Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[WTARGNIĘCIE/RABUNEK 29.01.2024] Crazy story


StraightouttaLA

Rekomendowane odpowiedzi

Dwudziestego dziewiątego stycznia, około godziny 0:30 pod dom podjeżdża Cheval Fugitive na vespucci canals, nagle sprawca wysiada, na głowie ma czapke z daszkiem pochyloną w dół, okulary przyciemnione oraz maske, nie widać nawet jego koloru skóry, ma też rękawiczki nitrylowe jest ubrany w czarną bluze nike z kapturem, oraz czarnymi spodniami i czarnymi butami, skrada się dosłownie 5 metrów od swoich ofiar, chowa się za murkiem, gdy ofiary ruszyly w strone ich domu, ten ruszył za nimi pochylając się, gdy ofiary weszły do domu, ten odrazu wszedł za nimi po około dwudziestu minutach wybiegł z domu, wsiadł do swojego auta i odjechał w strone molo, oraz na autostrade i zawrócił się na del perro, tam trop auta się urwał.

Kamery CCTV: Kamera uchwyciła pojazd (czarny cheval fugitive) który wyjechał z vespucci canalsów, skręcił na autostrade oraz potem na del perro, krążył tam przez pięć minut oraz wjechał w jeden z gang-wayi
Odciski palców: Brak, sprawca miał rękawiczki nitrylowe
Ślady biologiczne: Brak
Zabezpieczona broń(łuski): Brak, sprawca nie strzelił

Ofiara/Ofiary: Nora Kingsley, Pete Baker

(Ciuchy nie zostały nigdzie wyrzucone, tak samo jak rękawiczki)

Edytowane przez FaNyss2322
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Czy sytuacja została zgłoszona do służb porządkowych?**  @Blasphemy @kokenos

**Pod którym i w którym dokładnie domu działa się akcja?**

*"Co dokładnie działo się w domu?**

**Jaki indeks stanowy (numer rejestracyjny) miał Fugitive? Może jakieś inne znaki szczególne widnieją na pojeździe?**

Dokładne opisywanie wydarzeń jest kluczowym elementem pisania tematu przestępstwa. Opisuj rzeczy dokładnie tak jak się wydarzały i ocenę, jeżeli się nie znasz, czy twoja postać mogła zostawić jakiś ślad po sobie zostaw specjalistom (graczom porządkowych). Pod znakiem zapytania dla mnie jest również to, w jaki sposób fura znikła bez śladu na takiej dzielnicy jak Del Perro. Weź to pod uwagę poprawiając temat przestępstwa, no chyba że rzeczywiście wynalazłeś jakiś  sposób. Jak na ten moment temat jest zrobiony tak, żeby żadnego tropu nie było.@FaNyss2322

ok ok xd lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Nie wiadomo**
** @Blasphemy @kokenos**
**Sprawca po prostu przeszukiwał swoje ofiary z rękawiczkami nitrylowymi, gdy zgarnął wszystko co musiał, wybiegł z mieszkania**
**Żadnych znaków szczególnych auto nie posiada, jest czarne oraz ma przyciemniane szyby, blachy w tam ten czas były ściągniete, sprawca przygotował się pod rabunek**


No opisałem ci to jak najlepiej mogłem, co więcej mam opisywać? Mam ci opisywać wszystko co wydarzyło się w domu gdzie nie ma żadnych kamer, a przez okno nikogo w środku nikt nie widział? Wątpię że mógłbym zostawić jakiś ślad z rękawiczkami nitrylowymi, oraz z całym profesjonalnym ubraniem gdzie nawet nie widać koloru skóry, fura nie znikła, ale blachy zostały nałożone oraz ja się przebrałem, możecie próbować znaleść jakiś trop ale wątpie że go znajdziecie nawet jeśli będziecie próbowali mi coś wcisnąć na siłe, zachowałem wszelkie środki by tego tropu nie było, oprócz kamer które mogły mnie widzieć podczas ucieczki z domu oraz krążenia autem bez blach. @xd shaller

Edytowane przez FaNyss2322
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skopiowałem to z innego przestępstwa dotyczącego rabunku, jeśli rozmieszczenie kamer jest takie same to moje auto wjechało w gangway obok kamery dziewiątej i wyjechało w góre, tam też zostały nałożone blachy oraz sprawca się przebrał, więc nie ma mozliwosci że inna kamera mnie uchwyciła, a potem pojechałem na osiedle obok kościoła, gdzie quitnąłem bo szedłem spać
 mapka.png?width=657&height=657

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Sprawa nie została zgłoszona do służb porżdkowych**
((Strzeliłes, przypadkowo, ale strzeliłes widac tu ewidetny brak zanjomosci poslugiwania sie bronią, druga sprawa to skąd wiesz że nie ma kamer kek, przeciez przy wchodzeniu do domku sie wyswietlajom, nie wiem nie znam sie chce prowadzic spokojne zyćko))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Strzeliłem gdy akceptowałem od twojego kolegi ITEM, więc to się nie powinno wydarzyć 🙂, więc teraz tu nie zgrywaj, bo wtedy nic o tym nie wspomniales, dzieki, gdzie przy wchodzeniu do domku się wyświetlają kamery? Nie zrozumiałem cie, ale z tym strzeleniem nie jest to IC, więc tego nie było, bo nawet nic z tym nie odgrywaliscie, więc no.. + całą akcje widział support którego tam wezwałem, więc nic nie gadaj tu o strzeleniu, gdy tego nie było))

Edytowane przez FaNyss2322
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, FaNyss2322 napisał:

Skopiowałem to z innego przestępstwa dotyczącego rabunku, jeśli rozmieszczenie kamer jest takie same to moje auto wjechało w gangway obok kamery dziewiątej i wyjechało w góre, tam też zostały nałożone blachy oraz sprawca się przebrał, więc nie ma mozliwosci że inna kamera mnie uchwyciła, a potem pojechałem na osiedle obok kościoła, gdzie quitnąłem bo szedłem spać
 mapka.png?width=657&height=657

  • Odchodzimy od mapki, zarówno trasę, którą poruszał się pojazd/sprawca jak i miejsce zdarzenia, opisujemy dokładnie, słowami,

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, FaNyss2322 napisał:

No opisałem ci to jak najlepiej mogłem, co więcej mam opisywać? Mam ci opisywać wszystko co wydarzyło się w domu gdzie nie ma żadnych kamer, a przez okno nikogo w środku nikt nie widział? Wątpię że mógłbym zostawić jakiś ślad z rękawiczkami nitrylowymi, oraz z całym profesjonalnym ubraniem gdzie nawet nie widać koloru skóry, fura nie znikła, ale blachy zostały nałożone oraz ja się przebrałem, możecie próbować znaleść jakiś trop ale wątpie że go znajdziecie nawet jeśli będziecie próbowali mi coś wcisnąć na siłe, zachowałem wszelkie środki by tego tropu nie było, oprócz kamer które mogły mnie widzieć podczas ucieczki z domu oraz krążenia autem bez blach

A czy ty w temacie przestępstwa opisujesz to co widział świadek/owie? Nie, to może być częścią tematu. Opisujesz to, co działo się od początku do końca. Dla samego przykładu, że ktoś komuś mógł w środku przywalić, ulało się z gęby i w ten sposób na miejscu jest np. ślina czy inna krew.

Tak jak graba napisał w temacie informacyjnym dot. przestępstw, którego podejrzewam, że nie czytałeś lub czytałeś na odwal - opisy tego wszystkiego są przede wszystkim dla innych ludzi. Nakręca się dla nich tym grę, a ty postanawiasz tego nie robić, ograniczając się do nieszczegółowego podejścia do zadania.

Jeżeli chcesz ograniczać się do szybkiej kapuchy to proponuję pozostać na rozwiązaniach skryptowych, bez udziału innych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro napaść nie została zgłoszona do odpowiednich frakcji, nie ma co tutaj rozwodzić się dalej. Moje uwagi ty jak i każdy inny czytający weźcie jako przestrogę do poprawnego i przykładnego sporządzania oraz prowadzenia tematu przestępstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin