Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Wayne Harper


Maksio_

Rekomendowane odpowiedzi

image.png.b73a2cb263c6487b138d236597de2814.pngWayne Harper czarnoskóry nastolatek urodzony 2006 roku 24 lipca. Wychowuje go samotnie Matka która nie daje mu poczucia bezpieczeństwa, dlatego Wayne od młodych lat spędzał więcej czasu na osiedlu z starszymi kolegami niż w domu. Od 15 roku życia nastolatek rozprowadzał narkotyki dla starszych kolegów w High School, przez brak doświadczenia w  handlu narkotykami po dwóch miesiącach handlowania został przyłapany przez dyrektora,  został wyrzucony z High School, dostał rozprawę w sądzie rodzinnym i rozstał skazany na dwa lata w areszcie dla nieletnich. Podczas nieobecności Wayne w domu jego Matka popadła w histerie przez co zaczęła  stosować narkotyki twarde. Miesiąc przed uwolnieniem nastolatka z aresztu jego Matka ciężko zachorowała na raka płuc. Wayne został o tym poinformowany i od razu po wyjściu z aresztu udał się taksówką na odział specjalistyczny gdzie przebywa jego Matka, Wayne wrócił do domu spojrzał na wspólne zdjęcie z jego Matką gdy jeszcze żyli w zgodzie,  zaczął płakać przemyślając wszystko, zrozumiał że nigdy nie był dobrym synem, i to teraz to on musi o nią zadbać. Postanowił że już nigdy nie da swojej Matce najmniejszego  powodu aby poczuła się znieważona lub nieszanowana, stara się o nią troszczyć jak tylko może.  Wayne utrzymuje Matkę już pół roku i jest mu coraz ciężej, zaczyna brakować mu pieniędzy, 
a przez jego wiek wcale nie jest mu łatwo, ciężko pracuje u znajomego w sklepie na czarno, trudno jest mu znaleźć dobrą prace dzięki której mógłby dobrze zarabiać i nie żyć na długach u swoich ziomali z osiedla. Zaczyna dużo myśleć i kombinować jak może zacząć dobrze  zarabiać, w końcu przypomina sobie że producenci w tych czasach są dobrze płatni i szanowani. Wayne kiedyś dużo siedział w muzyce i rozmyśla żeby zacząć swoją  karierę jako BeatMaker. 
 

Spoiler

Cześć, mam plan aby kreować moją postać na BeatMaker'a, tak jak w życiorysie moja postać utrzymuje ciężko chorą matkę chce ustalić sobie kwotę która będę regularnie wpłacał na /datek aby jak najbardziej urealnić tą kreacje postaci. Jest to pierwszy mój taki mały projekt, inne będą coraz lepsze mam nadzieje że się spodoba

Spoiler
Imię i nazwisko postaci: Wayne Harper
Numer konta postaci:9643194533
Przynależność:
Imię i nazwisko menadżera:
Numer konta menadżera:
Kontrakt zawarty z menadżerem:



                                                                                                      
                                                                                                                                                                         

Edytowane przez Maksio_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin