Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Bryson "Tiny $urge" Gumuchian 🍊


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

raperek2.png?ex=65bbd1a6&is=65a95ca6&hm=ed9b6a26c204693382e7ba5f12bd2d0905f7d32c0f802e8b207dc82b0ec48726&Bryson "Tiny $urge" Gumuchian - urodzony dnia 17.11.2001 w Los Santos, a dokładnie na Hoover Street, gdzie wiekszość czarnoskóra dominowała pobliskie tereny. Jego ojciec był pracownikiem portu Los Santos, a matka była sprzątaczką w jeden ze szkół średnich. Zaczynał jak każdy - chodził do szkoły, gdzie poznawał nowych znajomych, przezywał pierwsze miłości itp. Tiny $urge aktywnie banguje dla setu 59 Hoover Criminals Gang, często afiszując się tym na socialach. Zawsze jest blisko braci, w towarzystwie których czuje się pewniej. Jest znany ze swojego cwaniactwa, braku empatii i tego, że tworzy podziemną muzykę, którą nieregularnie wydawał na platformie SoundCloud. Jego idolem z dzieciństwa był zmarły raper DMX, przez którego Bryson pokochał rap i wszedł w niego głębiej.  Po czasie zauważył, że muzyka to biznes, w którym zarobki z początku nie są największe, więc $urge zaczął coraz bardziej zagłębiać się tajniki nielegalnego życia, handlując środkami psychoaktywnymi - jak każdy chciał spróbować /zakazanego owocu/. Po skończeniu High School Bryson nie zrezygnował z takiego życia, dalej handlując narkotykami i robiąc muzykę, a pieniądze z tego przeznaczał na ciuchy, nowe porcje towaru i wynajmowanie studio, wraz z opłacaniem producentów. Nieraz pokazywał swoje cwaniactwo, zaczepiając innych podziemnych artystów z którymi chciał rozkręcać beefy dla zasięgów, jednak szybko zapadały one w niepamięć i nie dawały większych skutków. Dlatego tez ogarnął się i zaczął szukać współprac i innych raperów, z którymi mógłby nagrać jakiś kawałek. Jego marzeniem jest zostać wielkim i wynieść się z ghetta, które nieraz sprawiło mu problemy i nieraz okazywało się być obciążeniem. W świecie undergroundowego rapu Bryson Gumuchian jest nazywany /nieoszlifowanym diamentem/ przez doświadczonych uczestników sceny. Przepowiada się mu świetlaną przyszłość, o ile zdoła wykorzystać swój potencjał i szansę dawaną przez los. W końcu, życie Brysona to nie tylko opowieść o gangu i nielegalnym życiu, ale także historia chłopaka, który marzy o przebiciu się na szczyt, by zdobyć uznanie i szacunek na tle konkurencji.

-OOC

Czołem, tu Zychu. Startuje z moim pierwszym projektem w branży rozrywkowej na tym serwerze. Mam zamiar grać rapera, który czasami zaczepia innych twórców, chcąc wywołać jakiekolwiek kontrowersje. Chce skupić się na jej rozwoju, z czasem dołączając do jakiejś wytwórni i tworząc pod nimi np. albumy. Jest to postać, na której mam zamiar grać też w gangu, którego aplikacja jest już wystawiona. Niezależnie od werdyktu opiekuna organizacji przestępczych chcę spróbować swoich sił w sektorze celebrytów. Tyle ode mnie, reszta wyjdzie w praniu. Cześć. 

 

 

 

 

 

 

 

-SOCIAL MEDIA, TWÓRCZOŚĆ & WZMIANKI 

Spoiler

Sociale: LI_LOGO.png Bryson "Tiny Surge" Gumuchain

 

Twórczość: N/A
 

Wzmianki: N/A

 

Spoiler
Imię i nazwisko postaci: Bryson Gumuchain
Numer konta postaci: 8292786777
Przynależność (np. do wytwórni muzycznej jeśli grasz artystę, do agencji menadżerskiej jeśli grasz menadżera, do klubu sportowego jeśli grasz sportowca itd.): N/A
Imię i nazwisko menadżera (jeśli posiadasz): N/A
Numer konta menadżera: N/A
Kontrakt zawarty z menadżerem (dot. podziału zysków, np. 10% zysków trafia do menadżera): N/A

 

Edytowane przez Zychvu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

**Dnia 25 stycznia pojawił się nowy utwór Brysona, o którym dał znac poprzez social media. Jak sam mowi, jest to dla niego wazny track, z uwagi na to, ze jest pierwszym, ktory opublikowal gdzies indziej, niz soundcloud. Slychac w nim nawijki o jego przeszlosci i falszywych ludziach, ktorych na tym swiecie nie brakuje.**

ss1.png?ex=65cb64a2&is=65b8efa2&hm=f6100

ss2.png?ex=65cb64a2&is=65b8efa2&hm=e2609

ss3.png?ex=65cb64a2&is=65b8efa2&hm=a62c0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Elvis napisał:

ss1.png?ex=65d0c2d7&is=65be4dd7&hm=f0761

ss2.png?ex=65d0c2d8&is=65be4dd8&hm=4c02d

ss3.png?ex=65d0c2d8&is=65be4dd8&hm=54ed9

ss4.png?ex=65d0c2d8&is=65be4dd8&hm=dfb06

 

W dniu 31.01.2024 o 00:49, jalebibaby napisał:

**dzis po północy na kanał "GeespraisetharealGelo" wleciał przedsmak do EP pt. Soon To Be A Hoodstars, który wywiera w sobie tematyke o płci przeciwnej oraz chęci bycia kimś ponad skale, audio jest na wysokim poziomie, ponieważ dwójka korzystała z profesjonalnego studia**
 

  Pokaż ukrytą zawartość

intro: Bøø Bøø
Aayy, Tiny $urge and Geesgelo, rozpierdalamy głośniki na hood. To jest pieprzone Hoover Street, dziwki. Rozpierdolimy internet jak opozycje, a-ha; Jak nie masz franklinów, to odbijaj, pull up. Udostępniajcie ten shit fooo’real.

verse 1: GeesGelo
Ja i tiny, to moj ziom
nic o nas nie wiesz mała hoe
jeśli pressujesz mojego czarnucha no to zginiesz mała dziwko
kłade wersy na ulice, tylko moje czarnuchy ogarniają to
pierdole ją na first date, tak się żyje mała hoe
dajesz mi, włączasz beat, ja ją grzmoce na backseat
nie chce koki, tylko bitch, sprawie że uciekniesz ze street
dajesz mi, włączasz beat, ja ją grzmoce na backseat
nie chce koki, tylko bitch, sprawie że uciekniesz ze street
skurrt skurrtt hit dla street's twoj ziomek w blancie rest in piss
got' ya bitch ona freak, possie po mnie zwykła bitch
zjadła fiuta, jak bestia, teraz to się musisz zmyć
cipkowaty czarnuchu take a seat, nie chcesz z nami meet

Verse 2: Tiny $urge
To zwykła suka, jest wszędzie i każdy ja stuka,
Chce zobaczyć mnie bez ubrań, nie ma mowy.
Soon to be a hoodstars, pcham to gówno dalej,
Wiele w życiu nagrałem, kiedyś zostanę odznaczony medalem.
Bądźcie gotowi, Gelo i Surge na beacie, marzysz o takim feacie.
Baby, wiesz kim byliśmy i jesteśmy, nie zabierzesz nam tego,
Wciąż się modlę, aby nie wstąpiło we mnie moje alter ego.
Marzę by nosić tylko Louis i Gucci, już nic nie nie ostudzi.
Będę żyć jak w filmie, mieć forsę jak Musk, 

  Pokaż ukrytą zawartość

ssy jutro

  Pokaż ukrytą zawartość
Imię i nazwisko postaci: Liangelo Hernandez
Numer konta postaci: - 9266999444
Przynależność: N/A
Imię i nazwisko menadżera (jeśli posiadasz): N/A
Numer konta menadżera: N/A
Kontrakt zawarty z menadżerem (dot. podziału zysków, np. 10% zysków trafia do menadżera): N/A

Imię i nazwisko postaci: Bryson Gumuchain
Numer konta postaci: 8292786777
Przynależność (np. do wytwórni muzycznej jeśli grasz artystę, do agencji menadżerskiej jeśli grasz menadżera, do klubu sportowego jeśli grasz sportowca itd.): N/A
Imię i nazwisko menadżera (jeśli posiadasz): N/A
Numer konta menadżera: N/A
Kontrakt zawarty z menadżerem (dot. podziału zysków, np. 10% zysków trafia do menadżera): N/A

 

 

jalebibaby lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imageStyczeń był dla Tiny Surge mało pracowitym miesiącem.

-W ostatnim tygodniu stycznia wydał track pt. "Fire", w którym podkreślił znaczenie ludzi w jego życiu.

-Raper udzielał się sporo w social mediach, wstawiając parę zdjęć i komentując głośne sprawy.

-Wraz z innym podziemnym artystą - Gelo wydał utwór pt. "Intro", w którym po wgłębieniu się w tekst można wyczytać, że planują wspólny projekt

-Surge ostatnio skupił się bardziej na życiu w ghettcie, niżeli na muzyce, co można zauważyć w social mediach.

-Nawiązał parę kontaktów w branży, m.in z projektantem Aston Mills i raperem Baby Chu. Ich znajomość jest widoczna w sieci.

-Na początku lutego wypuścił snippet jego nadchodzącego kawałka, jednak nie podał on dokładnej daty premiery.

 

Kubaaaa lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin