Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/5element] beket


beket

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/15195-beket/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Paulie Pastore
Rodzaj kary: Ban
Powód nałożenia kary: 
Mass DM bez powodu, żeby tylko se uśmiercić postkę. Przy okazji wyzbywanie się majątku tj. auta i forsy. Odpoczniesz se też od gierki.
Członek ekipy nakładający karę: 5element
Wyjaśnienie sytuacji:  Hej. W dniu w którym nadano tą karę, zmarł lider naszej organizacji. Mieliśmy spore przypuszczenia kto mógł tego dokonać, między sobą ustaliliśmy, że jedziemy na azjatów. Problem jest taki, że wyruszyliśmy nie na tych, co powinniśmy (co jest jeszcze większym upokorzeniem i głupotą niż ta kara, którą otrzymaliśmy). Totalnie przyznaje się do tego, wyrażam skruchę i z perspektywy czasu zauważyłem, że była to po prostu ogromna głupota i działanie pod wpływem emocji. Natomiast odnośnie wyzbywania się majątku, nie mogę się zgodzić. Osoba która otrzymała samochód i pieniądze, zapłaciła za mój tzw. transfer między mademanami w organizacji, byłem u nich zadłużony, a że nie miałem na tamten moment więcej pieniędzy, to po prostu chciałem się spłacić używając też mojego najdroższego samochodu. Co więcej mogę dodać? Głupota straszna, tyle lat gram na RP i bardzo długo obyło się bez kar, a pod wpływem emocji, ogromnego zdenerwowania postąpiłem jak postąpiłem, za co najmocniej przepraszam. Nie oczekuję całkowitego zdjęcia kary, ale miłoby było zagrać przed następnym weekendem.
Ewentualne screeny/świadkowie:

Kogut, Rezus, Pearce i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpisałem już wuu, ale odpiszę tutaj jeszcze raz.

Całość działa się w dniu FCK Czecha. Parę osób z organizacji zrobiło sobie jakiś last ride i DM. Parę osób wpisało FCK po tym jak zdmili (bo tak, to był czysty dm bez uzasadnienia, inaczej się tego nie da nazwać skoro rozjebaliście typów co po prostu mieli orientalny nick i nie byli w żaden sposób powiązani z osobami, które FCK Czecha wykonali) organizację Dejwusia. Były dwa wjazdy, na to samo miejsce (na org Dejwusia). W jednym zginęła jedna osoba, potem zginął beket i ktoś tam jeszcze. Jeżeli to nie był dla Ciebie Mass DM, beket, to nie wiem co to było. Na pewno łamanie publikacji miasta duchów, bo to był atak terrorystyczny, prucie do przypadkowych osób z orientalnymi nickami. Jeszcze przed tym DMem, wyzbyłeś się majątku, oddając około 100k i auto dla kolesia ze swojej org. Tłumaczyłeś to spłatą długów (niesamowite, że akurat zdecydowałeś się spłacić długi jakieś 20 minut przed tym jak se wjebałeś FCK, wow). Cały czas byłem w kontakcie z @Girion, który miał przejąć pieczę nad organizacją w czasie tego zachwiania i pisał mi, że próbują was ostudzić OOC, ale nic z tego nie wychodzi. Nie oszukujmy się. Cała akcja była motywowana pobudkami OOC, byliście źli bo uważaliście, że Czechu otrzymał FCK niesłusznie, więc zrobiliście najgorszą głupotę, którą mogliście zrobić i pojechaliście się dmić (jeszcze żebyście trafili i nie zdmili przypadkowych osób, ale niestety). Już przed tą akcją Administratorzy i Ekipa dostali info, żeby na was uważać, bo się zbroicie, prosicie o HP i chyba ktoś z was zgłaszał, że mu się strzelba zbugowała czy coś xd.

Tu jeszcze screen z rozmowy na PW z beketem: https://i.imgur.com/bSo2ENC.png

Kara Ci się kończy za niecały tydzień. Jak na moje jest ona słuszna, a bym powiedział nawet, że i tak zostałeś potraktowany łagodnie, bo wsm to się zastanawiałem czy Ci nie wrzucić miesiąca odpoczynku za ten syf.

Ostateczną decyzję zostawiam opiekunom działu apelacji. @wuuu

Girion lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin