumiem ze jak na kazdej z postaci śmiejecie sie z lesbijek to też jest łączenie wątków? Ja gram lesbijke i to dla mnie szkodliwe. 

Przygotowywałaś te skargę tyle miesięcy a nie pomyślałaś przez ten czas że nadaje sie do wyjebania, bo jest bez sensu. Nikt tam już nie przychodzi, nikogo nie obchodzi ten mangostan - Jak byliśmy ostatnio na postaciach które stworzyły ten żart luźno gadaliśmy z barmanem czy może ofiarą prześladowań łączników wątków o mangostanie, i nie było żadnego problemu, gdy powiedzieliśmy mu, ze ten zart jest przejedzony i ze jesteśmy jego stwórcami. Po prostu ktoś luźno podszedł do tematu, nie siedział czerwony jak po dobrym machu przed komputerem i nie eksplodował jak taliban, bo ktoś mial czelność napisać o mangostanie, czapecze wodnistej, Rambutanie, Durianie czy paroma innymi dziwnymi owocami które moje postacie lubia. Czego oczekujesz od tej skargi? Zostaniemy wybanowani, bo ktoś spytał o owoc? Czy po prostu szukacie nią chuja do dupy, bo tak to wygląda. Przyznałem się, że jako zastępcy nie powinno się grać takiego głupstwa, dostslem wyjebke z SD i tyle. Jedyna moja słaba akcja tutaj to, ze moglem nie robić sobie żartów na Lontrell Courtney z tego mangostanu (mimo ze pasowało mi do kreacji tak samo jak Avery Barber). Grasz na tym serwerze 3 lata, zajebalas wynik 6500h i jedyne co grasz to stanie za barem, nakurwianie w gwiazdach i skakanke po kursach, potem trzeba wskoczyć w supercara jako zwykła dziewczyna z Venice 😂😂😂😂 kurwa wezcie mnie nie rozśmieszajcie, bo zaraz pękne. Życzę wam, żebyscie sie kiedyś obudzili i zrozumieli, że prawdziwe życie nie będzie na was wiecznie czekać i obudzicie sie przed 30stka samemu wyrzuceni z domu przez matke która nie jest w stanie utrzymać takiego darmozjada. Jesli ktoś się urazil to mi przykro, ale to tylko RP. Nie wkurwiajcie rekina 🔨.

 

Edytowane przez bigduck 145
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze 97 to nie jest twoj rocznik bo jak za 3 lata konczysz 30tke i przypierdalasz sie o to ze ktos pyta o dziwne owoce w gta v roleplay to rece kurwa opadaja

nie ma nic zlego w komentowaniu jednego posta na li przez kilka moich postaci gdyz kazda z nich napotkala problem w nim opisany droga in character, nie jest to laczenie watkow

od afery mangostanowej odbilem od razu gdy sie o niej dowiedzialem, jak komus sie chce to moze poszukac w logach avery barber ze pisze na /w do tych dwoch typow z sd z 3 imgura zeby sie ogarneli, ja tego nie zrobie bo mam bana


spacer.png

Edytowane przez gwaizda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bigduck 145 napisał:

Cześć więzieniowie GTA 5 RP 😀👍 Wytłumaczę wam, że lubienie egzotycznych owocow to nic zlego..

Zaczynając - Afera rozpoczyna się od Dominique i Killion, czyli żadnej mojej postaci - Dorga ic dowiaduje się Taymor Stamps czyli moja postać. Mangostan staje sie furrora, gada o tym ochrona, wasi stali klienci (lokalne bentrumy (nie chodzi o graczy spod panelu moka caffe jeśli mówimy o bentrumach ale oni tez poruszają ten temat IC z innymi osobami) I dowiaduje sie tez pare osób z SD ktorzy akurat byli w barze, więc nie wiem co złego skoro moja postać mogla po prostu dowiedzieć sie samemu z pracy, czy gdziekolwiek, bo tak to wyglądało np z Rose Chamber która na szepcie zostala poproszona o zamówienie donuta z mango stanem - Wtedy trochę IC w stronę Rose ktoś przegial i napisałem oburzona post na LI nazywając to na discordzie wykręcamy afere mangostanowa - Każdy kto mnie zna wie ze jestem zartownisiem, jajcarzem, smieszkiem itp. To nie było nawet na serio a jedynie standardowe głupie pierdolonie. Nie dziwie sie, że osoba która spędziła rok z ostatnich trzech lat grając w gta 5 rp mogla wziąć to tak bardzo na poważnie. (smieszne grać tyle czasu a nadal trzymać poziom parkingowca z vespuczi). 

Łączenie wątków 😂 co wy pierdolicie tumany kurwa? (nol ofens to tylko żart)

To, że moje postacie lubią ten sam owoc jest w jakiś sposób szkodliwy? Nie.

To że zirytowało was to że spytalem sie o egzotyczny owoc w 10 letniej grze o milionerze psycholu i czarnym gangsterze którzy robią napad na bank jest nienormalne? Jak najbardziej.

Wydaje mi się, że kara za łączenie wątków jest po to, zeby nie przenosić jakiś informacji z postaci, dam taki przykład zeby dotarło do waszej grupy odbiorczej, np. jedna lesbijka zdradza drugą i trzecia która sie z nią przyjaźni to wie, a na czwartej  postaci uzyje informacji które prawo ma wiedzieć tylko lesbijka nr 3. Albo coś tam wiadomo o jakie szkodliwości chodzi. A was kurwa mać boli ze moje trzy postacie lubią ten sam egzotyczny owoc XD

 Czyli rozumiem ze jak na kazdej z postaci śmiejecie sie z lesbijek to też jest łączenie wątków? Ja gram lesbijke i to dla mnie szkodliwe. 

Przygotowywałaś te skargę tyle miesięcy a nie pomyślałaś przez ten czas że nadaje sie do wyjebania, bo jest bez sensu. Nikt tam już nie przychodzi, nikogo nie obchodzi ten mangostan - Jak byliśmy ostatnio na postaciach które stworzyły ten żart luźno gadaliśmy z barmanem czy może ofiarą prześladowań łączników wątków o mangostanie, i nie było żadnego problemu, gdy powiedzieliśmy mu, ze ten zart jest przejedzony i ze jesteśmy jego stwórcami. Po prostu ktoś luźno podszedł do tematu, nie siedział czerwony jak po dobrym machu przed komputerem i nie eksplodował jak taliban, bo ktoś mial czelność napisać o mangostanie, czapecze wodnistej, Rambutanie, Durianie czy paroma innymi dziwnymi owocami które moje postacie lubia. Czego oczekujesz od tej skargi? Zostaniemy wybanowani, bo ktoś spytał o owoc? Czy po prostu szukacie nią chuja do dupy, bo tak to wygląda. Przyznałem się, że jako zastępcy nie powinno się grać takiego głupstwa, dostslem wyjebke z SD i tyle. Jedyna moja słaba akcja tutaj to, ze moglem nie robić sobie żartów na Lontrell Courtney z tego mangostanu (mimo ze pasowało mi do kreacji tak samo jak Avery Barber). Grasz na tym serwerze 3 lata, zajebalas wynik 6500h i jedyne co grasz to stanie za barem, nakurwianie w gwiazdach i skakanke po kursach, potem trzeba wskoczyć w supercara jako zwykła dziewczyna z Venice 😂😂😂😂 kurwa wezcie mnie nie rozśmieszajcie, bo zaraz pękne. Życzę wam, żebyscie sie kiedyś obudzili i zrozumieli, że prawdziwe życie nie będzie na was wiecznie czekać i obudzicie sie przed 30stka samemu wyrzuceni z domu przez matke która nie jest w stanie utrzymać takiego darmozjada. Jesli ktoś się urazil to mi przykro, ale to tylko RP. Nie wkurwiajcie rekina 🔨.

 

  Wiesz co, przeczytałam całą tą twoją spoconą wypowiedź w połowie nie na temat (mowa tu o ciągnięciu w dalszym ciągu prawie 1:1 z twoim kolegą tematów h przegranych i jeszcze mieszania tematu matek, ojców, wujków, ciotek, wnuków) podpierasz się słowami kumpla, ja już wyżej napisałam. Śmieszne to było raz, drugi no może trzeci. Kolejne razy, przychodzenie na nowych postaciach i granie tego samego w kółko stało się już niesmaczne. Zrobiliście sobie z tego tematu plac zabaw dla wszystkich, ale zauważ że nie wszystkim chciało się w tym uczestniczyć po raz któryś z kolei. Przypominam Ci, że skarga tyczy się tych samych graczy i tego co jest odgrywane na X postaciach. To kto ile gra na serwerze, jaką drogę wybiera to jest jego prywatna sprawa, spójrz na siebie, spójrz na swoje zachowanie (jak już tak zerkasz na innych) zerknij na swoje kary, które mówią same za siebie. Reasumując wszystkie aspekty kwintesencji tematu, próbujesz mydlić oczy aby się tylko wybielić z całą resztą osób. O ile mi wiadomo, po kontaktach z Liderem SD tak jak wcześniej zaznaczyliśmy z @reglan97, zostały Wam nałożone kary plus dostaliście wylot z szeregów SD.

Nie wylecieliście za darmo, tylko za swoje zachowanie i to jaki dajecie wizerunek frakcji (żeby to tylko raz). Niemniej jednak było Was kilka osób więcej i każdego sprawa była weryfikowana osobno, niestety analiza Waszego zachowania i grania przyprowadziła nas tutaj, po długich rozmowach z Administracją. Nie będę tutaj nadmieniała osób, które zostały ujawnione w tej aferce i w jaki sposób ukarane bo to już nie moja sprawa. Jeszcze raz i to po raz ostatni powtórzę, to kto ile ma lat, w jakie gierki gra, co i gdzie grywa, co prowadzi i kim jest to jest każdego gracza indywidualna sprawa. Trzymajmy się tematu sprawy, a weryfikację pozostawmy już osobom do tego uprawnionym. A uwierz mi, że Oni łatwo zweryfikują wszystko po logach i tym razem nie będzie zwalania "a to skrypt jest do dupy", "a to inna strefa czasowa" "a to osoba weryfikująca ma za małe kompetencje" Jak w przypadku słów "Kuskusa".

Traktujmy się na równi, skoro inni za przekładanie z discord na grę dostają kary, skoro inni za łączenie postaci czy tam MG dostają kary, to dlaczego komuś innemu ma uchodzić na sucho łączeniu wątku na tylu postaciach? Podżeganie do siania fermentu, nakłanianie (jak w przypadku ssa zamieszczonego w linku z prośbami na PW (nie mówię tu o Tobie bo znowu się spocisz). Dlaczego inni mają być karani, a takie zagrywki trwające od miesiąca/dwóch gdzie było Wam niejednokrotnie odgrywane iż lokal nie posiada takich produktów dalej kręciła się karuzela śmiechu nawet po wylocie z SD? Zakończyłam tym samym swoją wypowiedź. Mam nadzieję, że problem zostanie rozwiązany a każdy będzie traktowany na równi.

Spoiler

PS. Supercara zwykła dziewczyna z Venice Niki nie posiada 🙂 to tak poza nawiasem.

 

Edytowane przez Gwiazda2k23
Filliander lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze kurwa kurwa cos.

 

Nawet nie chce mi się odnosić do tego ostatniego co pisałaś, bo wam sie już w dupach poprzewracało, że będziecie pisac skargi za pytanie o owocek, bo to było nieśmieszne. A ja nicxego nie przełożyłem z dc do IG, bo stworzyłem tego posta.

Lote z SD dostałem za nadużywanie whispera (mimo ze tego nie zrobiłem heh), za mangostan tylko zjebke i zakaz grania tam. 

A ty to nw przeczytaj sobie o co w ogóle jest ta skarga i jak bardzo wyolbrzymiasz i hiperbolizujesz wszystko w niej.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, bigduck 145 napisał:

Przyznałem się, że jako zastępcy nie powinno się grać takiego głupstwa, dostslem wyjebke z SD i tyle.

Zaczynasz się chłopcze gubić w zeznaniach.

8 godzin temu, bigduck 145 napisał:

Lote z SD dostałem za nadużywanie whispera (mimo ze tego nie zrobiłem heh), za mangostan tylko zjebke i zakaz grania tam. 

Skończ już się ośmieszać, bo bardziej nie dało rady. Znowu przytoczę słowa moje i @reglan97 były rozmowy z Waszym Liderem i nie tylko, nikt nie chce mieć do czynienia z Waszym zachowaniem 😉 A może nakreślmy sprawę jasno, przez pryzmat plotek na mój temat - postanowiliście sobie zacząć umilać czas, non stop uderzając w ten sam temat. Ewidentnie w skardze pokazałeś z kolegami, że masz coś do mojej osoby co przedłożyło się na rozgrywkę IC 😉 Pozdrawiam.

Edytowane przez Gwiazda2k23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, gwaizda napisał:

mam nadzieje ze 97 to nie jest twoj rocznik bo jak za 3 lata konczysz 30tke i przypierdalasz sie o to ze ktos pyta o dziwne owoce w gta v roleplay to rece kurwa opadaja

postaram się odpowiedzieć na poziomie dla Ciebie zrozumiałym... Koło ch... lata mi to, że pytałeś się o owoce. Jak dla mnie mogłeś oferować nawet obciąganie za rogiem Moki. Problem w tym, że akcje odpierdalałeś na kilku postaciach w tym samym temacie i okresie. 

skończ z łaski swojej personalne wywody, bo chuj Cię powinien obchodzić mój wiek w tej sprawie 😉 równie dobrze po sposobie Twoich wypowiedzi i argumentach mogę stwierdzić, że w czerwcu skończysz 7 klasę podstawówki 😉 także jak może nie zauważyłeś, przypomnę, że temat nie dotyczy tego ile kto ma lat i ile czasu spędził w grze, więc z łaski swojej skończ te żałosne wycieczki personalne. 

odwaliliście gówno i jeszcze atakujesz osobę, której to całe szambo zorganizowałeś z kolegami... 

 

Spoiler

na Avery odwalałeś najpierw ,,,

mX0dKo0h.jpg?format=webp&quality=lossless

 

jak dostałeś opierdol, to pojawiłeś się na Jrue w tym samym temacieimage.png

 

a na zwieńczenie zabawy piszesz posta z Taurusa w zasadzie w tym samym okresie

image.png

 

Wszyscy tam wpadaliście odwalać to gówno jeden po drugim, czasem po kilka razy, więc jak najbardziej można to uznać za celowe działanie Waszego kółka wzajemnej adoracji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin