Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/SHALLER] pilotszerszenia


pilotszerszenia

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/24881-pilotszerszenia/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Oakley Garcia
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada 
Powód nałożenia kary: 

Po zamknięciu organizacji nadal uskuteczniasz gangsterkę, zaczepiasz inne organizacje.


Członek ekipy nakładający karę: xd shaller
Wyjaśnienie sytuacji: Dnia 09.02.2024 dwie osoby z playboys w ciągu 15 sekund przejechały przez miejsce w którym graliśmy 2 razy tą samą trasą, więc zdziwiony podszedłem do chłopaków z auta pytając czy czegoś szukają skoro 2 razy przejeżdżają przez blok, chwile po naszej rozmowie doszedł mój znajomy, który przejął rozmowe z osobami z samochodu. Wykorzystując fakt że samochód jest starszy złapał za szybę ciągnąc ją w dół przez co uszkodził drzwi. Później przyszedł nas trzeci znajomy przez co zaczął się temat o strzelaniu. Trzeci znajomy który przyszedł najwcześniej złapał jednego pasażera za kominiarke przez co osoby w pojeździe otworzyły ogień, więc ja z osobą która wcześniej złapała za szybę oddaliśmy strzały w samoobronie. Następnego dnia po akcji moja postac została zablokowana z powodem zaczepiania organizacji. Ja chciałem z chłopakami normalnie na spokojnie pogadać nie robiąc afer, lecz jeden z nas sam z siebie bez żadnego podpuszczania ze strony naszej dwójki zaczął szarpać pasażera przez co wywołała się strzelanina 
Ewentualne screeny/świadkowie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem zdania, że z całej trójki zawiniłeś najmniej. Zadowolony natomiast byłbym jakbyś przed napisaniem apelacji chociaż przejrzał logi, bo tłumaczenie, że działałeś tylko i wyłącznie w samoobronie raczej nie przejdzie przy:

image.png?ex=65e7960d&is=65d5210d&hm=eccspluwa jest już w przedstawieniu, a i tak podjudzasz (#1)

image.png?ex=65e79629&is=65d52129&hm=bb0spluwa cały czas w grze, nikt jej nie chowa a Ty znowu podkręcasz atmosferę (#2)

image.png?ex=65e79644&is=65d52144&hm=4b5no i tutaj już w sumie nie/mniej agresywniej

Powtórzę tak jak w dwóch poprzednich apelacjach napisałem: Nie bez powodu organizacja, w której graliście została zamknięta. Szukaliście zadymki na siłę, były skargi no i zamknięcie projektu było ich efektem. Skończyły mi się myśli po odpowiadaniu w trzech różnych apelacjach na to samo, więc tutaj w sumie już sprawę zostawiam @wuuu . Timestamp akcji ~10. lutego 00:34.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja gra w tamtym momencie opierała się głównie na kontakcie /w co nie jest OK. Może nie padły tam szczegółowe informacje, ale pamiętaj na przyszłość aby tego nie wykorzystywać. Brnąłeś w to z nimi, ale Twój udział jak shaller napisał był znikomy (w porównaniu do nich). Apelacje akceptuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin