Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga / gwaizda / bigduck 145] Gwiazda2k23


Gwiazda2k23

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nie gubie sie w zeznaniach tylko zle napisałem w 1 bo pisałem na wyjebaniu se po pigule xd konieto. 

Każdy w SD wie, a tym bardziej @Jokazktóry sam mnie wyjebał za whispera ze nie dostałem loty za mangostan tylko zmarnowałem ostatnia szansę wtedy tym whisperem i dlatego lota, nawet osoby z tego zarządu SD musiały udawać ze nie mają beki z waszego placzu i ich to serio cos obchodzi. 

2. I jakies kurwa klamstwa i manipulacje ze ja mam cos do twojej osoby XD Z twojej osoby to ja mam po prostu ubaw bo nie wiem jak przykrym trzeba być żeby tak płakać o mangostan jebany, poza tym nawet nie wiem kim jesteś, a tym bardziej że jesteś z Moka, bo dowiedziałem sie dopiero jak skargę wystawilas. Nie wiem jaka chodzi plotka o tobie, ale wiem że jesteś płotka co próbuje teraz ratować skarge jakimiś wymyslami i robienie z siebie ofiary internetowych prześladowań XD .(ten punkt to wgl wskazuje że jesteś jakaś jebnieta)

 

A czy jak pisałaś /nikt nie chce mieć z nami doczynienia/ bo zawsze robiłem sobie zarty jak grałem, tu kogoś powyzysalem i tylko dlatego /nikt nas nke chce/ bo Kosma, czy cały zarząd SD zawsze mówił ze gramy super mega zajebiście i  świetnie kreujemy postacie. Mam na to ssy ale na fonie mi zie jie chce szukac i chuj wie jak to dodać. Poza porządkowymi wystarczyło zapytać sektor przestępczy,  w którym tez mam taką opinię jak pisałem wyżej:))). Nara kurwa.

edit: dobra juz ni powiedzieli właśnie ze to diablica xdd to zadne plotki nie krążą tylko materiały dowodowe haha... żartuje tylko, bo ja mam wyjebane w te afere i nigdy nawet nic o tobie nie pisałem, ani z toba.

Edytowane przez bigduck 145
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gwiazda2k23 napisał:

Ewidentnie w skardze pokazałeś z kolegami, że masz coś do mojej osoby co przedłożyło się na rozgrywkę IC

nikt z nas nie wiedzial ze ty to prowadzisz xD chodzilismy tam bo sie wkurwialiscie jak zjeby, tak samo nikogo nie wyjebano z sd za mangostan, dostalismy po warnie ale nawet liderka miala z was beke bo kazdy kto nie jest wiezniem roleplay uwaza was za jebanych odklejencow

pisalas ze jestes osoba ktora walczy o swoje wiec zawalcz o swoje zycie (te prawdziwe) i zrob sobie odwyk od tego serwera bo przykro sie na ciebie patrzy

 

(jak czyta to jakis socjolog albo psycholog to wezcie diablice na tydzien pod obserwacje i zabierzcie jej dostep do roleplaya, przeciez ona kurwa zwariuje XD)

 

Edytowane przez gwaizda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bigduck 145 napisał:

Nie wiem jaka chodzi plotka o tobie, ale wiem że jesteś płotka co próbuje teraz ratować skarge jakimiś wymyslami i robienie z siebie ofiary internetowych prześladowań XD .(ten punkt to wgl wskazuje że jesteś jakaś jebnieta)

Na razie to Ty próbujesz odwracać kota ogonem, nie mam zamiaru wchodzić w dialogi z osobą po "pigułach" Jak dojdziesz do stanu normalności, przeanalizuj swoje wypowiedzi oraz to co grałeś. Zakończyłam z Tobą rozmowę kilka linijek wyżej, czekam na weryfikację wszystkiego. Tym czasem, zachowaj kulturę bo na razie to nią nie błyszczysz za bardzo i próba ośmieszania w oczach normalnych graczy, uwierz mi działa odwrotnie 😉

PS. ssy z tekstami o waszej rozgrywce od Zarządu mamy i my 😉 

Edytowane przez Gwiazda2k23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gwaizda napisał:

nie moge brac cie na powaznie kiedy jako dowod dajesz post wygenerowany przez ai XDDD

kiepska próba bycia zabawnym, halo, ludzie, komentarz napisany przez AI, na reszcie postaci też za Ciebie AI grało?

kończę wypowiedzi w tym temacie, jak dla mnie temat wyczerpany, nie dam się sprowokować.

pozdrawiam i czekamy na werdykt

Edytowane przez reglan97
Gwiazda2k23 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hey, po kilkunastu dniach analizy i przeglądaniu logów z tamtego okresu oraz zaczerpnięciu opinii od innych ekipowiczów, którzy w jakikolwiek sposób mieli do czynienia z całą aferą mangostanu, nadeszła pora na werdykt. Zahaczając na sam początek o powód złożenia skargi (tj. “Łączenie wątków IC na wielu postaciach.”), moim zdaniem czy po konsultacji z osobami zajmującymi się skargami nie doszło tam do łączenia wątków IC na wielu postaciach. Kreowanie postaci jest rzeczą dowolną, nie możemy, a nawet nie chcemy zabraniać graczom kreowania swoich postaci w sposób jaki chcą (oczywiście biorąc poprawki na odchodzenie od reguły/regulaminu). Jeżeli postać kreowana przez X osobe lubi egzotyczny owoc - niech lubi. Niech się nim dzieli, cokolwiek. Osoby oskarżone zostały ukarane za swoją grę IC jako zastępca - co sama zaznaczyłaś i napisałaś w pierwszym poście - dokładnie tą samą drogą, czyli IC. Cała sytuacja przypomina mi trochę słynne “JD”, gdzie przez ciągłe reagowanie na zaczepke, mem był ciągnięty przez lata.

Niemniej jednak, jak rozumiem jedną stronę, tak rozumiem drugą, zgodnie z tym wszystkim jedyne co widzę to:
- osoby oskarżone (bigduck, gwaizda) otrzymują wpis na profil za swoją natarczywą prowokacje, gdzie mimo próśb drugiej strony dalej ciągnęli na siłę ten temat.

Jakbym miał dodać coś jeszcze do siebie, dodałbym abyście wszyscy znaleźli trochę luzu w sobie i grali dla zabawy, bo o to w tym wszystkim chodzi, zamiast się spinać. Starać się zawsze znaleźć złoty środek bez ciągnięcia wszystkiego na forum, każdy jest człowiekiem i z każdym idzie się dogadać. Obstawiam, że ani jedna strona, ani druga nie napisała na chłodno, spokojnie do drugiej na discord podyskutować.

BaamBaam, Pjoter, katae i 21 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin