Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

RUSSIAN CONNECTION; west side story


Di7L

Rekomendowane odpowiedzi

Organizacja zostaje zamknięta. Wpuszczając was do półświatka prowadziliśmy rozmowy na temat tego jak ten projekt ma wyglądać, rozmawialiście ze mną i pomagałem wam w poprawieniu aplikacji. Domyślałem się, że nie od razu ale może z czasem wyrośniecie na sensowny projekt, który będzie mógł konkurować z innymi. Niestety zawiodłem się. Podjąłem się obserwacji waszej gry, chociaż ciężko było nazwać to grą, bo w waszej rozgrywce głównie przewijał się corner na którym potrafiliście stać w grupie i wyglądaliście jak falochron na plaży w Kołobrzegu o który rozbija się morska bryza. Zostaliście ukarani, przekazałem informacje o tym zajściu @mvjk i liczyłem na wyciągnięcie wniosków i poprawę. I znów daliście ciała, daaaamn. Lider projektu @Di7L od 16 dni nie pojawił się w grze, a v-lider @mvjk został przyłapany na grze z wykorzystaniem komunikatora. Bardzo słabe zachowanie. Mając okazje obserwować was w akcji doszedłem do wniosku, że na wasze postacie ktoś nałożył limit znaków do wykorzystania w ciągu dobry, którego baliście się przekroczyć, stąd też tak ubogo wyglądał wasz czat. Jeśli poważnie myślicie o kontynuacji gry na serwerze to najlepiej jeśli ta grupka zostanie rozbita i każdy pójdzie grać gdzieś, gdzie nie ulegnie głupocie kolegi i nie zacznie znów korzystać z nieuczciwych rozwiązań. Na podparcie swojej tezy na wasz temat podrzucam tutaj zbiór screenów i nagrań jakie udało mi się wyłapać. Pewnie było tego więcej, bo widać że w tym co robiliście jesteście po prostu dobrzy. 

P.S I bardzo proszę powstrzymać się od nagrywania filmów z BMW pod losowymi budynkami na terenie kraju, gdzie dojdzie do obrażania mnie pod oknami niewinnych ludzi. Dbam o porządek w sektorze i wykonuje swoją robotę jak najlepiej potrafię, a wam wyświadczam przysługę.

P.S.2 Tylko @slodkirafal podczas mojego lotu nad wami pokazywał poziom, który może zadowolić i trochę szkoda chłopa.
 

 

image.png

image.png

image.png

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin