Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/kuzyn] ka6i


ka6i

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/23418-ka6i/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Charlotte Rizzthly 

Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) ban

Powód nałożenia kary: 'wez wypierd*j ode mnie'

Członek ekipy nakładający karę: kuzyn

Wyjaśnienie sytuacji: Hej, zacznijmy od początku, historia wygląda tak że stoimy wraz z osobami, które będą jako świadkowie na parkingu 24/7 obok lewej autostrady w nocy z 23 na 24 stycznia, dodatkowo obok tego miejsca jest królestwo skaterów - Vespucci Beach, dostaliśmy napad rabunkowy ( co do niego, przestępstwo nie zostało napisane w ciągu 24 godzin oraz itemki ukradzione zostały sprzedane przed wystawieniem i tak spóźnionego już przestępstwa, link do niego https://forum.v-rp.pl/topic/28624-rabunek-2024-01-26-napad-na-parkingu/ ). Nie spodobało mi się coś takiego, gra typowo pod loot. Lecz nie w tym rzecz, troszeczkę się zdenerwowałem.. Nie ukrywam tego, ponieważ według mnie taka sytuacja w takim miejscu nie powinna mieć miejsca, chodzi głównie o fakt. Delikatnie w rozmowie późniejszej z Kuzynem również padło określenie za które dostałem bana, żałuję że tak napisałem i nawet napisałem do samego banującego małe oświadczenie i przeprosiny jak to wyglądało z mojej strony, wydaje mi się że sie troszeczkę nie zrozumieliśmy dlatego wyniknęła cała sytuacja. Dodatkowo z mojej strony ukazuje chęć porozmawiania na temat tej sytuacji, bo wydaje mi się że oboje zrozumieliśmy ją trochę inaczej. Przepraszam i pozdrawiam.

Ewentualne screeny/świadkowie: Wszystko jest w logach, świadkowie to:

@Siarra @DiN3r oraz jeszcze inna osoba której nie znam nicku na forum.

Edytowane przez ka6i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starałem Ci wytłumaczyć, dlaczego tak mogą, a Ty dalej stawiałeś na swoim, że nie.
Nawet ludzie, których wymieniłeś w świadkach, zrozumieli to, bo nawet @Siarra napisał, że tak mogą i jest to zgodne z każdym regulaminem.
Dla mnie na nie, szczególnie, że prowadziłem z Toba normalna dyskusje, a nie wyzywanke na chacie ooc.
Zostawiam w rekach @wuuu

wojtuvs, ka6i i 5000 lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kuzyn napisał:

Starałem Ci wytłumaczyć, dlaczego tak mogą, a Ty dalej stawiałeś na swoim, że nie.
Nawet ludzie, których wymieniłeś w świadkach, zrozumieli to, bo nawet @Siarra napisał, że tak mogą i jest to zgodne z każdym regulaminem.
Dla mnie na nie, szczególnie, że prowadziłem z Toba normalna dyskusje, a nie wyzywanke na chacie ooc.
Zostawiam w rekach @wuuu

 


Na dobry start mojej lektury.
Cześć hey czy coś tam jeszcze. - Pierw chciałbym powiedzieć jak wygląda to z mojej strony i dlaczego podtrzymuje to, co powiedziałem na miejscu.
Chłopaki które nas okradły wjechały dosłownie znikąd na lagach, na początku jak zawsze w takich sytuacjach zamieszanie, Anarchia oraz niewiedza o co chodzi. @ka6i odrazu napisał że oponent nadużywa tego że jest w organizacji przestępczej i gra pod zarobek. Nie znam się na tym więc poprosiłem @kuzyn aby pojawił się na miejscu, sprawdził czy wszystko jest /OK/ i czy nikt nie robi nazwanego przez przyjaciela Ka6a LootRP. Po krótkim zw w trakcie którego zostaliśmy zwyzwani od Bentruma oponenci odjechali a zdenerwowany Ka6i wręcz poprosił Kuzyna o bana, czy też blokade postaci ponieważ spisał całą sytuacje oraz swoją postać na straty. Nie powiem że nie, chłopaki które nas okradli zagrali szybko i na temat, mimo iż zrobili to na parkingu 24/7 przy autostradzie i plaży to tak, nie powinniśmy mieć do nich żadnego ale ponieważ akcja została zagrana tak, jak powinna.

Jestem pewien że @ka6iżałuje swojego zachowania i jest mu głupio, nie to było jego celem a jak wszyscy wiemy, za błędy się odpowiada.
Odemnie to tyle wracam robić muzyke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zwyzywałem Cię wprost a to co napisałem na końcu miało jedynie na celu zakończyć tą rozmowę bo według mnie była jednostronna - nie powinienem tak napisać ale sam fakt terenu na którym się znajdowaliśmy według mnie powinien być pod wielkim znakiem zapytania jak sama gierka przez osoby z crime, które też popełnili już "jako tako wyjaśniony" błąd i dostali wymiar kary warn - nie odczuwam zbytnio w tej kwestii sprawiedliwości ale jeżeli tak uważacie to nie będę się o to wykłócał, ale jako gracz czuję się poszkodowany za całą sytuacje. Osobiście uważam, że błąd popełniłem jedynie podczas ostatniego zwrotu, który nie powinien zostać napisany - za niego Cię przepraszam, ponieważ nie zasłużyłeś na takie coś. Jednak według mojego zdania sytuacja, w której się znaleźliśmy jest dość abstrakcyjna. Miłego wieczoru, przepraszam i dobrej nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin